למה אתה אף פעם לא צריך להיפגש עם אנשי עסקים

זה פרסום נפלא תפס את העין שלנו VK.com. בה, המחבר הסביר באופן סביר מדוע עדיף להימנע מאנשים העוסקים בעניינים של יחסים או בניית משפחה ומעדיפים אותם “רומנטיקנים פשוטים, טייסים אמיצים ומלחים”.

עבור בנות, דימוי של איש עסקים נראה כך: מוצלח, עם כסף, נדיב, במכונית טובה, לא עובד הרבה, נח הרבה, הכל בחיים שלו טוב. אבל …

למעשה, הכל שונה לחלוטין. אתה תיתקל בבעיות ובעיות רבות, ופעמים רבות תצטער על כך שלא בחרת אדם אחר עבור עצמך.

זכור, וכתוב טוב יותר.

איש עסקים אינו מקצוע

ראשית, הבינו, איש עסקים אינו מקצוע, זוהי דרך חיים וחשיבה. מהו המינוס כאן? כן, זה פשוט מאוד. העובדה שכאשר לאדם יש מקצוע, איזה מקצוע אחד (מוסיקאי, אמן, מהנדס), הוא חושב בווקטור אחד, ממנו אתה כמעט יודע למה לצפות. איש עסקים הוא סוג של דברים בלתי מובנים, הוא מנסה כל הזמן, ניסויים, הוא בכלל לא צפוי. ואולי במונחים של מתנות נחמד זה גם טוב, אבל במונחים של כל דבר אחר עבור רוב הבנות זה יהיה מתח גדול.

אופי של איש עסקים

הבא, הדמות. אין אנשי עסקים עם אופי מתלונן קל. אופיו של איש עסקים הוא קשה מאוד, דורש התנהגות, לעתים קרובות ללא פשרות. בעסקים אחרת. כאן אתה לא יכול לתת להרפות או להרפות על פשרות. זה נאיבי לחשוב כי בעסקים אחד הוא, אבל בבית אחר. עבור איש עסקים, אין “עבודה / בית” הבורר … וזו הבעיה הבאה …

לוח הזמנים של העבודה של איש העסקים

איש עסקים תמיד עובד! גם כאשר זה לא עובד, זה עובד. גם כשהוא נח, הוא עובד. גם כשהוא נותן לך פרחים לפגישה ואומר דברים יפים, הוא עובד. עסקים הוא תהליך מוחי מתמשך. איש עסקים אינו יכול להתנתק מהעבודה, כפי שאנשים אחרים עושים. הוא כל הזמן צריך לחשוב על הכל, לשמור על שליטה, לחשב מצבים אפשריים. יתר על כן, כאשר הוא לא עובד, הוא מנתח את כל מה שקורה סביב ומנסה להעביר אותו לעסק שלו. עסקים עבור איש עסקים הוא וירוס כי לא ניתן לרפא.

כאשר איש עסקים על תאריך נותן לך פרחים ואומר דברים יפים, הוא עובד.

לאיש עסקים אין ימי חול או ימי חופש. כל הימים עובדים בשבילו. יתר על כן, בשבילו אין מושג מוקדם / מאוחר או בוקר / ערב. יש את הרעיון של “זמן נוח לעסקה / משא ומתן / עסקים, וכו ‘” אם ימצא שנוח לפגישה שלושה לילות של יום ראשון, הוא ילך לפגישה הזאת.

הערך העיקרי של איש עסקים

עבור איש עסקים, העיקר בחיים הוא העסק שלו. וזה חייב להיות מובן. כן, כמובן, כשאשה וילדה מופיעות, מופיעים ערכים אחרים, אבל עד לרגע זה העיקר הוא עסק. כן, למעשה, וילדים בשבילו סוג של עסק. יחסים עם בחורה לאיש עסקים הם בערך כמו להשקיע סטארט אפ. זה מאוד מסוכן, זה לא עובדה שזה יתברר, לכן בשלבים המוקדמים אנחנו מוכנים לשים נתח גבוה של ההסתברות כי העסק (משפחה) לא יעבוד. לכן, אם כי איש העסקים מוכן לתת זמן ותשומת לב כזה “פרויקט”, אבל הרבה יותר קטן מאשר העסק העיקרי שלו / העסק.

  15 הציטוטים הטובים ביותר של עומר כיאם

כאשר בחורה חושבת שאיש עסקים יש הרבה כסף, היא כנראה לא מצפה שרוב הכסף הזה הוא לעולם לא יבלה על בגדים, מתנות וכו ‘. גם אם משכורתו מוערכת במיליונים, הוא יבלה רק חלק קטן מהכסף הזה לבילוי ולבילוי, רוב זה יחזור לעסקים או להשקיע בפרויקטים אחרים. איש העסקים חושב בצורה יצירתית. בזבוז כסף הוא לא יצירה בתפיסה שלה. לכן, כאשר אתה רואה מעיל פרווה של 100 אלף רובל, ואתה חושב על כמה יפה אתה תראה את זה, איש עסקים רואה במעיל הזה 2-4 של משכורתו של העובד או את הרווח שאבד מ -15% או יותר בשנה, עם גידול אפשרי בהיוון של העסק.

בואו נחזור ללוח הזמנים של העבודה. כפי שכבר כתבתי, לאיש עסקים אין ימי חול או ימי חופש, עבורו כל יום עובד. לכן אין טעם לבקש ממנו לבלות את סוף השבוע איתך אם הוא החליט לעבוד. בנוסף, איש עסקים מנסה לחשוב על בעיות יעילות. לכן, הוא קרוב לוודאי מחליט שזה הרבה יותר רווחי לעבוד במשך כמה חודשים בכלל ללא ימי חופשה, ורק אז להירגע באופן מלא במשך 1-2 שבועות במדינות חמות. אז תתרגל ללוח הזמנים הזה. אבל בכל מקרה, אל תשכח בחופשה הוא יעבוד.

“בשבילך, העסק חשוב יותר ממני?”

זה נדיר מאוד עבור איש עסקים להתנתק מן התהליך העסקי. ואני חוזר ואומר, שאיש עסקים הוא הדבר החשוב ביותר בחיים. ואל תנסו להתגרות בו בשאלות כמו: “בשבילך, העסק חשוב יותר ממני?” אם אתה לא רוצה לקבל תשובה אמיתית. זה יהיה קרוב, אבל אתה תרגיש בודד.

ידידות דרך עיניו של איש עסקים

איש עסקים כמעט ולא פוגש את חבריו, אלא אם כן יש לדון בעניינים. אפילו לעתים רחוקות יותר הוא מוכן להיפגש עם החברים של הנערה. כי הוא חושב במונחים של יעילות. כדי לגלות איך זה, פשוט להתקשר. לתקשר עם מישהו מבלי לקבל מידע בעל ערך שיכול להיות שימושי בעתיד – זה אינו יעיל. והוא בהחלט לא ילך כל שבוע איתך להורים “לבקר אותם”, כי זה מה ?! נכון – לא יעיל.

  כיצד להפוך את הדאצ’ה למקום נופש מפואר

מתי ימצא איש העסקים שלום?

עסקים הם תמיד פיתוח. כל מטרה היא ביניים, המטרה הסופית היא לא. לכן, איש עסקים לעולם לא יירגע התשוקה שלו לעסקים. אבל לך בנות, התשוקה שלו יכול בקלות לדעוך.

איש עסקים אוהב פיתוח ורבגוניות. זוהי הבעיה העיקרית ביצירת משפחה עם איש עסקים. זה יהיה מאוד קשה לך להפתיע אותו, ו אתה כל הזמן צריך לשפר. ואנשים רבים חושבים שזה קל. אולי, אבל לא לאורך החיים.

מה הוא רוצה ממך?

אל תאמינו איש עסקים שרוצה יש בחורה יפה ליד אותה ולארגן ביתיות חמימות. שטויות! אנחנו צריכים נחמה – שכרו אומנת, אנחנו צריכים מזון – לשכור טבח. הוא צריך עוד משהו … ומה בדיוק – לפעמים הוא לא יודע את עצמו, כי הוא תמיד בחיפוש.

וגם חשוב להבין. עבור אנשי עסקים, מספר עצום של בנות ציד, הם כאלה “דגמים העליון”, רק בקרב גברים. אצל גברים, המחשבה והיכולת לספק משפחה וצאצאים הם בעלי ערך רב ביותר, ולכן אנשי העסקים נמצאים תמיד במרכז תשומת הלב הנשית. וכדי לא רק לנצח אותו, אלא גם לשמור, יש צורך לנסות מאוד. וכן, אני אזכיר לך, זה רק בשבילך, הוא לא צריך להחזיק אותך, בשבילו המטרה העיקרית היא העסק שלו, לא לך.

בנות, אני יכול להגיד לך הרבה יותר סיבות למה אתה לא צריך להיפגש עם אנשי עסקים, אבל כדי להקדיש זמן רב יותר על הרשומה הזאת מאשר ביליתי, הוא לגמרי לא יעיל בשבילי.

אז … צייר מסקנות ממה שכבר אמרתי לך.

זה היה סיפור של גבר, עכשיו אני כנראה צריך להגיד איך כל זה נראה כמו שלי, כלומר, מגדל הפעמון הנשי. על עבודה – זה נכון כמעט 100%. זה תמיד עובד! אני לא יכול לומר שאני נשוי לאיש עסקים סופר-אופנתי, אבל הוא עדיין עובד כל הזמן, כי הוא אוהב את העבודה שלו. אם היתה לו עבודה ראשונה, לא אני, אולי הוא לא היה מקבל אותה.

  איך ללמוד לצייר, גם אם אתה לא מאמין בכשרון שלך

“כשאיש עסקים בפגישה נותן לך פרחים ואומר דברים יפים, הוא עובד”. – אבל זו האמת! זה תמיד עובד. קפיצה באמצע הלילה ולהפעיל את המחשב כדי לרשום את הרעיונות שלך או לחפש משהו – זה די נפוץ במצב המשפחתי שלנו.

הוא יכול לעבוד על יום ההולדת שלי (כפי שהיה בפעם האחרונה) או להיות בנסיעת עסקים ביום הנישואין שלנו. הוא יכול לשכוח לקנות מתנה בשבילי מראש ולהביא הביתה משהו שהוא קנה לעצמו, אבל אחר כך, מסתבר, חג, ומתוך המצב אתה צריך לצאת איכשהו. לפיכך, אני גם קונה מתנות מחברים וקרובי משפחה.

ובכלל, אין לי שלוש היפוסטזות (אמא, חברה ופילגש) במשפחה שלי, כמו כל אשה אחרת, אבל ארבע – אני גם עוזר אישי, כי אני כל הזמן מזכירה לך מה לעשות, עם מי יש לו פגישות שבדרך כלל רצה לומר.

אני כבר יכול לקרוא סמינרים או קורסים על קידום פרויקטים באינטרנט מדיניות התוכן, כי כל הרעיונות החדשים מתגלגלים לי. אני משחקת את התפקיד של אימון הקהל, לפניו מחשבות חדשות ורעיונות באים לידי ביטוי. הוא יכול להתקשר אלי כשיצאתי עם הילד לים, ו -20 דקות כדי לדבר על מה שהוא למד ומה עלה, ובסיום השיחה אומרים משהו כמו: “אה, כמה מגניב! דיברתי איתך תוך כדי הליכה מהבנק אל הבית. אתה לא נראה ללכת לשום מקום! ללא שם: תן לי להתקשר אליך מאוחר יותר, מדי, כאשר אני הולך לפגישה! יש כמה רעיונות מעניינים שצריכים לערוך לפני הצגתם בפני הלקוח … “

לבסוף, אני רוצה לומר שאם החלטתם להינשא לאיש עסקים, היריב העיקרי שלכם לא יהיה איזה עמית, אלא עבודה. כן, היא מתוקה. וכדי תמיד להישאר מעניין עבור בעלך, תצטרך לשכוח לנוח ולהשיג אותו, ללמוד, ללמוד, כל הזמן ללמוד ולא להפסיק. אתה עכשיו ברתמה אחת ואתה צריך להסתכל בכיוון אחד. זה לא אומר כי עכשיו אין “אני”, אבל רק “אנחנו”. אבל עכשיו שלך “אני” צריך לשקול הרבה יותר מאשר קודם.

זו תחרות, מותק, ואם תירגע, תהיה מאחור. וזה מאוד, מאוד, מאוד מעניין. אם יש לך אינטרסים משותפים, אתה לעולם לא יהיה משועמם. וכן, אתה תמיד תהיה שלוש – אתה, הוא ועבודתו. אבל עכשיו זה יהיה עבודה גם שלך;)

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top