יישומי iPad הטוב ביותר עבור עריכת וידאו: iMovie, Pinnacle Studio ואחרים

IPad שלנו, למעשה, הוא מכשיר רב פנים עם הרבה תרחישי שימוש שונים, שאחד מהם הוא עריכת וידאו. בשל אלכסון גדול של המסך חזק יחסית המילוי iPad בקלות ניתן להשתמש עבור ההתקנה של רולים פשוטים. וידאו מהחופשה האחרונה שלך, matinee בגן וכל וידאו ביתי אחר – בקלות אתה יכול להפוך “סרט”. אפל טיפל בנו ושחרר iMovie עבור iPad, אבל חוץ מזה יש הרבה יותר יישומים דומים. האם זה שווה לחפש חלופות ומי מהם ראוי לתשומת הלב שלך?


iMovie

imovie1

כפי שאתה מבין, iMovie היא היישום הקנייני של אפל להתקנה ו ported ל- iOS עם OS X. עם זאת, אתה יכול לייבא קליפ וכמה קליפים; לחתוך או להדביק אותם למקום הנכון; הוסף מעברים, אפקטים ותארים. גם iMovie תומך ביצירת טריילרים מגניב תוך כדי תנועה. בנוסף, הוא כולל את כל הפונקציות המסורתיות לעריכת יישומים, כגון תמונה בתוך תמונה, מסך מפוצל, אפקטים איטיים מו, ועוד. הממשק והשימוש ביישום עצמו דומה לגירסת Mac, כך שאם אתה מכיר אותו, מאסטרינג iMovie על iPad לא לוקח הרבה זמן. כמו כן ראוי לציין כי אתה יכול לשלוח קטעי וידאו סיים Apple TV או למכשיר אחר iOS באמצעות AirDrop.

imovie2

אם אתה לא רוצה להתנתק המערכת האקולוגית אפל מעדיפים יישומים ממותגים – בחר iMovie.

סטודיו Pinnacle

פסגה

Pinnacle Studio, הידוע בעבר בשם AVID Studio, קיים באופן משמעותי יותר מאשר iMovie עבור iOS ומכיל רבים של התכונות שלו. ממשק הבקרה שונה במקצת, אך הוא מאפשר לך להציג פקדים נוספים, כמו ביישומי עריכה מקצועיים. היתרונות של Pinnacle Studio כוללים תמיכה Box, Vimeo, Dropbox, כונן Google ו- Skydrive של מיקרוסופט, אשר אינו iMovie. לאחר שהסרט שלך מוכן – תוכל להעלות אותו מיד לענן או לשתף אותו באמצעות Facebook, YouTube או Vimeo.

  9 legmegfelelőbb módja annak, hogy az iPhone alkalmazás ikonjait rendezzék

pinnacle2

אם אתה מעוניין יותר אפשרויות עריכה ואינטגרציה עם שירותי וידאו אחסון ענן – Pinnacle Studio הוא בדיוק מה שאתה צריך.

Videon

videon1Videon הוא פתרון אוניברסלי. עם זאת, אתה יכול לא רק הר וידאו, אלא גם ללכוד אותו, כלומר, לירות. היישום יש הרבה יכולות ירי, כגון המעבר בין המצלמות הקדמיות לאחור, ייצוב וידאו, רמת הקלטת שמע ועוד. באשר לעריכה, Videon יש את כל הפונקציות המסורתיות, בנוסף, יש לו מסנני תיקון צבע, אפקטים, תצוגה מקדימה, פונקציות אחרות.

videon2

אם התוכניות שלך כוללות צילום באיכות גבוהה, עם צורך מינימלי בעריכה – נסה את Videon.

מגיסטו

מגיסטו 1

למעשה, Magisto הוא כלי לעריכת וידאו, אבל זה גם נוח מאוד ליצירת ושיתוף קטעי וידאו. כל שעליך לעשות הוא לבחור את התמונה או וידאו שממנו אתה רוצה לעלות את הווידאו, להחליט על סגנון ובחר את השיר או מנגינה שישמשו פסקול – כל השאר ייעשה על ידי Magisto. לאחר יישום סיים עיבוד הסרט – תקבל הודעה ומיד יוכלו להציג את הווידאו או לשתף אותו עם החברים שלך. בגירסה חופשית אתה יכול להוסיף עד 10 קליפים, לאחר מכן תצטרך לקנות מנוי.

מגיסטו 2

אם אתה רוצה ליצור קטעי וידאו מרהיבים עם מינימום של מאמץ – Magisto (לוקח בחשבון את המנוי) תהיה הבחירה הטובה ביותר.


האם יש שאלות, הערות או הצעות? ברוכים הבאים הערות – אני תמיד שמח לדבר ולעזור. להישאר איתנו, יש הרבה יותר לבוא!

(דרך)

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top