סקירה כללית של Pimax 4K – רזולוציית VR תקציבית עם רזולוציה של 4K

רוב החברות התמקדו קסדות VR באמצעות אנדרואיד כמו מערכת ההפעלה. לרוב, הרכיב המרכזי של אוזניות כאלה הוא טלפון חכם. מדי פעם יש מכשירים עם המסך שלהם מובנה ARM-Procrocessor.

מציאות וירטואלית מלאה ניתן לבדוק באמצעות Oculus השבר, HTC Vive או Sony PlayStation VR. עכשיו רשימה זו יש Pimax 4K, אשר זכה בפרס “הטוב ביותר VR” ב CES אסיה 2016.

כפי שפימאקס היה בצמרת

Pimax 4K

תקציב (פעמיים זול יותר מאשר אנלוגים) Pimax 4K מורכב משקפיים מציאות וירטואלית פעילה ומערכת שמע עם ההשפעה של צליל 3D.

הפתרון של פימאקס גבוה פי שניים מזה של המתחרים המשמשים לעבודה עם מחשב אישי. שני מסכים עם רזולוציה של 1 920 × 2 160 ליצור רזולוציה סטריאוסקופית של פורמט 4K, עודכן 60 פעמים בשנייה.

זה פותר את הבעיות העיקריות של התקנים מסוג זה:

 • משפר את איכות התמונה (רשת בלתי נראית של פיקסלים).
 • מקטין את ההשפעות השליליות הקשורות לצפייה בסרטונים בטווח קרוב.
 • ניתן לשחק משחקים מודרניים ברזולוציה הגבוהה ביותר עם תמיכה במרקמים באיכות גבוהה.

עבור מיקום במרחב הווירטואלי, המכשיר כולל את כל החיישנים הפנימיים הדרושים: ג’ירוסקופ כפול, מגנטומטר, תאוצה, מרחק וחיישני התאורה.

Pimax 4K: משקפיים

אין מספיק רק מערכת מעקב חיצונית כדי לעקוב אחר תנועות של הגוף כולו. פימקס מניח עבודה ליד השולחן במצב סטטי.

Pimax 4K במבצע: איך ועם מה?

קשה מאוד להעריך באופן אובייקטיבי את המכשיר לטבילה במציאות הווירטואלית. אפילו המתקדמים שבהם הם עדיין ניסוי. התפיסה תלויה במצב גופני.

מאחר שהבדיקה השתמשה במניפולטורים שאינם תואמים, ובעכבר עם מקלדת, התנועה בחלל האמיתי הייתה מוגבלת.

פימקס 4K: עכבר ומקלדת

למרות התמונה הכהה יותר מאשר ב Oculus Rift, איכות התמונה של Pimax הוא מדהים. המתחרים יש רשת פיקסל מורגש, ברזולוציה נמוכה מדגיש את החסרונות של מרקמים ודגמים. הפיתוח הסיני מציע תמונה חלקה, חלקה עם בהירות וניגודיות מעולה.

למרבה הצער, כאשר אתה לסובב את הראש (להזיז את המראה של המשחק), קצב הרענון הלא מספיק של המסגרות מושפע: אובייקטים להשאיר מורגש “שבילים” מאחוריהם.

יש הרבה VR יישומים המיועדים למיקום סטטי של הגוף, למשל רעם מלחמה. המשחק אינו דורש מניפולטורים מיוחדים, Pimax ו בלעדיהם יוצר את ההשפעה של נוכחות במושב הטייס.

בנוסף, רעם המלחמה אינו מחייב את השחקן להישען קדימה או אחורה. זה פימקס ללא בקרים נוספים לא יכול.

Pimax 4K: VR קסדה

מערכת השמע המלאה יושבת באופן מושלם על הראש, ומעבירה בצורה מושלמת את כיוון הצליל בסביבת המשחקים. לא גרוע יותר מאשר רב ערוצי המשחקים האולטימטיבי.

Pimax 4K: אוזניות

בנוסף למלחמה רעם, הבדיקה מעורבים:

 1. מחצית החיים 2: עדכון (משופרת מרקמים ואפקטים).
 2. עלית מסוכן (סימולטור החלל הטוב ביותר עם תמיכה VR).
 3. תמונה 7 מתוך: האויב שבפנים /.

לא היו תופעות שליליות בעת שימוש פימאקס: לא סחרחורת, לא בחילה. שעות משחק הוא די קשה בגלל המסה של המכשיר. אבל, לאחר שהתרגל, אפשר להיעלם לכמה שעות.

נוחות העיצוב – ברמת המתחרים העיקריים. Pimax 4K מתאים באופן מושלם לראש ואינו גורם לאי-הנוחות. בסביבות אותו, לשבת שברולט Oculus ו- HTC Vive.

יכולות תכנון וחומרה

פימאקס 4K: בניה

העיצוב של Pimax 4K דומה אנלוגים. עבור כל עין – מסך נפרד עם עדשות aspheric 42 מ”מ. חזון ממיר את התמונה לתוך יחיד זווית רחבה (110 מעלות) תמונה סטריאו עם צפיפות של 806 PPI. זה כמעט פי שניים מזה של HTC Vive או Oculus Rift, אשר מציע רזולוציה כוללת של 2 160 × 1 200.

Pimax מאפשר לך לכוון את המרחק הבין-מרכזי (ממרכז למרכז) בין 58 ל -71 מ”מ (טווח סטנדרטי). ללא הגדרה, לא תוכל להשתמש באוזניה אחת במשך זמן רב. תוך 5-15 דקות, הראש מתחיל להסתובב.

הגוף הוא גדול מספיק, כי זה יהיה נוח גם עבור מי לובש משקפיים. דבקות בידוד ניתנים עם אטם גומי רך קצף, אוורור עם תוספת פלסטיק נוסף בין אטם לבין הדיור.

בחוץ יש שלושה כפתורים מכניים בחומרה. אחד כולל את המכשיר, שני האחרים משמשים לשנות את עוצמת הקול באוזניות להשלים.

Pimax 4K: לחצנים

לדיבורית האישית, זוג אוזניות עם חיבור נפרד. עבור נוחות מקסימלית, היזמים נטשו את כל הראש. במקום זאת, הוא משתמש במערכת רכה של רצועות עם סקוטש ו כריות על החלק האחורי של הראש.

לדברי היזמים, Pimax 4K אוזניות פלט 5.1 ערוצים קול. כמובן, זה מושגת בעיקר על ידי הדמיית תוכנה, אבל עדיין יש צליל 3D.

דרישות מערכת ותאימות לחומרה

Pimax 4K מחובר עם כבל, אשר בסופו של דבר פיצול לתוך תקע USB ו- HDMI רגיל 1.4b.

Pimax 4K: כבל

הדיבורית האישית יכולה לפעול רק עם מחשב עם Windows 64 סיביות. עבור מערכות הפעלה אחרות, היישום הנלווה אינו זמין כעת.

דרישות מערכת כלליות עבור VR

פלט וידאו 4K, ואפילו עם עיבוד עבור stereoscreens – משימה זמן רב. ניתן להשתמש בכרטיס גרפי משולב רק בעת הפעלת תמונות של 360 מעלות ופנורמות וידאו.

כדי לפעול כהלכה ברזולוציה מקורית, תזדקק ל:

 • מעבד Intel Core i5 ומעלה.
 • זיכרון תפעולי מ – 8 GB.
 • כרטיס מסך NVIDIA GTX960 / AMD R9 290 ומעלה עם קיבולת זיכרון של 4-6 GB.

פימקס 4K: דרישות מערכת כלליות

השתמשנו במעבד i5-3570K, 8 GB של זיכרון DDR3 (10,600 הרץ), וב- MAXSUN GTX 1 060 (3 GB DDR5), שניתן להחליף בגרסה עם 6 GB של RAM.

הרכישה הטובה ביותר על ידי יחס “מחיר ביצועים” היא סדרה של כרטיסי מסך NVIDIA 10xx (AMD Radeon כרטיסי וידאו לא תמיד עובד כראוי ביישומים אלה). המעבד צריך לשים לב אינטל פנטיום 37xx ו Intel Core i5 / i7 6xxx, כמו גם מעבדים חדשים AMD Rizen.

לקבוע אם המערכת הקיימת ניתן להשתמש עבור VR יכול להיעשות באמצעות בדיקה של Steam. עם אזהרה – זה לא לבדוק את הפתרון Pimax, כך שמורת החשמל שימושי.

מניפולטורים

מניפולטורים משלו ב Pimax 4K שם. באמצעות Steam, באפשרותך לעבוד עם התקני הקלט הבאים:

 1. עכבר ומקלדת.
 2. סטנדרטי gamepads, joysticks, הגה, הגה גלגלים.
 3. עם אמולציה של הבקר HTC Vive.
 4. חיישנים הם לקפוץ Motion.
 5. מערכת הניהול Razer Hydra.
 6. מערכת בקרת NOLO.

המניפולטורים המסורתיים ו- gamepad Xbox אינו דורש נוכחות של Steam. השאר משתמשים בו ובמנהל המתאים.

תוכנה

כדי להתחבר Pimax אתה צריך את השירות PiPlay – חנות יישומים עם מובנה מנהלי קולנוע. למרבה הצער, התוכן שלה משאיר הרבה כדי להיות הרצוי.

לכן, כדי לעבוד עם הדיבורית האישית יהיה צורך להתקין את התוכנה הבאה:

 1. קיטור (רק יישומים עבור HTC Vive).
 2. SteamVR.
 3. X64 של Java.
 4. פיפלאי.
 5. להחיות.
 6. LibOVRWrapper.
 7. OculusHome (נדרש עבור יישומים Oculus השסע).

כאשר Pimax 4K מחובר, Steam יראה את זה, וב PiPlay יהיה תוכן Oculus Rift ו HTC Vive: משחקים פופולריים, פנורמות, קטעי וידאו.

Pimax 4K: Virtual Desktop

עם Virtual Desktop על Pimax, אתה יכול להריץ כל יישום 3D, אפילו את שולחן העבודה של Windows עם AutoCAD. איפה הוא פונקציונלי יותר מאשר טלפון באוזניות מיוחדות.

תוצאות

Pimax 4K

אוזניות של מציאות מדומה, שלא כמו טלפונים חכמים, אוזניות וגאדג’טים אחרים, עדיין לא נכנסו לחיי היומיום שלנו. הם קשה להעריך ולהמליץ. כל אחד מהם הוא הזדמנות לנסות תחושות חדשות. אף אחד לא נותן ערובה שהם אוהבים את זה.

אבל אם אתה חושב על זה, $ 300 (וכל כך הרבה היום הוא Pimax 4K מסוכן רשמי עם קופון LHPIMAX) לחוויה חדשה – זה לא כל כך הרבה.

מפתחים Pimax 4K הלך בדרך שלהם ויצר מכשיר נהדר. איכות התמונה, היכולת להשתמש בכל manipulators, תאימות עם Steam עשה Pimax 4K רכישה יתרון עבור שקוע במציאות מדומה.