NeoBook: knihy zdarma v ruštině pro iPhone a iPad

NeoBook: knihy zdarma v ruštině pro iPhone a iPad

Nepochybně, čtení knih na iPhone, a ještě více na iPadu – je velmi výhodné. Hlavní věc je, že po ruce byla pohodlná aplikace, která vám umožní rychle najít a stáhnout novou knihu. Volná aplikace NeoBook dělá vynikající práci tohoto úkolu.

Rozhraní aplikace je velmi výhodné, takže vše snadno pochopíte. Knihovna NeoBooku představuje řadu nejoblíbenějších knih v ruštině. Pro usnadnění vyhledávání jsou rozděleny do žánrů. V poslední době byla aplikace aktualizována, přidala více než 60 nových knih a provedla pohodlné vyhledávání titulu knihy.

Z nejzajímavějších ve sbírce: “Steve Jobs” W. Isaacson, fantazie Lukjaněnka, Pelevin klasiky (ruské a zahraniční), “New Watch” “The Hunger Games” série Metro, dětské knihy (Aksakov, vlci, bratři Grimmové).

V části “Moje knihy” je zobrazena kniha, že jste nahráli.

Všechny knihy jsou bezplatné a legální. Jediná věc, která vás může narušit, je reklamní jednotka, která se objeví, když začnete číst. Tato reklamní jednotka je povinná, aby vývojáři aplikací mohli platit za autorská práva. Ve skutečnosti po nějaké době na to zvyknete a přestat si to všimnout. Pokud jste takovou reklamou silně obtěženi, pak za 0,99 dolaru může být vypnuto. Souhlasíte, to není tak velká cena za zajímavou knihu.

V režimu čtečky knih jsou k dispozici následující nastavení (horní panel):

1. Zobrazte obsah knihy a její záložky. Chcete-li to provést, musíte klepnout na otevřenou knihu.

2. Klepnutím na písmena můžete upravit velikost a styl písma a barvu pozadí.

3. Extrémní ikona je záložka, která vám umožňuje umístit aktuální stránku, kterou potřebujete, pokud chcete položit stránku, která se později vrátí.


Nejprve se může zdát, že dva spodní čáry každé stránky zavírají blok, což označuje název knihy a číslo aktuální stránky. Problém je vyřešen klepnutím na obrazovku: horní nabídka a tento blok budou zkráceny.

  2Gis – 现在也适用于iPhone

Přečtěte si opravdu pohodlné, díky schopnosti přizpůsobit jednotlivé parametry knihy (pozadí, písmo). Samozřejmě, že je lepší udělat to s iPad, ale iPhone je také docela vhodné. Takže čtenáři čtení, a tak jsem si jistý, hodně mezi našimi čtenáři, aplikace se doporučuje pro prohlížení a testování.

Stáhnout v App Store: NeoBook
Cena: zdarma
Požadavky: iPhone, iPad, iPod touch s iOS 4.0+
Vývojář: Neoline

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

위로 스크롤