Top 10 asijských internetových obchodů

18. června 2015 přišel na ruský trh další významný čínský obchodník – internetový obchod JD.com. Tato společnost – druhá největší obchodní sídlo po Alibaba Group, která vlastní slavné AliExpress a Taobao. JD.com spustila rusko-jazykové stránky a je připravena bojovat za kupce s místy, která již dlouho pracují v postsovětském prostoru.

Studovali jsme ázijské online obchody, četli jsme recenze zákazníků o nich a udělali jsme nejvíce nejvíce. Seznam není zařazen – je to jen tucet stránek s nejlepším sortimentem, službami a cenami. Pokud chcete, v komentářích uspořádejte stránky v sestupném pořadí.

Aliexpress

Jedná se o největší obchodní platformu v Číně. Druh velkoobchodního maloobchodního hypermarketu, kde se shromažďují tisíce prodejců a stovky tisíc zboží. AliExpress je často srovnáván s eBay: můžete si ho koupit po částech, můžete ho koupit hned nebo se účastnit dražby a podmínky a kvalita závisí na konkrétním prodejci. Pouze na AliExpress nejsou prodávány beuchnye věci.

AliExpress má Russified verzi stránky (neměli by být zaměňovány s popisem zboží prodejci), kde ceny jsou zobrazeny v rublech. Pro pohodlnější a rychlé nakupování jsou uvolněny mobilní aplikace.

Další výhodou je schopnost komunikovat přímo s prodejci a systém pro ochranu kupujících. Peníze přicházejí prodávajícímu pouze tehdy, když kupující potvrdí přijetí zboží. Kvůli sporům můžete vrátit vynaložené peníze nebo získat jinou náhradu v případě manželství nebo nekalého obchodu.

Existuje mnoho způsobů platby: od bankovních karet až po elektronické platební systémy. Dodání je obvykle zdarma. Záleží však na prodávajícím. Na AliExpressu se neustále konají různé prodeje a propagační kódy jsou také platné.

AliExpress se zaměřuje na zahraniční trh a to je jeho hlavní rozdíl od další dceřiné společnosti Alibaba Group – Taobao.com. Taobao má stejný rozsah: od papírového klipu k počítači. Chcete-li se zaregistrovat na webu, což je mimořádně v čínštině, musíte mít pracovní čínské telefonní číslo. Kromě toho můžete platit za nákup pouze kartami vydanými v Číně. Jinými slovy, k nákupu něco na Tao, obyvatelé Ruska, Ukrajiny, Běloruska, Kazachstánu a dalších zemí se musí uchýlit k službám zprostředkovatelů. Požehnání je dost: Mistertao.com, Kupinatao.com a tak dále.

Banggood

Příslušenství pro gadgety, telefony, domácí spotřebiče, zboží pro domácnost, oděvy, klenoty, tašky, kosmetiku – která v tomto online obchodě s více obchody neexistuje. Celkem více než 30 tisíc položek.

Banggood zahájena v roce 2004, ústředí se nachází v Guangzhou. Obchod má několik skladů v Číně, USA a Velké Británii.

Uživatelé berou na vědomí přiměřenost cen a dobré služby. Takže existuje skupina “VKontakte”, kde můžete získat odpověď na zajímavou otázku v ruštině (stránka je také přeložena). Pro ty, kteří dávají přednost nakupování prostřednictvím telefonu nebo tabletu, jsou k dispozici aplikace iOS a Android.

Přijímáme bankovní karty, PayPal, Yandex.Money, QIWI nebo WebMoney. Dodávka je ve výchozím nastavení zdarma, ale je možné zvolit si EMS. Číslo pro sledování balíků je relativně levná – 1,7 USD, při objednávce více než 25 USD je zdarma.

BuyInCoins

“Koupit za penny” – tak doslovně zní překlad názvu tohoto internetového obchodu. Je to opravdu levné. Zejména s ohledem na volnou mezinárodní dopravu (nemá štěstí pouze v Africe, Itálii a Indii).

Obchodní doplňky pro počítače a telefony, zboží pro sportovní a domácí pohodlí, stejně jako kosmetika, šperky a různé krásy. Není divu, že se BuyInCoins zamilovala do dívek.

Rozhraní zdroje je přizpůsobeno pro rusky mluvící uživatele. Existují skupiny v sociálních sítích “VKontakte” a “Classmates”, díky nimž je vhodné sledovat slevy a propagační kódy.

Transakce pro neregistrované uživatele jsou prováděny pouze prostřednictvím služby PayPal. Po autorizaci můžete jednoduše použít karty nebo kabelku QIWI. Doprava zdarma po Číně pošty, Hong Kong nebo Malajsie. Pro ty, kteří chtějí rychle obdržet balíček, stojí EMS za 20 dolarů. Sledovací kód stojí 1,90 USD, ale pokud částka objednávky přesáhne 30 USD, nemusíte platit dodatečně.

Gearbest

Internetový obchod, v jehož rozsahu je především elektronika. Čínské telefony, tablety, komponenty pro počítače, USB zařízení – tam je dost dobrý. Ale ne bez oblečení, doplňků, kosmetiky a věcí pro dům.

Obchod je otevřen od roku 2014. Respekt k uživatelům zasloužený díky nízké ceně a rychlému doručení.

Platby jsou přijímány prostřednictvím bankovních plateb a platebního systému PayPal. Normální doručení bez sledovacího kódu je zdarma, ale rychlost a zvláštní péče o balíček bude muset zaplatit trochu.

DealExtreme – DX

Tento oblíbený internetový obchod do roku 2012 byl nazýván DealExtreme.com. Ale po redesignu a dalších interních přeměnách získal kratší a zvučnější jméno – DX.com.

Stránka obsahuje různé kategorie: “Oblečení”, “Krása”, “Dům”, “Hobby” a tak dále. Ale mezi rusky mluvícími uživateli, DX.com má nevyslovenou pověst jako gadget a elektronický obchod. Existuje opravdu hodně z nich. A můžete si koupit jako obvykle čínské knicknnacks, a některé značkové věci.

Na webu můžete zapnout ruský jazyk a přepnout měnu na ruble. Platba Visa a MasterCard, stejně jako prostřednictvím PayPal a WebMoney. Doručení poštou v Číně je zdarma, EMS – od 15 USD (expresní doručení lze vybrat pouze v případě, že částka objednávky přesahuje 30 USD). Sledovací kód je zdarma k dispozici, pokud si koupíte 15 nebo více dolarů.

Stejně jako jinde existují slevy, propagační kódy a partnerský program.

DinoDirect

Čínský internetový obchod s bezplatnou přepravou po celém světě a zábavný dinosaur na logu. Kupující zaznamenávají vysokou kvalitu zboží. Navíc prodejci nikdy nezapomínají uzavřít malé dárky, sondy, slevové kupony a další vybavení v balíčku. Ale také cenová politika se liší od ostatních míst ve velké party. Také by měla být uvedena anglicky mluvící, ale citlivá a kompetentní podpora, pracující v režimu 24/7.

U rusky mluvících uživatelů je zdroj prakticky nepřizpůsoben: minimální překlad s Google a zobrazení cen v rublech.

Ale sortiment je prostě obrovský: asi dva miliony zboží, od devaysov po svatební šaty. Existují produkty jak čínských výrobců, tak produktů světových značek (Lenovo, Toshiba, Dell a další).

DinoDirect má vlastní zákaznický klub. Pravidelným zákazníkům jsou uděleny bonusové body, poskytují slevy na expresní doručení a zboží pro testování, stejně jako různé dárky. Navíc stránka pravidelně prodává.

FocalPrice

Více než 70 tisíc položek, téměř 100 různých kategorií, sedmileté zkušenosti – to vše je internetový obchod FocalPrice. V ruské verzi stránky se zdá, že rozsah je spíše skromný než na jiných místech (ach, můj bůh, neexistují žádné oblečení a kosmetika!). Ale příjemně překvapeni cenami. Je dokonce i část “Vše za $ 2”. Existuje spousta drobností, které chcete přidat do koše v dávkách.

Mimochodem, o ruské verzi. Na rozdíl od mnoha konkurentů FocalPrice překládá vše, až po popis produktu. A to není špatné, téměř bez chyb.

Platba bankovními kartami, jakož i prostřednictvím PayPal a WebMoney. Doprava je buď bezplatná prostřednictvím společnosti China Post nebo EMS. V takovém případě je možné doručit adresy zprostředkovatelů a rozdrobit objednávku pro několik balíků.

Slevu můžete získat pomocí propagačního kódu nebo připojením affiliate programu.

LightInTheBox

Velký asijský internetový hypermarket, kde si můžete koupit celou řadu vybavení, oblečení, boty, interiérové ​​předměty a další věci. Celkem více než jeden milion titulů, které jsou denně aktualizovány.

Místo podporuje několik desítek jazyků a měn, včetně ruských a rublů. Vícejazyčná podpůrná služba je také šťastná: můžete se zeptat a dostávat odpovědi v ruštině.

Pro pohodlnější nakupování můžete používat mobilní aplikace.

V sociální síti “VKontakte” existuje skupina.

Ceny fanoušků freebies se zdají být vysoké. Ale jsou spokojeni s popisem zboží a kvalitními fotografiemi. Sklady LightInTheBox se nacházejí v USA a Evropě a doručení je zaplaceno. Jeho cena závisí na regionu. Pro dodávku, jako u zboží, jsou často slevy. Pouze PayPal je přijímán k platbě.

LightInTheBox má “mladšího bratra” MiniInThebox, také dobře zavedené na trhu. Mají společného vlastníka a velmi podobné rozhraní. Rozdíl v rozmezí a že druhá má volnou přepravu do zemí SNS.

TinyDeal

Tento internetový obchod v Hongkongu byl otevřen v roce 2007. Pokud jde o počet položek, patří mezi top pět asijských maloobchodníků. Gadgets, oblečení, bižuterie, zboží pro domácnost – výběr je obrovský.

Webová stránka obchodu je Russified, ceny mohou být zobrazeny v rublech. TinyDeal každý rok více a více integrován do post-sovětském prostoru: práci s ruskými platebních systémů ( „Yandex», WebMoney, QIWI) a bankovních karet, aktivně vést skupinu v sociálních sítích ‚VKontakte‘ a ‚Spolužáci‘. K dispozici jsou také mobilní aplikace.

Dodávka je zdarma. Ale můžete si zvolit expresní metodu, kde rychlost bude muset zaplatit navíc od 10 do 40 dolarů v závislosti na hmotnosti a rozměrech. Tracker pro sledování zásilek je zdarma k dispozici, pokud produkt stojí více než 33 dolarů.

Čas od času se konají propagační akce a bonusové body se udělují uživatelům partnera.

TomTop

Jedná se o internetový obchod, založený v roce 2004, ao dva roky později získal ocenění od dodavatele Alibaba – Gold (“zlatý dodavatel”). Na webu si můžete vybrat ruský jazyk a nastavit ceny v rublech – takže je snadnější najít ten správný.

Výběr produktů je impozantní: mobilní telefony, tablety, oblečení, obuv, hračky, sportovní zboží, rybářské potřeby a mnoho dalšího. TomTop má několik skladů v Číně, Německu, Spojeném království a ve Spojených státech.

Ceny jsou velmi demokratické. Existuje sekce, kde lze zboží třídit v rámci určitých limitů: až do 0,99 dolaru, na 1,99 dolaru, na 2,99 dolaru a tak dále. K dispozici jsou také prodejní a pravidelné propagační akce. K dispozici je partnerský program a dropshipping.

Platba je prováděna prostřednictvím služby PayPal a měřicí kódy jsou placeny pouze. Express delivery je prostřednictvím DHL a je realizován za předpokladu, že zboží je ve skladu ve Velké Británii.

Je nemožné ubytovat všechny prodejce v jedné, dokonce i velmi velkém vrcholu. Pro vaše pohodlí a nepoškozování dalších pozoruhodných obchodních platforem jsme sestavili oblíbené asijské internetové obchody v souhrnné tabulce.

Obchod Sortiment:
1. Gadgets a elektronika.
2. Oblečení, klenoty a kosmetika.
3. Domácí a koníčky.
Doprava zdarma Platba:
1. Bankovní karty.
2. PayPal.
3. WebMoney nebo Yandex.Money.
Dostupnost mobilní aplikace Ruský jazyk
Aliexpress 1, 2, 3 + 1, 2, 3 + +
Aurabuy 1, 3 1, 2
Banggood 1, 2, 3 + 1, 2, 3 + +
Bestofferbuy 1, 2, 3 + 2
BuyInCoins 1, 2, 3 + 1, 2 +
BuySku 1, 2, 3 + 1, 2, 3
ChinaBuye 1, 2, 3 + 1, 2, 3 + +
Chinavasion 1, 3 1, 2 +
Oblečení-Dropship 2, 3 + 1, 2, 3 +
Solor nakupování 2 1
Cosme-de.com 2 + 1, 2
DealExtreme 1, 2, 3 + 1, 2, 3 + +
DinoDirect 1, 2, 3 + 1, 2 + +
Everybuyer 1, 2, 3 + 1, 2 +
eForchina 1, 2, 3 + 1, 2
Everbuying 1, 2, 3 + 1, 2
FocalPrice 1, 2, 3 + 1, 2, 3 + +
Gearbest 1, 2, 3 + 1, 2
JD.com 1, 2, 3 + 1.2 + +
Jollychic 2 1, 2 +
Jollyhome 3 1, 2
Jollyoutdoor 3 2
LightInTheBox 2, 3 1, 2 + +
Lovelyshoes 2 1, 2
MiniInthebox 1, 2, 3 + 1, 2 + +
Modlily 2 + 1, 2
Newfrog 1, 2, 3 + 1, 2
PandaWill 1, 3 + 1, 2 +
Romwe 2 1, 2
Rotita 2 + 1, 2 +
Sammydress 2 + 1, 2 +
Sourcingmap 1, 3 + 1, 2
Strawberrynet 2 + 1, 2 + +
Slunce 1, 2, 3 1, 2 +
Taobao 1, 2, 3 + 1 +
TinyDeal 1, 2, 3 + 1, 2, 3 + +
Tmart 1, 2, 3 + 1, 2, 3 +
TomTop 1, 2, 3 + 2 +
Yesstyle 2 1, 2
Ztratil jste svůj oblíbený asijský internetový obchod? Přidejte ji do komentářů.