8 ספרים למי שרוצה לדעת על סקס

1. “התנ”ך עבור boudoir. מדריך למין ללא גבולות, ביתוני ורנון

אם המין הוא בשבילך – זה 10-30 דקות בתנוחות מסורתיות, קצת ליטוף אוראלי “להתחממות” ואורגזמות נדירות, “התנ”ך עבור Boudoir” יפתח לך עולם שלם של תענוגות חדשים.

תלמד כי אתה יכול לנטוש את תפיסת המין כמרדף קצר של אורגזמה ולהפוך אותו מעשה מקודש שנותן יותר תענוג ושביעות רצון. המחבר מספר על התכונות של אנטומיה ועל גירוי של נקודות מסוימות אצל גברים ונשים, דן בפירוט את הנושא של סקס אנאלי והכנה לכך. הוא מדבר על צעצועי מין וטכניקות: שיברי, מכה ארוטית, שימוש בטמפרטורה ועוד.

אם אתה מוכן לוותר על אמונות מסורתיות ובושה, לקבל את הגוף שלך ואת הניסוי עם זה, התנ”ך עבור Boudoir יהפוך מדריך טוב הנאה בשבילך.

לעתים קרובות חפוז מוביל העובדה שברית הקודש מצטמצמת המעשה אובססיבית, המכאני, אשר משאירה אחד או שני בני זוג מרגיש ריקנות רגשית, שהכמיהה הגופנית וחוסר שביעות הרצון … פשוט על ידי שיפור מיומנויות המיניות אוהבים ילמדו ליצור טכסים שיכולים להתרחש בתוך מספר שעות, אם לא ימים.

ביתוני ורנון, “התנ”ך לבודואר”

קנה ספר

2. “התנ”ך של סקס. מהדורה מתוקנת, פול ג’ואנידיס

אם אתה מרגיש קצת מתח, מתכוונים לקרוא על סקס, אתה מוזמן לבחור את הספר הזה – המתח יעלם מן הפרקים הראשונים. הספר כולו מלא הומור קל, ולכן אי אפשר לקרוא בלי חיוך.

ניסיונות להגדיר מין דומים לעתים קרובות לניסיונות להחדיר דיאפרגמה נרתיקית: בכל פעם שאתה חושב שכבר עשית זאת, הדבר הארור קופץ עליך כמו נינג’ה.

פול ג’ואנידס, “התנ”ך של סקס. מהדורה מעודכנת »

זוהי אנציקלופדיה אמיתית, שבה, נראה, כל היבט, אם כי איכשהו קשור למין, נחשב. יש מידע גם לגבי מנשק ולהתפשט, יחסים מיניים עם עמיתים, סקס בצבא, סקס בזמן המחזור החודשי, שלא לדבר על הנושאים הצפויים כמו אורגזמה, פנטזיות מיניות, הריון וצעצועי מין.

לכן, גם אם אתה מחשיב את עצמך אדם מתפתה, אתה כנראה למצוא משהו חדש בספר.

קנה ספר

3. “התעמלות אינטימית לנשים”, יקטרינה סמירנובה

נשים רבות ללכת כושר או ללכת על ספורט, פיתוח השרירים של הגוף כולו, אבל לשכוח שרירים אינטימיים, אחרים מובילים אורח חיים בישיבה, אשר משפיע על בריאות האישה ואת הטונוס של שרירי perineal אפילו יותר גרוע.

בספר של יקטרינה סמירנובה, לאחר תיאוריה קצרה (מה ולמה לפתח וכיצד זה ישפיע על בריאות ועונג במין), רשימה של תרגילים עבור רמות שונות של הכשרה ניתנת. בתמונות, הן מבוצעות על ידי אישה לבושה, וכיוון המאמצים מסומן בחצים, אבל התיאורים מפורטים למדי, די ברור על מה ואיך לסנן אותם.

קנה ספר

4. “תות על ליבנה. תרבות מינית ברוסיה », איגור קון

בספר זה לא תמצאו עצות ומנהגים, אבל זה יכול ברצינות לצייר אלה המעוניינים בהיסטוריה הרוסית ואת מקורותיה של היחס שלנו למין. אם אתם מחפשים ספר הומוריסטי קל, אני ממליץ לך לחצוב את העבודה הזאת. יש כמובן רגעים משעשעים, אבל לא רבים מהם.

איגור כהן מתאר את ההיסטוריה של המיניות הרוסית מאז ימי הפגאניזם ועד ימינו, מספר כיצד היה מין ברוסיה, כיצד השתנה היחס למין ולגוף בברית-המועצות ואחרי ההתפוררות, מה יחלו לנו שינויים בעתיד.

קנה ספר

5. “כן! סודות האהבה לשניים “, מאנטק צ’יה, רחל קרלטון אברמס, דאגלס אברמס ערבה

עד עכשיו, רבים מאמינים כי שפיכה אצל גברים בהכרח מלווה אורגזמה, אורגזמות מרובות – זה הרבה נשים. ספרו של מאנטק מפריך את הדעה הזאת. המורה הדאואיסטי ומאסטר הצ’יגונג לימדו את העולם המערבי במשך שנים רבות את מנהגי האהבה הטאואיסטיים, החושפים את המיניות של בני שני המינים ומספקים תחושות מדהימות.

אורגזמות שפיכה כמו טיסה מרהיבה, אבל אחרי שאתה חווה אקרובטיקה ארוכה באקסטזה אווירובטיקה אורגזמות מרובות, נחיתה רגילה שפיכה לאכזב אותך עם הפשטות שלו ולא יומרני.

מאנטק צ’יא, “כן! סודות האהבה לשני “

המחבר מספר ומוכיח, על פי הדוגמה של מחקרים מערביים ופרקטיקות מזרחיות, שאורגזמות מרובות אצל גברים אינן מיתוס, שהוא נגיש לכל ולשימושי לבריאות. כמו כן בספר ישנן טכניקות כדי להשיג סיפוק עבור שני בני הזוג, הראש להומוסקסואלים, סיפור על איך לשמר את המשיכה אל שותף במשך שנים רבות, ועל דרכים להתמודד עם בעיות כגון אימפוטנציה ושפיכה מוקדמת.

קנה ספר

6. “מיניות, אהבה וגשטאלט”, בריג’יט מרטל

ספר זה מוקדש לבעיות פסיכולוגיות שמפריעות לחיי המין. בריג’יט מרטל, פסיכותרפיסט צרפתית עם ניסיון רב בפגישות אישיות וקבוצתיות, מדבר על הבעיות נתקלו תדיר ללקוחותיה: היעדר האורגזמה אצל נשים, שפיכה מוקדמת אצל גברים, אובדן חשק מיני אצל בני הזוג ובעיות רבות אחרות, אשר מסייע להתמודד בהצלחה גשטאלט טיפול.

אין מונחים מורכבים, מבלבלים הסברים ותיאוריות. הכל פשוט וברור, נתמך על ידי דוגמאות אמיתיות מאוד מעניין. אולי תגלה את המצב שלך בהיסטוריה של אחד המטופלים של בריג’ט ואתה תביני באיזה כיוון לנוע. בנוסף, הספר מסייע להבין כי כל הבעיות שלך במין נפתרות.

ספר זה הוא במיוחד בשבילך – מי התחיל לחיי המין שלהם עם פציעות, שהיה המום חינוך, שאיבדו את החשק המיני שלו והחל לטפל חיי המין כחובה … אבל גם עבור אלה השואפים למלאות חוויותיהם המיניות …

בריג’יט מרטל, “מיניות, אהבה וגשטאלט”

קנה ספר

7. “כפי שאשה רוצה. כיתת אמן על מדע של סקס “, אמילי Nagoski

מחבר הספר חושף את כל ההיבטים של המיניות הנשית: מתכונות אנטומיות וכלה בהקשר חברתי ותרבותי. תלמד כיצד ההתרגשות עולה, מה גורמים משפיעים על הנאה, איך להגיע לאורגזמה ומדוע זה לא עובד.

קנה ספר

8. “מאסטרס וג’ונסון על אהבה ומין”, וויליאם מאסטרס, וירג’יניה ג’ונסון

מדריך מין המכסה היבטים שונים: האנטומיה של איברי המין, המיניות בגילאים שונים, מילדות עד זקנה, טכניקות מיניות והתנהגות, הטרוסקסואליות, הומוסקסואליות, פנטזיות מיניות ועוד.

אין טכניקות ספציפיות להגברת הנאה וקבלת אורגזמה, אבל יש מידע רב אחר שיכול להיות שימושי להרחבת האופקים שלך. הספר הוא המתאים ביותר לבני נוער ואלה המעוניינים מעט בנושא סקס ורוצה להרחיב את הידע שלהם בתחום זה.

קנה ספר