סקירה של iPhone X – הטלפון החכם frameless מ Apple, אשר כולם מדברים

עיצוב וחומרים

לפני שתמשיך לעצב, כמה מילים על הצרור: כאן הכל מסורתי וללא הפתעות. iPhone X, אבא קטן עם מדבקות, תיעוד קליפ כדי להסיר את העריסה, אוזניות עם ברק תקע, מתאם עם ברק על מיני שקע מטען חד אמפר. זה הכול.

IPhone X סקירה

iPhone X נמכר בשני צבעים: כסף ו “שטח אפור” (או, במונחים פשוטים, לבן ושחור). חנות החומרה Apple Only.ru סיפקה לנו אפשרות שנייה לבדיקה.

בגלל היטל של המצלמה, ה- iPhone X מתעוות כאשר הוא שוכב על פני השטח. עם זאת, המכסה פותר בעיה זו. ובשביל מישהו זה בכלל לא בעיה.

מלפנים ומאחור של ה- iPhone X “הזכוכית עמיד ביותר”. לשפוך אותו, רק כמה נגיעות, אבל באופן אישי זה לא הפחיד אותי. זה עדיין נראה מאוד מגניב ומרגיש טוב בכף היד.

אם לשפוט לפי מבחן הירידה, הזכוכית חזקה מאוד. כאשר התצוגה של iPhone 8 הלך נסדק, הגוף של “עשרות” נשאר כמעט ללא פגע. לכן, החששות הקשורים החלפת זכוכית יקרה במקרה של נפילת הבית של ה- iPhone X, מוגזמים מאוד. הוסף לזה כבר להפוך את ההגנה המסורתית IP67, ו- iPhone X יהפוך למועמד לחיים ארוכים בידיו של בעל מגושם ביותר.

גוף הזכוכית מסגר מסגרת פלדה מסביב למתחם. המכשיר נראה מונוליטי, אין מעברים הם מישוש. אם אתה חושב כי הטלפון החכם צריך לא רק להיות מוצר תועלתני, אלא גם להביא שמחה, ואז ה- iPhone X מוכיח שוב כי הגאדג’טים של אפל אין שווה זה.

מידות ותצוגה

הממדים של ה- iPhone X הם 143.6 × 70.9 × 7.7 מ”מ ומשקלו הוא 174 גרם זה גדול יותר כבד iPhone 8, אבל קטן וקל יותר מאשר iPhone 8 פלוס. אבל את התצוגה של ה- iPhone X הוא שיא: 5.8 אינץ ‘עם רזולוציה של 2 436 × 1,125 פיקסלים וצפיפות של 458 ppi.

X iPhone: מימדים

iPhone X – הנציג הראשון של הקו עם מסך OLED, הקודמים היו עם שב”ס. המעבר OLED מותר להגדיל את הניגוד של התצוגה מ -1,300: 1 מיליון: 1. משמעות הדבר היא כי צבע שחור על מסך ה- iPhone X הוא שחור באמת.

  טלפונים האגדי מן העבר כי צריך להנפיק מחדש

iPhone X: להציג
זה איך את הצבע השחור נראה על המסך שב”ס של iPhone 6 (בצד שמאל) ואת תצוגת OLED של ה- iPhone X

תצוגות OLED מאפשרות לך לחסוך במשאבי הסוללה ולשמור על התמונה בהירה וקריאה מכל זווית. למרבה הצער, מסכי OLED אינם קבועים, ולכן אפל ממליצה להשתמש בזיהוי אוטומטי בהירות אוטומטי לנעול.

כמו כן, iPhone, שפורסמו השנה, קיבל True Tone – התאמה אוטומטית של האיזון הלבן ואת טמפרטורת הצבע של המסך בהתאם לסביבה.

חיישן עבור חיישנים

זה הזמן לדבר על מה מטריד הרבה יותר מפרטים טכניים – על “monobrow” פיקסלים גנובים המסך. נוח? לגמרי. אם הנוכחות של חיתוך בחלק העליון של התצוגה אינה סותרת את חוש היופי שלך, אז, קרוב לוודאי, לא תוכל להבחין בשום דבר. אולי זה רק כי סמל Bluetooth, שעון מעורר ואחוזי תשלום אינם מוצגים עוד. כדי לראות אותם, אתה צריך ללכת “תחנת הבקרה”.

כמה יישומים על המסך של ה- iPhone X עדיין נראה מגושם, אבל במוקדם או במאוחר הם יהיו מותאמים. לדוגמה, ביישום שלנו הכל בסדר, אבל מברק בזמן כתיבת הסקירה עדיין לא נבנה מחדש.

X iPhone: מראה App X iPhone: יישום הסתגלות

גם לגבי הסרטון, אל תדאג. העובדה היא כי הצדדים של המסך של ה- iPhone X אינם פרופורציונליים אורך וגובה של קטעי וידאו מסורתיים, קליפים וסרטים. לכן, אתה תראה בערך כמו בעת צפייה רשומות של תוכניות טלוויזיה ישנים על צג מודרני: תמונה עם שוליים שחורים ריקים בצדדים.

iPhone X: צפה בסרטון

זיהוי פנים

זיהוי פנים הוא אולי החידוש השאפתני ביותר של ה- iPhone X. זיהוי פנים עובד כראוי, מזהה את פניו של הבעלים אפילו בחושך ותופס שינויים במראה.

מדי פעם, זיהוי פנים מסיבות לא ידועות אינו פועל, במקרים כאלה יש צורך להשתמש בקוד PIN רגיל. חסרונות אחרים של Face ID, ביניהם להזכיר רק לעבוד במצב אנכי ואת היכולת לזכור רק אדם אחד, נראה די משמעותי.

כמו כן, זיהוי פנים הגיע שימושי ב iMessage, כי זה “הודעות”, כי אתה יכול ליצור ולשלוח Animoji – אנימציה emoji עם הבעות הפנים של המשתמש. פונקציה, כמובן, לא תועלתני, אבל כדי לשחק סביב לגוון את התכתובת הידידותית, זה יעשה.

  40 מגניב מקרים עבור iPhone, נמצא על

ניווט

ב- iPhone X, מפתחים נטשו כפתור אחד על המסך, ששינה את המחוות. הם הגיוניים, אינטואיטיביים, וקל מאוד להתרגל. ואם דחייה של הבית היא רדיקלית מדי, זה יכול להיות חזר בעזרת AssistiveTouch.

iPhone X: ניווט iPhone X: הודעה הגדר

ב ניווט, שמתי לב רק ניואנס אחד לא נעים: המיקום לא נוח של כפתור שינוי השפה. כאשר מקלידים באצבע יד אחת, קשה להגיע אליה.

מצלמה

מצלמה כפולה חיצוני iPhone X יש רזולוציה של 12 מגה פיקסל. הצמצם של עדשת זווית רחבה הוא ƒ / 1,8, ואת העדשה טלה ƒ / 2,4 (בניגוד עדשה טלה 8 פלוס – ƒ / 2,8). המצלמה X iPhone מדגים באופן עקבי תוצאה טובה עבור גאדג ‘טים של אפל: פירוט גבוה, פוקוס אוטומטי נכונה וחשיפה. לפעמים רק את האיזון הלבן הוא מוטה, אבל לא ביקורתית.

כמו כן, המצלמה האחורית מצויד זום אופטי כפול ו True Tone Quad-LED פלאש עם סינכרון איטי. פלאש זה מאפשר לך ללמוד את הרקע של מסגרת כהה בנפרד מאובייקט סמוך.

iPhone X: פלאש
התמונה בצד שמאל נעשית ב- iPhone 6 עם פלאש רגיל: האובייקט אינו מואר כראוי, הרקע כהה ומאיר באופן לא אחיד. התמונה בצד ימין נעשה על iPhone X עם True Tone Quad-LED Flash עם פונקציית סינכרון איטי. את האובייקט ואת הרקע הם הסתדרו ו מודגש בצורה שווה יותר

ב- iPhone X, אתה יכול לירות 4K-Video עם תדר של 60 FPS ו slo-mo-video עם תדר של 240 FPS. שתי העדשות האחוריות יש ייצוב אופטי.

המצלמה הקדמית לא עברה שינויים טכניים מאז “שבעה”: אותו 7 Mp, ƒ / 2.2 ואת רזולוציית וידאו של 1 080p. אבל עכשיו היא יודעת איך לעשות יריות עם תאורה דיוקן.

תאורת דיוקן

מבחן נפרד הוענק על מצב של חיקוי של תאורה לאורך. ישנם חמישה סוגים של אור: אור יום, סטודיו, מתאר, צבע הבמה ואת הבמה מונוכרום.

בעת בחירת אור נוף, פגמים בקווי מתאר בולטים, ואת האפלה הסובבת שואפת לחטוף חלק השיער של האדם המצולם. אבל עם מיומנות נכונה אתה יכול לקבל דיוקנאות מעולה. אל תשכח כי זה עדיין טלפון חכם, ולא מצלמה מקצועית עם מומחה Photoshop vperidachu.

פרודוקטיביות

כמובן, ראוי להזכיר כי X iPhone יש מעבד חדש A11 Bionic, ואת זיכרון RAM הוא 3 GB. אבל המשתמש הממוצע אינו חשוב במיוחד, במיוחד בהתחשב בכך טלפונים חכמים רציניים כבר זמן רב מסוגל לעשות כמעט הכל כמעט באותה מידה. מה באמת חשוב: iOS 11 עם כל התכונות ב- iPhone X עובד ללא תלונות, את הצעצועים הכבדים ביותר לטוס, ואת פלטפורמת החומרה יהיה מיושן יחסית בקרוב.

  סקירה כללית: Aftershokz Bluez 2 – אוזניות אלחוטיות עם טכנולוגיית העברת עצם

עבור אוהבי מספרים וסטטיסטיקות: ב Geekbench iPhone X הפסיד על הביצועים של 8 ו 8 פלוס, ו ב AnTuTu דפק ניקוד שיא על טלפונים חכמים, כמעט להדביק את האייפד Pro.

iPhone X: ביצועים X: מבחן AnTuTu

אוטונומיה

על גבי ה- iPhone X קיבולת הסוללה של 2,716 mAh, שווה ערך ל 21 שעות של זמן דיבור, 12 שעות של גלישה באינטרנט, 13 שעות של צפייה וידאו או 60 שעות של השמעת אודיו. למעשה, הכל כרגיל: עם שימוש פעיל, הטלפון החכם יהיה חייב להיות מחויב פעם ביום.

יש פונקציות עבור טעינה מהירה אלחוטית. שניהם דורשים מתאמים נפרדים.

פסק דין

זה די קשה להעריך מכשיר זה אפילו לא להשוות עם שום דבר. ה- iPhone X בולט לא רק בקרב שחקנים אחרים בשוק, אלא גם בקרב קודמיו. לכן, הופעתם של “עשרות” הובילה לפיצול חדש. אם מוקדם יותר את הרלוונטיות היה העימות בין iOS ו- Android, עכשיו זה יותר נכון לשאול: “iPhone הוא לא אותו דבר כמו קודם?”. לדעתי, זה לא אותו דבר – זה הרבה יותר טוב.

הופעתו של מוצר רציני מונוליטי, שבו חבילה של פונקציות הציג, אשר לאחרונה נראה עתידני, היא תופעה נדירה למדי. לכן, אם אתה אוהב את כל ההייטק ביותר, לא מזהה פשרות יכול להרשות לעצמו את זה, אין שום סיבה לסרב לרכוש את iPhone X.

קנה iPhone X

המחבר מביע הכרת תודה לחנות onlyphones.ru עבור המדגם שניתן לבדיקה. בחנות זו ניתן למצוא טכניקה אפל מוסמך, כולל X iPhone X של כל שינוי ללא הזמנה מראש ומחכה.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

위로 스크롤