7 מסעות מגניבים ברכבת

רוקי הרים

רוקי הרים
ליסנדרה מלו / Shutterstock.com

Rocky Mountaineer הופיע בקנדה בשנת 1990 והפכה לחברה הגדולה ביותר עושה סיורים ברכבת במהלך תקופה זו. במהלך הטיול, שנמשך שבעה ימים, תיירים לקבל ארוחת בוקר מצוינת וארוחת צהריים במזנון, כמו גם מספר אינסופי של הופעות מפוארות של נופים של הרי הרוקי הקנדיים.

קרחון אקספרס

קרחון אקספרס
אלסנדרו קול / Shutterstock.com

היוצרים של מסלול זה גאים להכריז כי קרחון אקספרס הוא האיטי ביותר להביע בעולם. ובטח, המהירות כאן היא בלתי הולמת לחלוטין. המסלול של הרכבת הנוחה הזו עם חלונות פנורמיים עובר דרך המקומות היפים ביותר של שוויץ. בדרכה חוצה הרכבת גשרים וחוצה 91 מנהרות.

חירם בינגהאם אוריינט אקספרס

חירם בינגהאם אוריינט אקספרס
תומאס בראט / Shutterstock.com

זהו מסע ייחודי ברכבת, אשר תזכור לכל החיים. ברכבת יש שתי מכוניות אוכל, קאר פנורמי ומכונית עם מטבח. אבל ככל הנראה, אתה אחד מהם אפילו לא זוכר, כי הנוף שמסביב לא יאפשר לך לשבור אפילו לרגע מן החלון. המסלול מתחיל בעמק הקדוש של האינקה, זה צריך להיות עד האנדים המלכותיים ומסתיים מאצ’ו פיצ’ו – בירת האינקה המסתורית העתיקה.

רוברט סקוטסמן

רוברט סקוטסמן
אנדי לידסטון / Shutterstock.com

סקוטלנד מוזכרת לעתים נדירות ברשימת המקומות היפים ביותר על הפלנטה שלנו, אך לשווא. טיול הרכבת ברכבת המלכותי סקוטסמן יכיר לך את גדולתו של ארץ עתיקה זו. המסלול עובר דרך הר סקוטלנד, בין ההרים הציוריים ואגמים צלולים. במהלך עצירות, הנוסעים יכולים לבקר את הטירות ההיסטוריות, ללמוד את הסודות של הפקת ויסקי המפורסם ואפילו לקחת חלק הירי ספורט.

רכבת Talyllyn

רכבת Talyllyn
PHB.cz (ריצ ‘רד Semik) / Shutterstock.com

רכבת זו מפורסמת לפחות על היותה הקו הצר הראשון מד באנגליה, אשר קיבל אישור רשמי עבור תחבורה נוסעים בשנת 1865. הטיול מתחיל בעיר החוף הקטנה Tiuine עובר בנוף הררי יפהפה של הפרק הלאומי ומסיים בתחנה “Aberginoluin”. אורכו של הקו הוא רק על 12 ק”מ, אז זו דרך מצוינת לבלות יום חופשה עם המשפחה שלך.

  מזכרות מאירופה, אשר לא תופסים מקום רב במזוודות

טראנסיב

טראנסיב
מקסים Petrichuk / Shutterstock.com

הרכבת הטרנס-סיבירית היא הרכבת הארוכה ביותר בעולם. נוסעים עצמאיים שאינם מפחדים מסכנות ואי הנוחות יכולים לקנות כרטיס רגיל לנסוע ברכבת דרך כל Eurasia. ואם אתם מעריכים בטיחות ונוחות, אתם צריכים לפנות לאחת מהחברות הרבות המארגנות סיורים בטרנס סיבירי, כולל ביקור בביקאל, החומה הגדולה של סין, ההתנחלויות הנוודיות המונגוליות והעיר האסורה בבייג’ינג.

רכבת Rovos

רכבת Rovos
גימאס / Shutterstock.com

מבנה נוח זה נוצר בדמותו של רכבת עתיקה של המלכה ויקטוריה עצמה, אבל יש לה את הנוחות המודרנית ביותר. מהירות תנועה קטנה מאפשרת לכם להתפעל מהנוף המרהיב לאורך המסלול, אשר פועל לאורך החוף הדרומי הציורי של דרום אפריקה. דרך מצוינת לחוות את האווירה של הרכבת נוסעת ה -30 ותראה אנטילופות, ג’ירפה מרעת תאו ב הסוואנות של הפרק הלאומי קרוגר.

ומה הם נתיבי הרכבת היפים ביותר שאתה מכיר?

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top