בחר את העט הטוב ביותר עבור iPad

סטיב ג ‘ובס עלה עם iPhone ו iPad כמו מכשירים זה יהיה נשלט על ידי נגיעה במסך המגע. עם זאת, אפל יצרה מכשירים רב תכליתיים כאלה, כי הם יכולים כבר לשמש פנקסים עבור רשומות ואפילו בדים לציור. אנו מציעים לך סקירה של החרט, אשר יהפוך את היצירתיות על הגאדג’טים שלך אפילו יותר נוח

אנו מודים כי כתיבת הערות גדולות, ציור או ציור עם חרט עדיין מוכר יותר ונוח יותר מאצבע.

אם מעולם לא השתמשת בעט על האייפד לפני, אז לפני הקנייה, אתה צריך לשים לב כמה דברים.

iPad אינו רגיש לכוח הקשה

Friday

תכונה זו אינה מאפשרת קווי ציור של עובי שונה. בחלקו, פגם זה מתקן את חרט ה- Bluetooth. היזמים עשו הרבה מאמץ כדי ליצור עט שלא עובד על העיקרון של לחיצה על מסך המגע, אבל באמצעות קוד Bluetooth. סטילי כזה מאפשר לך לכתוב ולצייר, עם כוח שונה של הקשה, וזה נוח מספיק עבור ציור טקסט שורות של עובי שונה. עם זאת, יש להם מספר חסרונות: הם לא נתמכים על ידי כל היישומים; עבודה ב- Bluetooth 4.0 מגביל את השימוש iDevice (החל iPad iPad, iPad 3, iPhone 5); עדיין, לפעמים הם צריכים להיות recharged או להחליף.

משקל חרט

אפשרות זו חשובה אם אתם מתכננים פעולה ארוכה, והיישום שבו אתם משתמשים אינו משבית את מגע כף היד. “צף” ממושך של היד על המסך יכול להיות משימה מייגעת למדי.

טיפים: גודל, צורה, חומר

02

Styluses באמצע טווח המחירים בין $ 10 ל $ 40 מצויד בעט עשוי גומי בגודל של 6-9 מ”מ. כלומר, היצרנים מנסים לחזור על קצה האמה. יש נוצות קטנות יותר, עשויות מחומרים שונים, אבל ככלל, תצטרך להתפשר. הם יותר קשה ללחוץ על לוח המגע, כך iPad מגיב על הקשה או העט הוא חלקלק יותר מאשר גומי מסורתיים.

חוטים עם תמיכה Bluetooth, בזכות הטכנולוגיה שלה, יכול להיות מגוון רחב של נוצות שונות מחומרים שונים: גומי, דיסק שקוף טיפים, עצות פלסטיק כמו מקלות בעט.

  Plex – the perfect way to view the music library on Apple TV

איזה יותר טוב? במובנים רבים זה תלוי במשימות שלך. גומי מספק אחיזה יותר על המסך. זה טוב כאשר אתה צריך להחזיק את היד על המשקל, אבל זה מעצבן כאשר אתה צריך לכתוב מהר. נוצות בד הם גם בלם על המסך, מלבד שהם רכים מספיק, אשר מספק להם דיוק נמוך. עצות פלסטיק הם הרבה יותר זריז, אבל הם, נע סביב מסך iPad, יכול לייצר חריקה מעצבנת.

לכתיבה

אם אתה שונא לרשום הערות על מקלדת וירטואלית או לגרור את האצבע כדי לחתום על מסמך, תזדקק לעט עבור רשומות מהירות. אנו מציעים לשקול עט Bluetooth עבור $ 75 Jot סקריפט החברה Adonit. הוא משתמש בטכנולוגיה Pixelpoint, אשר מאפשר לך לכתוב בצורה נקייה ומהירה. הטיפ אינו מסורתי גומי, אבל עשוי פיסת פלסטיק זעירה שמשפר את הנראות של המסך ואת הדיוק של הכתיבה.

03

כמובן, סקריפט אינו אידיאלי עבור כל המשימות. בשל קצה הפלסטיק, הוא מחליק מעט על המסך, ויש לו רק יישום אחד נתמך במלואו (Pentultimate). עם יישומים אחרים, כי בקושי יכול לראות את הנטייה של העט, אי הנוחות עלולה להתעורר.

איכות הרכבה חרט היא מעולה. דורש סוללת AAA שחיי השירות שלה יהיו ארוכים, בשל צריכת החשמל הנמוכה הכוללת.

הבחירה שלנו- Jot סקריפט: קצה פלסטיק 2 מ”מ, 75 $. יתרונות: Bluetooth; מכתב מהיר; זה העט המדויק ביותר בשוק. חסרונות: הזזה על מסך ה- iPad; תמיכת יישומים מוגבלת; רגישות חלשה לדיכאון.

ללא Bluetooth – חרט במבוק Duo: קצה גומי 5mm, 40 $. Pros: מהר; היכולת לכתוב עט קונבנציונאלי כי הוא בצד השני של החרט. חסרונות: עם הזמן, קצה לובש (אתה יכול לקנות תחליף).

 ליישום מקיף ולציור

04

במגוון של החרט המוצע, חשוב למצוא אחד כך שהוא מתאים בנוחות ביד שלך, יש איזון טוב יכול לעשות scribbles בכל יישום שאנחנו אוהבים.

  A detailed comparison of the cameras of the iPhone 6 Plus and Samsung Galaxy Note 4

Wacom במבוק סטילוס סולו הוא מעולה רב תחומית: 6 מ”מ נוצה גומי עגול מספק אחיזה טובה. איזון מושלם. זה מאפשר לך לכתוב, לשרטט ולנווט בתפריט כרצונך.

במבוק הוא לא העט המפואר ביותר. בעבודה, יש לו אותן בעיות כמו כל נוצות הגומי: הן מתקשות לבצע פעולות מדויקות, שכן קצה גומי גדול מכסה חלק של הקו.

אם אתה מוכן מזלג חרט Bluetooth רוצה לקבל מכשיר המאפשר לך לצייר שורות של עובי שונים (בהתאם לכוח של לחיצה), תסתכל מקרוב על עשר עיצוב אחד פוגו להתחבר עבור $ 80 ($ 120 עם קבוצה של נוצות).

05

העט תומך במאה רמות של דיכאון, וזה, יחד עם חמישה טיפים שונים, יעזור להשיג כמעט כל מטרה להגדיר. רמה זו של רגישות ומיצוב מושגת בזכות חיישן פטנט מיוחד, המזהה אפילו את קצה המברשת, בכל נטייה וללא כיול ראשוני.

יש אחד snag. Pogo Connect אינו פועל עם ה- iPad החדש. היצרן אומר שזה עובד כדי לפתור בעיה זו.

הבחירה שלנו היא Wacom במבוק חרט סולו: קצה גומי 5 מ”מ, 20 $. יתרונות: נהדר עבור ציור בסיסי או כתיבה. חסרונות: לפעמים קשה להבין מה אתה מצייר; לאחר זמן מה, תצטרך להחליף את העט (יש הזדמנות לקנות).

עם Bluetooth: Pogo חיבור: קצה גומי 7.3 מ”מ, 80 $. יתרונות: הזדמנות להשתמש נוצות שונות (נמכר בנפרד); מאה רמות של דיכאון; השבת רגישות כף היד (בחלק מהיישומים). חסרונות: מספר מוגבל של יישומים; לא עובד עם iPad האוויר.

לילדים

קוסמונאוט: קצה גומי 8 מ”מ, $ 25. יתרונות: במקרה גומי גדול לאחיזה קלה; קל לשימוש לילדים ומבוגרים; מדוייק להפליא (עבור גודל העט). חסרונות: קשה לכתוב; גומי בקלות מושך אבק.

עבור קווים מדויקים

06

אמנים רציניים ישים לב החרט Wacom Intuos חרט יצירתי אשר יש 2,048 רמות של רגישות ללחץ, יצירת אפקט של ציור סמן קונבנציונאלי או עיפרון על נייר. מכשיר זה יש טיפים להחלפה והוא מיועד ציור, ציור שרטוטים וציור.

  השוואה מפורטת של המצלמות של iPhone 6 Plus ו Samsung Galaxy הערה 4

הבחירה שלנו היא Intuos חרט יצירתי: קצה גומי 6 מ”מ., 100 $. יתרונות: מספר עצום של רמות של רגישות ללחץ; יישומים תואמים רבים של צד שלישי; תמיכה Bluetooth. חסרונות: מחיר גבוה; קצה רך מספיק; הכפתורים הניתנים לתכנות של החרט נלחצים בקלות אם אתה מבצע לכידה ליד קצה העט.

אפשרות ללא גומי – Jot Touch 4: פלסטיק דיסק 6 מ”מ, 90 $. יתרונות: כפתורים לתכנות; קווים מדויקים; 2048 רמות של רגישות ללחץ; טעינה באמצעות USB. חסרונות: עליך להתרגל לעט; הדיסק יכול להיצמד למסך.

לציור

יש הרבה אמנים מוכשרים על האייפד. זה נחמד, כאשר האלמנטים של בית הספר לאמנות הישן מועברים לעולם החדש של מכשירים אלקטרוניים. מברשות Nomad ו Sensu מאפשרים לך לצייר על iPad כמו בד דיגיטלי.

07

Nomad מציע מספר אפשרויות עבור מברשות לא דחוס. מחיר המברשות נע בין $ 5 ל $ 35 -Nomad Compose (המברשת המעניינת ביותר עם קצה רחב עבור שבץ אחד צר עבור ציור פרטים קטנים).

Sensu מציעה מבחר קטן יותר של מברשות, או $ 25 (מברשת בלבד) או 40 $ (מברשת וגומי קצה).

איזה מותג לבחור? נומד הוא קצת יותר מחוספס עם מעט התנגדות slides על פני המסך, בעוד Sensu נע בצורה חלקה לאורך הבד.

התנגדות נוספת – Nomad Compose: מברשת עם שני טיפים, 35 $. יתרונות: זה קל לעשות הן בקנה מידה גדול שבץ וקווים עדינים. חסרונות: בשל נוכחות ההתנגדות, המברשת יכולה להיפגע במהירות.

גרסה חלקה – סנסו סולו: מברשת קצה, $ 25. Pros: להחליק חלקה על מסך iPad; שליטה טובה ברגעי עבודה. חסרונות: עם שימוש לא זהיר, המברשת יכולה להיפגע.

ישנם רבים אחרים styluses על השוק. עצרנו אצלנו, כי הם בהחלט למלא את המשימה שלהם.

(דרך)

האם אתה משתמש בעט או שזה לא הכרחי? האם אתה מוכן להוציא כסף על החרט לאחר קריאת ביקורת זו?

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top