שירות החיפוש הטוב ביותר בעולם של מלונות: RoomGuru.com

חורף – זה לא הזמן הנוח ביותר של השנה, ואנשים רבים, אם אפשר, מעדיפים להמתין את זה יותר מכניס אורחים קווי הרוחב שלנו. Lifkhaker כתב הרבה על איך לטוס בנוחות ובזול ככל האפשר, ועכשיו הגיע הזמן לטפל בנושא חשוב לא פחות. כיצד לחפש מלונות עבור לינה? אנחנו יודעים.

והנה אנחנו קצת ערמומיים. אנחנו לא ממש צריך לחפור נושא. העובדה היא כי רק לפני כמה ימים טקס הבא בעולם טקס פרסים התקיים. זה כזה אירוע עולמי, שבו הם בוחרים את הנופש הטוב ביותר של הפלנטה, חברת התעופה הטובה ביותר, סירת התיירים הטובה ביותר … האתר הטוב ביותר לחיפוש השוואת מחירים לינה במלון ????

באופן כללי, זה המקרה כאשר Lifehacker בוטח בדעות של מומחים בעולם, והיום נתבונן שבבים, היתרונות והחסרונות של RoomGuru.ru – האתר בשפה הרוסית HotelsCombined.com. הוא התברר שהוא השירות הטוב ביותר בעולם לחיפוש ולבחירת מלונות.

חיפוש המלך

מה מיוחד בה? אולי אתה צריך להתחיל עם פונקציונליות. בדרך כלל אדם מסתכל על מלון מתאים במין צובר, שמחפש מגוון של סוכנויות נסיעות וסוכנויות. RoomGuru עובד ברמה אחרת – זה כזה צובר צובר, חיפוש מקיף, עומד על אחרים, ולבקש מידע שהוזן על ידי המשתמש בכל צוברי אחרים, מנועי החיפוש של בתי מלון.

אם אתה שופט הגיוני, אז זו הדרך היחידה לקבל את כל ההצעות, ולאחר מכן, בהתבסס על מסננים על פרמטרים שונים, הוא גם מובטח למצוא את האפשרות המתוקה והמתאימה ביותר עבור עצמך.

הרבה, אבל פשוט

עם כל כך הרבה נתונים מעובדים, RoomGuru הפתעות בקלות. השירות זמין דרך ממשק האינטרנט הרגיל, כמו גם יישומים ניידים עבור iOS ו- Android.

1

אין הבדל מהותי בהיגיון הפעולה ובזמינות של פונקציות מסוימות ביניהן. כל מה שהאתר עושה, יכול גם להשתמש ביישום. אנו נציג את כל התהליך על יישום iOSGuru ניידים iOS.

  הכל על אשרת שנגן: מה זה, למה זה נחוץ ואיך להשיג את זה

איך זה עובד

הפעולה הראשונה היא לציין את המקום שבו אנו רוצים למצוא את המלון. ניתן להשתמש בנתונים של המיקום הנוכחי, אם אתה כבר במקום ואתה צריך מקום מגורים, או עבור אל החיפוש. חכם אוטומטי השלמת המערכת על המהלך יציין את כל האפשרויות האפשריות, על סמך תווים קלט המשתמש. במקרה זה, זה מלונות בפראג. אין רישום, אנחנו נכנסים הנתונים שלנו רק בשלב הסופי, כלומר, בעת ביצוע ההזמנה.

IMG_0846 IMG_0848

עכשיו אתה צריך לציין את תאריך הכניסה והיציאה מהמלון.

IMG_0852

השלב האחרון הוא לציין את סוג המספר. מישהו יוצא למסע עסקים לבד, מישהו נוסע עם החצי השני שלו, וכמה יוצאים לחופשה עם כל המשפחה. כל המידע העיקרי הוא ציין, לחץ על “חיפוש” ולחכות לשירות לעשות את העבודה שלה. שניות לעבור, ולפנינו 800 + אפשרויות לינה רק לפראג. בסך הכל, המאגר הוא יותר מ -400 אלף בתי מלון ברחבי העולם.

IMG_0853

כמובן, זה כפוי טובה לאתוף רשימה כזו עם הידיים שלך, אבל, במקרה זה, זה לא יהיה צורך. בתחילה, הרשימה כולה נוצרת על פי הפרמטר הכללי “מומלץ” – זהו שילוב אופטימלי של מחיר ואיכות בתי מלון, התאמת הבקשה של המשתמש + מספר ביקורות חיוביות. בעיקרון, אנחנו יכולים להגביל את עצמנו למיון אוניברסלי כזה, אבל אם יש איזה פרמטר קריטי מובהק, ואז ללכת “מיון” ולבנות את הפלט של התוצאות אך ורק על זה.

IMG_0854

וזה קורה גם כי אדם יש קבוצה של דרישות ספציפיות, שבלעדיו הוא אפילו לא לדמיין את החיים במלון. על ניסיון אישי, דרישה זו ניתן לקרוא בביטחון Wi-Fi. בתי מלון גדולים, אינטרנט אלחוטי הוא תמיד, אבל אם אתם מחפשים משהו זול יותר, אתה צריך לוודא את הזמינות של השירות של גישה לרשת ויד את המלונות הלא הולמים בתחילה.

  מטען יד במטוס: מה, איך וכמה ניתן להעביר בשנת 2018

עבור אל הקטע “מסנן”. כאן יש לנו 9 חלקים נושאיים של מסננים, שבו אתה יכול למצוא את המלון בלעדי בשבילך. תקשורת אלחוטית כלולה בסעיף “מתקנים”. באופן כללי, בעזרת הסינון, המשתמש יכול בהחלט לציין את התנאים ואת המרווחים שבהם השירות יוכל לתת מבחר של אפשרויות לינה המתאימים ביותר.

IMG_0855

לקבלת בהירות רבה יותר, ניתן להציג תוצאות חיפוש על המפה ישירות בתוך היישום. זה רלוונטי למי צריך להעריך ויזואלית את המיקום של המלונות המוצעים עבור מקום מסוים בעיר.

IMG_0856

כל מועמד נמשך צריך להיחשב יותר מקרוב. הקש על שם המלון יציג מבחר תמונות עם סוגי חדרים חיצוניים והאווירה בתוך המלון ובסביבתו. להלן תיאור עם הערכה וקטעי ציטוטים, הנפוץ ביותר בתגובות המבקרים. על אותם קל לקבוע, מאשר המלון הוא הראשון לזכור על ידי אנשים שהיו להם זמן לחיות בו.

IMG_0857 IMG_0858

להלן רשימת מחירים לפי סוג החדר. כאן תוכלו למצוא את החברה שבאמצעותה ניתן להזמין מספר זה.

IMG_0859

אנחנו דורך על אחד מימין ומחכה קצת. למעשה, זהו סוף העבודה עם RoomGuru, ומעתה ואילך המשתמש מתקשר עם האתר של החברה כי היא שוכרת את החדר. תיאור נפרד של הליך התשלום אינו הגיוני, כי זה תקן עבור כל ההזמנות באינטרנט.

IMG_0861 IMG_0862

התוצאה

RoomGuru, אכן, הוא טוב מאוד, ו כרגע הוא אובייקטיבי שירות ללא הגבלה עבור אלה הזקוקים למידע המלא ביותר על המחירים ובתי מלון בכל פינה של כדור הארץ, עטוף ב פשוטה ומובנת לשימוש פגז. לא האחרון פלוס עבור RoomGuru הוא הכנות שלו. הוא רק מחפש מידע עבורנו, בלי לדרוש שום דבר בתמורה, אפילו את הנתונים ואת הדוא”ל.

באופן כללי, אם התוכניות שוות את הנסיעה, ואת סוגיית לינה לא נפתרה עדיין, RoomGuru בהחלט לעזור. מומלץ להכרות.

  אנגלית לתיירים: 135 ביטויים שימושיים ביותר

RoomGuru.ru

RoomGuru עבור iOS

RoomGuru עבור אנדרואיד

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top