5 המיקרופונים הטובים ביותר עבור iPhone ו- iPad

היום בקטגוריה iLike מבחר של מיקרופונים טובים עבור iPhone ו / או iPad. לא רק מיקרופונים באיכות גבוהה, אלא גם מסמכי מקור גדולים נכללו בקומפילציה, כמיקרופון למראה מצחיק עבור אדם החוסך וידידותי לקריוקי שמסביב.

1. בום iPhone Mic מ בלקין

די מיקרופון קומפקטי (באורך 4 אינץ ‘בלבד), המבטיח מאפייני הקלטה קוליים טובים יותר מאשר המיקרופון המובנה, דיכוי רעש חיצוני ושני מצבי הקלטה של ​​מקורות קול קרובים ומרוחקים. מחובר ישירות לטלפון ומחבר לשקע האוזניות. אכלו סוללת AAA אחת.

מחיר: $ 40 | קנה עכשיו

2. מיקרופון עבור קריוקי עם “משתיק”

המיקרופון הזה הוא מדהים עבור הקובץ המצורף urethane כוס, אשר יאפשר לך לשיר, לצעוק, לקול, וכיצד להפעיל amok ללא נזק לאחרים. מתחבר ל- iPhone או iPad באמצעות כבל USB פשוט. קריוקי יישום Segakara ניתן להוריד בחינם מ- iTunes. מיקרופון זה יכול לשמש גם ללא זרבובית כמו מיקרופון רגיל.

מחיר: 80 $ | קנה עכשיו

3. iRig MIC יצוק עבור iPhone / iPod touch / iPad

iRig הוא מיקרופון נייד מאוד קומפקטי שניתן להשתמש בהם כדי להקליט פודקאסטים, הרצאות, ראיונות, קול הערות ועוד. מודל זה, על פי היצרן, מזער היטב רעש רקע ויש לו מאפיינים טובים. בערכה יש הרבה דברים שימושיים, למשל, מיני-מתג המאפשר מעבר בין הקלטת מקורות קרובים ומרוחקים.

מחיר: € 29.99 | אתר אינטרנט

4. IM2 סטריאו מיקרופון עבור iPhone מ Tascam

IM2 יש מיקרופון מובנה, מגבר מראש ממיר אנלוגי לדיגיטלי עבור שני מיקרופונים. החלק הכי טוב הוא, אתה לא צריך שום מתאמים. המיקרופון מגיע עם קלט USB כדי להזיז את iPhone במהלך הקלטה ארוכה או ירי פגישות, וזה גם מאוד נוח ומעשי.

מחיר: $ 79.99 | אתר אינטרנט

  NeoBook: ingyenes orosz nyelvű könyvek iPhone és iPad számára

5. Fostex AR-4i ממשק אודיו עבור iPhone 4 / 4S ו iPod touch 4G

אם אתם מחפשים מיקרופון המצורפת ישירות לטלפון, אז אולי הפתרון הזה יתאים לך. המערכת משתמשת במחבר עגינה במקום ביציאת סטריאו של 3.5 מ”מ. המערכת מגיעה עם ממיר אנלוגי-לדיגיטלי על הלוח לקבלת איכות צליל טובה יותר.

למתאם Fostex יש שלוש יציאות סטריאו קויות ומגיע עם שני מיקרופונים שניתן להציב בצורה אופטימלית: ניתן להשתמש במתאם במצב לרוחב או במצב לאורך, כמו עמדת מיקרופון – הפתרון האידיאלי לפודקאסט או לקול.

מחיר: $ 99 | אתר אינטרנט | קנה עכשיו

שתף בהערות, במה אתה משתמש ובאיזה הופעות של המכשיר.