Jak spustit aplikace Android v systému Windows a Mac

AndyOS je emulátor pro Android v prostředí Windows a Mac. Pomocí něj můžete používat libovolné programy, které jsou určeny pro tento mobilní operační systém.

Chcete-li nainstalovat program AndyOS, budete muset stáhnout malý instalační soubor, který po spuštění automaticky načte a nainstaluje všechny potřebné součásti. Celková velikost stažených dat přesahuje 400 MB, takže tento proces může trvat poměrně dlouho.

Emulátor AndyOS

Po dokončení instalace se na ploše objeví nová ikona Start Andy. Po kliknutí na něj vás program požádá o vložení Facebooku do Facebooku a spuštění prohlížeče. Nenechte se těmito provokacemi rozptýlit a znovu spusťte AndyOS. Nyní se objeví okno programu, ve kterém uvidíme načítání operačního systému Android.

Stáhnout AndyOS ve Windows

Poté čekáme na krok za krokem průvodce konfigurováním zařízení, které vás vyzve k výběru jazyka, zadání času, zadání informací o účtu do Googlu a tak dále. Obecně platí, že vše je obvyklé při inicializaci nového zařízení. Za zmínku stojí, že připojení k síti je již nakonfigurováno, takže s tím nebudete muset trpět. V tomto videu můžete vidět celý proces.

Za zmínku stojí, že pro svou práci AndyOS využívá schopnosti emulátoru Virtual Box a je jednoduše speciálně nakonfigurovanou sestavou tohoto programu. Díky svým vlastním technologiím má AndyOS několik zajímavých funkcí, které usnadňují jeho používání:

  • Plná synchronizace mezi stolními a mobilními zařízeními.
  • Spouštění aplikací Android přímo v prostředí systému Windows, přijímajících oznámení z aplikací.
  • Nainstalujte aplikace přímo z Windows pomocí kontextové nabídky souboru.
  • Předinstalovaný Google Play.
  • Použijte smartphone jako herní joystick.
  • Schopnost uložit stav systému a rychle obnovit práci.

Rychlost provozu AndyOSu vás může překvapit, ale pouze pokud máte mocný počítač. Musí pracovat se systémem Windows 7/8 (× 86 nebo × 64) a má procesor podporující virtualizační technologii Intel® VT-x nebo AMD-V ™. Je vyžadováno minimálně 3 GB paměti RAM.

  Jak nahradit Instagram: 7 aplikací pro Android a iPhone

Navzdory některým nedostatkům, které jsou vyjádřeny v pravidelně se vyskytujících zpožděních a chybách, projekt AndyOS obecně vypadá velmi slibně. Díky tomu můžete své oblíbené programy a hry používat přímo v prostředí Windows nebo Mac a vývojáři získají další nástroj pro testování svých programů.

          AndyOS