23 אנשים מוצלחים שקמים מוקדם מאוד

דן אקרסון (דן אקרסון), ראש ג ‘נרל מוטורס

דן אקרסון (דן אקרסון), ראש ג 'נרל מוטורס
topgearrussia.ru

אקרסון אומר שהוא רק לעתים נדירות קם 4: 30-5: 00. מוקדם בבוקר, הוא צריך להתקשר למשרד GM באסיה, עד שהם מאוחר מדי. הוא קורא לעבודה הנוכחית שלו הכי טוב שיכול להיות! זה מורכב, מעניין ומרגש. לפעמים אפילו לא ישן בלילה. טוב שהלילות האלה לא היו ארוכים.

דייוויד קוש (דייוויד קוש), ראש וירג ‘יניה אמריקה

דייוויד קוש (דייוויד קוש), ראש וירג 'יניה אמריקה
קאש מתאר את הבוקר שלו כך: העלייה בשעה 4:15, שליחת דואר, שיחות לשותפים עסקיים מהחוף המזרחי. אחר כך הוא מקשיב לשידור הבוקר של הספורט הרדיו של דאלאס, קורא את העיתון ועוסק באופני כושר בחדר הכושר.

טים קוק (טים קוק), מנכ”ל אפל

טים קוק (טים קוק), מנכ

טים קוק קם בארבע וחצי בבוקר, קודם כל מנתח את הדואר. בשעה חמש הוא נמצא בחדר הכושר. הוא עובד מאוד וגאה להיות הראשון שמגיע למשרד, ועוזב את האחרון.

רוברט איגר, מנכ”ל דיסני

רוברט איגר, מנכ
סך הכל 3

Iger קם ב 4:30 ומשתמש זה בוקר חינם זמן לקרוא עיתונים, לשחק ספורט, להאזין למוסיקה, לקרוא הודעות דוא”ל ולצפות בטלוויזיה. וכל זה הוא עושה כמעט בו בזמן. אפילו ברגעים השקטים האלה הוא כבר מרובה משימות.

ארווין סימון (Irwin Simon), ארווין סימון (Irwin Simon), ראש קבוצת “הייין”

ארווין סימון (Irwin Simon), ארווין סימון (Irwin Simon), ראש קבוצת

ארווין מצליח לעשות כל כך הרבה דברים עד תשע בבוקר, כמו רבים אין לי זמן לעשות ביום. לאחר התעוררות בשעה 5:00, הוא הראשון בודק את הדואר ואת העבודה של יחידות החברה באירופה ובאסיה. ואז הוא מתפלל, הולך על הכלב, עושה תרגילים. כל זה יש לו זמן לעשות לפני שהילדים שלו יתעוררו. לפני שהגיע למשרד שלו בלונג איילנד, הוא עדיין מצליח לקבל ארוחת צהריים עסקית אי שם במנהטן.

ז’אן-מרטין פולץ (ז’אן-מרטין פולץ), לשעבר מנכ”ל פיג’ו

ז'אן-מרטין פולץ (ז'אן-מרטין פולץ), לשעבר מנכ

הראש לשעבר של פיג’ו, הראש הנוכחי של תקשורת Eutelsat, ז’אן-מרטין Folz ועלה על רכבת דיז’ון – פריז ושבע שעה הגיעה למשרד, שבו רק כמה דקות עושות כתבה בתדרוך הבוקר. המכונית שלו רנו Espace המרה בצורה כזאת כי זה הפך mikroofis שבה הוא יכול לעבוד על הכביש איפשהו.

ג ‘רי לייבורן (גרי ליבורן), לשעבר ראש ערוץ חמצן

ג 'רי לייבורן (גרי ליבורן), לשעבר ראש ערוץ חמצן

מייסד חמצן קם בשש בבוקר ועוזב את הבית בחצי שעה. מי לקום מוקדם ככל יכול להגיע אליו מתחת לכנף.

הנה מה שהיא עצמה אומרת: “כמה פעמים בשבוע אני נפגשת בסנטרל פארק עם גבר צעיר שפונה אלי בעצה. בעזרתו אני יכול לתמוך בדור חדש. מי שקם מוקדם בבוקר, הוא רציני לגבי החיים. אני לא יכול להקצות זמן במשרד לשיחות כאלה, וטיולים כאלה בבוקר בפארק שימושיים לי, חוץ מזה הם עוזרים לשמור על קשר עם הדור הצעיר “.

מייק שירווד (מייק שירווד), ראש אופנת אורורה

מייק שירווד (מייק שירווד), ראש אופנת אורורה

יום של ראש של אחת החברות המפורסמות ביותר הבריטי בעולם האופנה מתחיל מוקדם. בשעה חמש בבוקר מתעורר שרווד לתפוס את הרכבת נוטינגהאם – לונדון, אשר מגיע 7:45. הדרך הארוכה אינה מפחידה אותו כלל, במהלך המסע הוא עובד עם הדואר, וגם פותר בעיות עם הצוות בטלפון.

סטיב מרפי, ראש כריסטי

סטיב מרפי, ראש כריסטי's

ראש ההוצאה לאור לשעבר, רודייל, מתעורר בהשראת דבריו של המשורר וויליאם בלייק: “תחשוב בבוקר, תלך אחרי הצהריים, תקרא בערב ותישן בלילה”. מאז למד את הביטוי הזה, חייו השתנו. חשיבה בוקר ותכנון לעשות מרפי, הוא אומר, אסטרטגית יוזם, לא תגובתי.

ברט יורמארק, מנכ”ל ניו ג’רסי נטס

ברט יורמארק, מנכ
ringtv.craveonline.com

זהו המנכ”ל הצעיר ביותר בהיסטוריה של ה- NBA. בכל בוקר הוא קם ב -3: 30 כדי להגיע למשרד ב -4: 30. שם הוא עובד ולא שוכח לשלוח מכתבי מוטיבציה לצוות שלו.

בסוף השבוע, לוח הזמנים שלו הוא חופשי יותר: הוא מגיע למשרד רק בשבע בבוקר.

לקסי פאנק (לקסי פאנק), מנהלת אמנות של ברוקלין תעשיות

לקסי פאנק (לקסי פאנק), מנהלת אמנות של ברוקלין תעשיות

מנהל אמנות של חנות בגדים פופולריים ושקיות מתעורר בדרך כלל בארבע לפנות בוקר. ולעתים קרובות לא יכול להחליט מה לבחור: לקרוא ולחזור לישון או להרים את BlackBerry. אם היא בוחר את השני, היא מתחילה על ידי פירוק הדואר לשכתב עם עמיתים של ברוקלין תעשיות.

מאט Ouimet (מאט Ouimet), ראש בידור ארז הוגן

מאט Ouimet (מאט Ouimet), ראש בידור ארז הוגן

נשיא לשעבר של מלונות Starwood ומנהל הכספים של דיסני הפך כעת לראש החברה שמנהלת פארקי שעשועים. ואף על פי שהוא מכנה את זמן העבודה שלו למשחק, אבל עדיין אוהב לבוא למשרד מוקדם. הוא קם בחמש וחצי ועוזב את הבית ב -6: 00.

חיים סבן, ראש סבן קפיטל

חיים סבן, ראש סבן קפיטל

היים סאבין, מיליארדר ישראלי-אמריקאי ממוצא מצרי, שותה את כוס הקפה הראשונה ב -6: 02. אז זה עובד במשך שעה, ולאחר מכן 75 דקות עושה טעינה. רק אז מתחיל היום שלו.

פול פולמן (פול פולמן), נשיא יוניליוור

פול פולמן (פול פולמן), נשיא יוניליוור

כדי להישאר תחרותי ופיזית תחרותי, ההולנדי פולמן קם בשש. מוקדם בבוקר, הוא יכול לרוץ על ההליכון במשרד ובו זמנית לשקף את יום העבודה הקרובה, אשר, מטבע הדברים, ראש של חברה כה גדולה יהיה רווי.

Padmasree לוחם, מנהל טכני, סיסקו

Padmasree לוחם, מנהל טכני, סיסקו

היא לא רצה מיד לאחר שהתעוררה למשרד. לאחר שקם בשעה 4:30 בבוקר, פאדמאשרי לוחם מקדיש שעה למיון הדואר, ואז קורא את החדשות ואוסף את בנו לבית הספר. ובשעה 20:30 עדיין אפשר למצוא אותה במשרד.

בעבר שימשה כמנהלת טכנית במוטורולה והוכרה כאחת הנשים המצליחות ביותר בעסקים.

סטיב ריינמונד, לשעבר ראש פפסיקו

סטיב ריינמונד, לשעבר ראש פפסיקו

ריינמונד עבד גם כדיקן בית הספר לעסקים באוניברסיטת ווייק פורסט. הוא קם מהמיטה בשעה 5 וחצי והתחיל לקרוא עיתונים. לפני העבודה הוא היה צריך לקרוא את הניו יורק טיימס, את וול סטריט ג’ורנל, את Financial Times ואת דאלאס בוקר חדשות.

אנדריאה יונג, מנהלת מוצרי אבון

אנדריאה יונג, מנהלת מוצרי אבון

אנדריאה יאנג קמה ב 5:00 והולכת לחדר הכושר, ובשמונה בבוקר כבר ליד שולחנו.

ג ‘ון קורזין (ג’ ון Corzine), לשעבר ראש גולדמן זאקס MF גלובל

ג 'ון קורזין (ג' ון Corzine), לשעבר ראש גולדמן זאקס MF גלובל

עמיתיו אומרים כי הוא הופיע במשרד בשעה שש בבוקר, ולפני זה הוא הצליח לעשות בוקר לרוץ (כ 8 ק”מ). בנוסף, הוא היה האחרון לעזוב את המשרד.

הווארד שולץ, מנכ”ל סטארבקס

הווארד שולץ, מנכ

שולץ מתחיל את היום באשמה. בדרך כלל זה טיול אופניים עם אשתו. ובכל זאת הוא מגיע למשרד בשש בבוקר.

משהו בסטארבקס גורם לאנשים להתנהג ככה. נשיא החברה מישל גאס (מישל גאס) קם כל בוקר בארבע וחצי ורץ. וכך היא עושה כבר 15 שנה. אולי הכול קשור לקפה?

ג’ף ג’ורדן (ג’ף ג’ורדן), לשעבר ראש PayPal ו- OpenTable

ג'ף ג'ורדן (ג'ף ג'ורדן), לשעבר ראש PayPal ו- OpenTable

הנשיא לשעבר של OpenTable ירדן אמר כי הוא הגיע למשרד על ידי 5 בבוקר, ולא השאיר לפני שבע בערב. עם זאת, אלה שעות ארוכות המוקדש OpenTable, ושיחק תפקיד עזיבה שלו PayPal.

נשיאי ארה”ב לשעבר ג’ורג ‘בוש בוש וג’ורג’ בוש,

נשיאים לשעבר ג'ורג 'בוש בוש וג'ורג' בוש,

בוש האב קם בארבע בבוקר, רץ עד שש היה במשרד, שם שהה עד שתיים לפנות בוקר. האחות שלו, שהיתה אמורה להיות כמעט כל הזמן לידו, זיהתה לוח זמנים כזה פשוט נורא.

ג ‘ורג’ בוש, הבן הגיע למשרד קצת מאוחר יותר, בשעה 6:45, ולעתים קרובות נערך פגישות בשעה מוקדמת זו.

גם משרדו של הנשיא נאלץ לעבוד. כפי שסיפרו לנו תלמידיו הקודמים של קולין פאוול, הוא התלונן שזה נורא – להגיע למשרד בשש בבוקר ולא לעזוב שם עד שבע בערב. קונדוליזה רייס (קונדוליזה רייס) החלה את יומה ב 4: 30 כדי לתפוס ריצה לחדר הכושר לפני העבודה.

בנג ‘מין פרנקלין

בנג 'מין פרנקלין

דמות המפתח של תקופת ההשכלה האמריקנית, האב המייסד של ארצות הברית, חזר על דבריו הבאים: “קום מוקדם, קום מוקדם – אתה תהיה בריא, עשיר וחכם”. הוא החל את היום בקום בחמש בבוקר ושאל את עצמו: “מה אעשה היום?”.

ואתה חושב, האם העלייה המוקדמת המפתח להצלחה בעסקים?

Contents