טיפים לשרוד עבור נסיעות ארוכות באוטובוס

העברות אוטובוס ארוך, ואנחנו במאמר זה אומר בדיוק אותם, יש כמה ניואנסים, הזנחה אשר מוביל לתוצאות שליליות מאוד. נוסעים אומללים מגיעים לאתר עייפים, ישנוני, עם רגליים נוקשות צוואר מעוות. הם זוכרים את הלילה באוטובוס כחלום הנורא ביותר ונדרים לא להשתמש שוב במצב התחבורה הזה. וזה בהחלט לשווא, כי כדי להבטיח את הנוחות והבטיחות שלהם על הנסיעה לא קשה.

אבטחה

1. אומדן המסלול

נסו לגלות בכל דרך שהיא על המסלול כי אתה הולך. אם האוטובוסים עפים לתהום במרווחים קבועים, מתרחשים שוד או תאונות אחרות, אז אולי כדאי שתשנה את המסלול לבטוח יותר או לפחות תבחר טיול יום.

2. בחר את המחלקה הראשונה

במדינות רבות פועלות מספר חברות תובלה באותו מסלול, שמחירן עשוי להיות שונה באופן משמעותי. מה היא תוצאה של חיסכון? אולי בגלל הצמיגים הקירח, חוסר מיזוג אוויר ונוכחות של נהג אחד בלבד אשר יסיע אותך בלילה ללא שינוי? או אולי האוטובוס שלך יעצור בכל כפר לאסוף את כל פינות, כך סביב אנשים יהיה דחף כל הזמן מסביב? בכל מקרה, אתה צריך לחשוב אם זה שווה לחסוך כמה דולרים של שלום וביטחון שלך.

3. כבודה

לפני העלייה לאוטובוס, לשים את כל חפצי הערך שלך בתיק קטן או תרמיל ולא לעזוב את זה לרגע. קח את זה איתך לתחנות. במהלך התנועה, עדיף לשמור אותו על הברכיים שלך, אם זה מפריע, לשים אותו על הרצפה צעד עם הרגל שלך על הרצועה. במקרה זה, אפילו במהלך השינה שלך אתה לא יקרה כלום.

4. בתחנה

אם אתה רוצה לצאת ולהתחמם, הקפד לבדוק עם הנהג למשך כל עצירה. זכור את מספר האוטובוס ואת המקום שבו הוא עומד. מוטב לא ללכת רחוק מדי מתחנת האוטובוס או מתחנת האוטובוס, אם אינכם מבקשים להכיר את החיים הפליליים של היישוב הזה, שבמקומות כאלה, ככלל, הוא תוסס במיוחד.

  אנגלית לתיירים: 135 ביטויים שימושיים ביותר

נוחות

1. בחירת מיקום

לא כל המושבים באוטובוס זהים. מנקודת מבט ביטחונית, זה תמיד עדיף לבחור מושבים בחלק האמצעי, כי על פי נתוני חברות הביטוח, רוב הצרות מתרחשות כאשר התנגשות חזיתית או התנגשות אחורית מתרחשת.

מנקודת המבט של נוחות של גורמים אשר יש צורך לשקול, הרבה יותר.

 • ליד חלון או מעבר? רבים בוחרים מקום ליד החלון למען נופים יפים. בנוסף, את פני השטח של החלון נותן לך את ההזדמנות להרכין את הראש ואת לישון. עם זאת, בלילה עדיין אין יופי, ואת הצוואר המעוקל מתחיל להיות משותק בתוך חצי שעה, כך שכל היתרונות של מושב החלון יכול להיות חסר חשיבות. אבל ליד המעבר יהיה לך יותר מקום ואפילו להיות מסוגל למתוח את הרגליים.
 • הקדמי או האחורי? זכור כי במושב האחורי אתה לא יכול לזרוק בחזרה יש רועד יותר. אם אתה נמצא מלפנים, אתה צריך לפזול כל הדרך מן הפנסים הקדמיים של מכוניות מתקרבים ולהרהר כל הקימורים של הכביש. גם כיף חובב.
 • ליד גבר או אישה? אם אין מספר מושבים באוטובוס ואתה יכול לבחור היכן אתה רוצה לשבת, הדבר הראשון הוא להעריך את הלימות הכללית של הנוסע בחור, ולאחר מכן את הממדים. כדי לשבת כל הלילה ליד הגוף, אשר התפשט על אחד וחצי מושבים, אפשר רק לאחל לאויב. ומין הוא כבר עניין של טעם. ????

2. בידוד אור וקול

בפעם הראשונה שאתה הולך באוטובוס, להסתכל כל האנשים האלה שיש להם עם אטמי אוזניים מסיכת שינה הפתעה: “הנה עוד, גבר נשי!” אבל אז מהר מתחילים לקנא בהם מאשימים את עצמם בדיעבד. אל תחזור על שגיאה זו. לישון באוטובוס בלילה קשה, ובלי המכשירים הללו, זה כמעט בלתי אפשרי.

  מקומות סודיים בבודפשט כי לא תמצא במדריך טיפוסי

3. שמיכה וכרית

כן, כמובן, אנחנו לא מדברים על אותם חפצים מוכרים שאנו משתמשים בהם בבית. כמו כרית עדיף לקחת בייגל מתנפחים מיוחד, התומך הראש והצוואר במצב האופטימלי. זוהי המצאה מבריקה של האנושות, אשר עם מקטורן מקומט שלך או תיק לעולם לא להשוות.

באשר לשמיכה, אתה צריך לקחת שמלה קלה או ז ‘קט ארוך על האוטובוס, שבו אתה יכול לזרוק על עצמך. לפעמים ההבדל הטמפרטורה לאורך המסלול יכול להגיע כמה עשרות מעלות (במיוחד אם האוטובוס עובר דרך אזורי ההר), אז אם אתה לא רוצה לנער חצות מן הקור, כדאי לשקול את הנסיבות.

4. שתייה ושירותים

איזה סוג של נחמה בטיול נוכל לדבר עליו, אם אתה רוצה לשתות? רגעים כואבים עוד יותר מגיעים כאשר אתה מבין שאתה רוצה ללכת לשירותים, וללכת לתחנה הקרובה וללכת. זה מאוד קל להילחם אלה שני סוגים של אי נוחות.

 • ראשית: תמיד לקחת איתך בקבוק מים לאוטובוס. גם אם זה צריך להיות שם, קח את זה בכל מקרה.
 • והשנייה: בכל תחנה לחשוב על ביקור בשירותים. אל תשים לב עצלות שלך וכל אלה “לא אוהב את זה” ו “נסבל עד כה.” באותו זמן razomnnetes.

מה לקחת איתך

נסיעה באוטובוס היא לא טיסה בחלל, אבל אתה צריך להתכונן לזה לא פחות בזהירות. במהלך התנועה, אתה תהיה אטום בחלל קטן למדי של המושב שלך, אז אתה צריך לדאוג מראש כי כל מה שאתה צריך הוא בהישג יד. הנה רשימה קצרה שאליה ניתן לנווט.

 1. ארנק קטן או ארנק עם הדברים היקרים ביותר. מסמכים, כסף, כרטיסים, כרטיסים, טלפון חכם וכן הלאה.
 2. תרמיל או שקית עם דברים שאולי אתה צריך.
 3. פריטים שינה: אטמי אוזניים, מסכת מגן קל, משובץ או מעיל, כרית מתנפחים.
 4. בידור: טלפון חכם, ספר, שחקן, טאבלט.
 5. מתקנים רפואיים שיכולים להיות שימושיים עבורך כאשר אתה חולה, מורעל או prescribed על ידי הרופא שלך.
 6. מים, ואם יש צורך, חטיף קטן: אגוזים, בארים אנרגיה, ממתקים.
 7. נייר טואלט!

  מטען יד במטוס: מה, איך וכמה ניתן להעביר בשנת 2018

אם אתה יכול להשלים רשימה זו או לשתף את חוויית ההישרדות שלך במהלך מעברי אוטובוס ארוכים, אז אתה יכול לעשות את זה את ההערות. אני מקווה שהם יהיו שימושיים לכולם!

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top