3 nejlepší hráči pro audioknihy v systému Android

Chcete-li poslouchat knihu na tabletu nebo smartphonu, můžete použít běžný přehrávač hudby. Ale mnohem lepší je pro tento účel vhodný pro speciální zvukovou knihu.

Za prvé, tento program si pamatuje průběh: při opětovném přehrávání audio souborů, kterou hraje od začátku, i poslední poslouchal sekund. Za druhé, můžete vytvářet záložky a poté se vrátit do vybraných místech knihy.

Navíc, hráči na zvukové knihy mají zvláštní přetáčení režimy, které pomáhají snadno ovládat audio proud a neztratit nit příběhu.

Tyto a mnoho dalších možností naleznete v následujících programech.

1. Smart Audiobook Player

Tento přehrávač má vše, co potřebujete pro pohodlný poslech audioknih z synchronizaci záložek a pozice přehrávání mezi zařízeními na vyměnitelné rozhraní.

Tlačítka můžete přizpůsobit tak, že když klepnete na knihu, vrátíte zpět několik vteřin zpět nebo zpět. Je to velmi výhodné, pokud chcete znovu poslouchat předchozí nebo přeskočit další fragment. Ovládací prvek zvuku můžete ovládat v rozhraní přehrávače nebo v widgetu na oznamovacím panelu.

Smart Audiobook Player vám umožňuje měnit rychlost přehrávání. V aplikaci je zesilovač hlasitosti pro příliš tiché nahrávky a ekvalizér.

Přehrávač může automaticky reagovat na různé události, ke kterým dochází v zařízení. Například začne přehrávání, jakmile uživatel připojí sluchátka. Nebo se vypne, když gadget leží dlouho, aniž by se pohyboval, aby nedošlo k rušení majitele spát.

Mezi původními čipy Smart Audiobook Player stojí za zmínku část pro znaky. Zde můžete zaznamenat jména a popisy znaků, abyste nezaměňovali znaky v dlouhých dílech.

Během měsíce můžete přehrávač používat zcela zdarma. Po uplynutí této doby nebudou synchronizace, záložky, ekvalizér a některé další funkce Smart Audiobook Player k dispozici, dokud nebude zakoupena plná verze.

2. Poslouchejte Audiobook Player

Hráč, který lze považovat za alternativu k inteligentní Audiobook Player. Synchronizace záložek mezi zařízeními a pozicích, EQ, objem, síla, časovač a nastavit automatické akce – to vše je také přítomný v Poslechněte Audiobook Player.

Program také obsahuje widget na oznamovací panel, umožňuje nastavit rychlost přehrávání a vybrat intervaly pro tlačítka rychlého přeposílání.

Kromě toho máte podrobné nastavení rozhraní. Dokonce můžete změnit správu přehrávače přidělením povelů, které potřebujete pro různé gesta.

Poslouchejte Audiobook Player nemá zkušební verzi zdarma. Ale vývojář slibuje vrácení peněz každému nešťastnému uživateli do sedmi dnů od nákupu.

3. Material Audiobook Player

Pokud nepotřebujete mnoho nastavení a funkcí, podívejte se na Material Audiobook Player. Tento program vám nabízí pouze ty nejdůležitější funkce v jednoduchém a stylovém rozhraní. Mezi nimi – záložky, widget pro ovládání přehrávače, vyberte rychlost přehrávání, převíjení fragmentů zpět a časovač vypnutí.

Ale v Material Audiobook Player neexistuje žádný vestavěný ekvalizér, zesilovač hlasitosti a další užitečné funkce. Aplikace také nepodporuje synchronizaci dat mezi zařízeními.

Ale tento přehrávač je zcela zdarma a nezobrazuje reklamy.