17 עורכי התמונות הטובים ביותר עבור פלטפורמות שונות

המהדורה המקוונת עבור צלמים ומעצבים Creative Bloq הידור רשימה 16 היישומים הטובים ביותר לעריכת תמונות תוכניות מצוינות המיועדות לעריכת תמונות. זה כלל הן את Lightroom הפופולרי ביותר Photoshop, כמו גם פחות ידוע, אבל אנלוגים ראוי לציון.

הטוב ביותר צילום חינם העורכים

תוכניות ושירותים מסוימים מקטע זה שילמו גרסאות עם פונקציות נוספות או מכילות רכישות אופציונליות מובנות.

1. Fotor

הטוב ביותר צילום חינם העורכים: Fotor

 • פלטפורמות: אינטרנט, iOS, אנדרואיד, MacOS, Windows.

זה לא משנה אם אתה עובד ליד השולחן או לא, Fotor יספק את כל מה שאתה צריך עבור מניפולציה בסיסית עם תמונות. העורך זמין בדפדפן, כמו גם בתוכניות שולחן עבודה ונייד. קבוצה עשירה של כלים הוא בטוח מספיק עבור רוב הצרכים היצירתיים שלך.

ב Fotor זה נוח במהירות להתאים תמונות עם כפתור אחד. אבל אתה יכול גם לשנות את גודל, לחתוך, לסובב ולייף תמונות, וגם למחוק את הרקע באופן ידני.

בנוסף, העורך מצויד עם כלי ליטוש נוח להסיר את ההשפעה של עיניים אדומות וקמטים. יש אפילו פונקציה לעבודה עם HDR ו Tilt-Shift-editor (מטילה אפקט טשטוש מיוחד) במקרה שאתה רוצה לתת תמונות אפיות.

Fotor →

2. Pixlr

הטוב ביותר צילום חינם העורכים: Pixlr

 • פלטפורמות: אינטרנט, iOS, אנדרואיד.

Pixlr ממוקם כמו “עורך התמונות המקוון הפופולרי ביותר בעולם”, אשר בהחלט קשור שלה בחינם. במקביל, השירות מתגאה 600 אפקטים, אפשרויות כיסוי ומסגרות. עם Pixlr, אתה יכול לבצע את כל פעולות אופייניות עבור עורך תמונות: מ חיתוך ושינוי גודל להסרת עיניים אדומות הלבנת שיניים.

אם אתה רגיל Photoshop, ואז מהר לשלוט Pixlr, כי הממשקים של שני עורכי דומים מאוד.

Pixlr →

3. GIMP

הטוב ביותר צילום חינם העורכים: GIMP

 • פלטפורמות: לינוקס, Windows, macOS.

GIMP מייצג תוכנית גנו לתמונה מניפולציה (תוכנית לתפעול תמונות המבוססות על GNU). זה עורך תמונות קוד פתוח debuted על פלטפורמות יוניקס, והוא זמין כעת על כל מערכות ההפעלה השולחניות הפופולריות.

GIMP מציעה ערכת כלים מרשימה. בפנים, קל למצוא את כל הכלים הרגילים, כולל מברשות, תיקון צבע, כמו גם כלים להעתקה, הדגשה ושיפור.

הצוות השולט בפיתוח GIMP עשה עבודה טובה של תאימות: העורך יכול לעבוד עם כל הפורמטים הפופולריים ללא בעיות. לתוכנית יש מנהל קבצים מובנה, המזכיר את Adobe Bridge.

GIMP →

4. Paint.net

הטוב ביותר צילום חינם העורכים:

 • פלטפורמות: Windows.

Paint.net הוא כלי פונקציונלי מפתיע ושימושי חינם. מפתחים הדגישו את קלות השימוש ולפתח אותו יותר כמו עורך תמונות מאשר תוכנית ציור.

ובכל זאת ב Paint.net יש הרבה אפקטים מיוחדים המאפשרים לך לשנות בקלות את הפרספקטיבה, לערבב ולהזיז פיקסלים על הבד, לשכפל אזורים נבחרים וכן הלאה.

מבחר גדול של מבחר כלים, תמיכה שכבות והגדרות כמו עקומות בהירות / בניגוד להפוך Paint.net חלופה מצוינת Photoshop לעריכת תמונות. במיוחד אם אתה יכול לעשות בלי את התוספות האחרונות של Adobe ערכת כלים.

  כיצד לסובב סרטונים בטלפון חכם, בטאבלט או במחשב

Paint.net →

5. צבע סומו

הטוב ביותר צילום חינם העורכים: צבע סומו

 • פלטפורמות: האינטרנט.

סומו צבע הוא מאוד פונקציונלי דפדפן מבוסס תמונה עורך. הוא מכיל את כל התכונות הבסיסיות הטמונות בתוכניות שולחן העבודה. ו מנוי על גרסה בתשלום עבור $ 9 לחודש, אתה יכול להתקין יישום שולחן העבודה Sumo צבע.

כדי להפעיל עורך מקוון, תצטרך Adobe Flash Player. אז להשתמש בצבע סומו על iOS לא יעבוד.

רשימה של כלים והגדרות סומו צבע כולל מברשות, עפרונות, צורות, טקסט, שיבוט, gradients ועוד. כל זה קל למצוא על סרגל כלים צף, בדומה לחלונית דומה מ Photoshop.

במקביל, יש מגבלות בעורך שיכול להפחיד כמה משתמשים. החשוב ביותר הוא לתמוך רק במצב צבע אחד RGB. עם דגם CMYK צבע, אשר משמש בבית ההדפסה, סומו צבע לא עובד. בגלל זה, העורך מתאים רק לעבודה עם תמונות המיועדות למסך.

צבע סומו

6. עורך תמונות על ידי אבירי

הטוב ביותר צילום חינם העורכים: עורך תמונות על ידי אבירי

 • פלטפורמות: אינטרנט, iOS, אנדרואיד.

אבירי הוא יישום מעוצב בצורה יפה כי יתרות מושלם בין תכונות עריכה רצינית (הסרת פגמים בעור, הלבנת שיניים, שינוי גודל ואפשרויות תיקון שונות) פונקציות דקורטיביות (מדבקות, כיסוי צבע טקסט להוסיף). עם זאת, התוכנית אינה נראית חסרת טעם או אינפנטילית.

עורך תמונות על ידי אבירי →

למעלה שילם עורכי תמונה

1. Photoshop CC

עורכי צילום בתשלום הטוב ביותר: Photoshop CC

 • פלטפורמותWindows, MacOS.
 • עלות: 9.99 דולר לחודש.

הגרסה האחרונה של Photoshop CC היא, ללא ספק, עורך תמונות מרשים. כנראה הטוב מכולם. אבל עבור כל חודש של שימוש אתה צריך לשלם.

משתמשי Photoshop CC זמין מספר עצום של מברשות, מסננים, גופנים, כלים עבור תיקון אוטומטי ידני, כמו גם הגדרות ממשק שונים. לשירותך מערכת מתקדמת של שכבות, מצבים שונים של שכבת ועוד.

אם אתה חובב, אז לצרכים שלך רוב התכונות של Photoshop יהיה פשוט מיותר. אבל אנשי מקצוע ימצאו כאן את כל הדרוש כדי לפתור בעיות של כל המורכבות.

Photoshop CC →

2. Adobe Lightroom CC

עורכי התמונות הכי שילם: Adobe Lightroom CC

 • פלטפורמותWindows, MacOS.
 • עלות: 9.99 דולר לחודש.

Adobe Lightroom מאפשר לך לרכז עבודה במקום אחד, לנהל אותה ולשתף את התוצאות מכל מכשיר. אנשים יצירתיים רבים מעדיפים את זה עורך פוטושופ, כי עם Lightroom זה קל יותר לבצע שגרתית פשוט עריכות ולעבוד עם קבצי RAW.

עם Lightroom, אתה יכול לאחסן תמונות במחשב, iPad, iPhone או מכשיר אנדרואיד ואפילו באופן אוטומטי לשלוח אותם מהטלפון שלך לחנות התוכנית מיד לאחר הבריאה. הסינכרון מתרחש מעצמו. לכן, כאשר אתה מבצע שינויים במקום אחד, הם מוצגים באופן אוטומטי בהתקנים אחרים.

  14 כבלים טובים עבור iPhone ואיפה לקנות אותם

Adobe Lightroom CC →

3. Luminar 2018

מיטב עורכי התמונה: Luminar 2018

 • פלטפורמות: MacOS, Windows.
 • עלות: 69 דולר.

אם אתם מחפשים אלטרנטיבה Lightroom במחיר סביר במתכונת של תשלום חד פעמי, לשים לב את הגרסה האחרונה של Luminar 2018. עורך תמונה זו הוא ארוז עם כלים בקלות ובמהירות לתקן ניואנסים כאלה, עיוות, אברציה כרומטית, ואת קצוות משוננים. בנוסף, יקבל 40 פילטרים לא הרסניים (אתה יכול לבטל בכל עת) כדי להפוך תמונות.

בנוסף, Luminar 2018 מכיל קבוצה של כלים מקצועיים שיאפשרו לכם להביא תמונות באיכות הגבוהה ביותר האפשרית. ביניהם – תיקון ידני של אופטיקה, שכבות עם מצבים שונים של כיסוי, מסכות, פאנל ההיסטוריה ואת התמיכה הטובה ביותר עבור Photoshop תוספות ואת היכולת להמיר Presets Lightroom לשימוש Luminar.

Luminar 2018 →

4. צילום זיקה

עורכי התמונות הטובים ביותר: תמונת זיקה

 • פלטפורמות: macOS, Windows, iOS (iPad).
 • עלות: $ 49.99 (Windows, MacOS), $ 19.99 (iPad).

זמינות ב- Windows, iPad ו- MacOS, יחד עם חוסר דמי מנוי, לעשות זיקה צילום מ Serif אלטרנטיבה Photoshop, אשר כל אחד יכול להרשות לעצמו.

הגרסה האחרונה מתגאה במגוון תכונות מגניב, כולל שילוב תמונות HDR, עריכת תמונות 360 מעלות, הקלטה פקודות מאקרו עיבוד קובץ אצווה. והתאמת התצוגה הטונאלית תאפשר לכם להפוך כל תמונה – בין אם מדובר בתצלום רגיל בתבנית JPG או בתמונה ב- HDR – לסצינה דרמטית עם פרטים שלא ידעתם על קיומם.

תמונה זיקה →

5. PaintShop Pro

עורכי צילום הטוב ביותר: PaintShop Pro

 • פלטפורמות: Windows.
 • עלות: 79.99 דולר (גרסת הבסיס), 99.99 דולר (גרסה Premium).

PaintShop Pro כבר חלופי יתרון Photoshop עבור 20 השנים האחרונות ועדיין לא עובר עמדות. בשנת 2018, העורך נראה קל יותר, פשוט וחדשני יותר מאי פעם. הוא מציע תבניות פרוייקט, פונקציה מובנית תמונת מצב, כלי מילוי שיפוע, ותמיכה משופרת עבור לוחות גרפיים ו styli.

ניתן לרכוש גרסה יקרה יותר של PaintShop Pro 2018 Ultimate, כדי לקבל כמה תכונות נוספות. אלה כוללים כלים מקצועיים לעבודה עם קבצי RAW, תיקון תמונות אוטומטי והקלטת מסך.

פרו

6. בלוט

עורכי צילום הטוב ביותר: צנובר

 • פלטפורמות: MacOS.
 • עלות: 29.99 דולר.

עורך גרפי צנובר debuted בשנת 2007 הרחוק וסיפק חובבים ואנשי מקצוע עם כלי מוגבל מעולה עיבוד תמונה תוכנה. בין היתר, העורך תומך סגנונות שכבת, מסננים שאינם הרסני (הם יכולים לבטל בכל עת), עקומות, רמות, מצבי מיזוג ועוד.

Acorn 6 מציע ממשק מצוין לשלב מסננים, שבו ניתן ליצור אפקטים ייחודיים. ניתן גם לשמור ולשנות את המסננים לאחר סגירה מחדש של התמונה.

צנובר →

7. Photoshop אלמנטים

עורכי התמונות הטובים ביותר: Photoshop Elements

 • פלטפורמותWindows, MacOS.
 • עלות: 99.99 דולר.

זוהי אלטרנטיבה פשוטה לפוטושופ CC, אשר באה לידי ביטוי במצבים של עריכה מהירה ומבוקר. אבל הפונקציונליות שלה עשוי להיות מספיק בשבילך. בנוסף, אלמנטים לא צריכים לשלם מנוי.

  כיצד להחליף מיונז: 14 גרסאות מקוריות

בשנת 2018, Photoshop אלמנטים שיפרה יכולות ניהול חכם כלי עריכת תמונות. לדוגמה, התוכנית יכולה לפתוח עיניים סגורות, להדפיס תמונות ולשתף אותן בקלות ברשתות חברתיות.

אלמנטים של Photoshop

8. DxO Photolab

עורכי צילום הטוב ביותר: DxO Photolab

 • פלטפורמותWindows, MacOS.
 • עלות: 129 אירו (גרסה בסיסית), 199 אירו (גרסה פרימיום).

DxO Photolab מבצע רק סוג מסוים של משימות, אבל זה עושה את זה בצורה מושלמת. התוצאות שלו מרשימות, אבל זה עורך ספציפי מדי ולעתים קשה להשתמש בו. זה כנראה הטוב ביותר RAW ממיר של כל, אבל זה כל DxO Photolab יכול לעשות.

DxO Photolab מתקן באופן אוטומטי דרגות שונות של עיוות, סטייה כרומטית, קצוות מטושטשים ו vignetting, אופייני לרוב המצלמות הדיגיטליות.

באפשרותך לבחור תמונות מהמחשב ולציין הגדרות המרה / תיקון או להשתמש באחת מההגדרות הקבועות מראש. DxO Photolab מדגים תוצאות מצוינות. עם זאת, תוכנית זו לא יכול להחליף עורך מלא.

DxO Photolab →

9. מצלמה +

עורכי התמונות הטובים ביותר: מצלמה +

 • פלטפורמות: iOS.
 • עלות: $ 2.99 (iPhone), $ 4.99 (iPad).

היישום “מצלמה” מותקנת מראש על iPhone הוא לא אידיאלי. כן, זה מאפשר לך לצלם טוב, אבל לא נותן שליטה על יצירתיות.

במובן זה, מצלמה + מנצח. תוכנית זו מורכבת משני חלקים: מצלמה ועורך תמונות עם סט ענק של תכונות מתקדמות. מצלמה + אינה מגבילה אותך לעריכת תמונות חדשות. אתה יכול גם לייבא תמונות ישנות לתוכו ולנשום חיים חדשים לתוכם.

מצלמה + →

10. Pixelmator

עורכי צילום הטוב ביותר: Pixelmator

 • פלטפורמות: macOS, iOS.
 • עלות: $ 29.99 (MacOS), $ 4.99 (iOS).

Pixelmator הוא עורך תמונות מהיר וחזק. הודות לשימוש בספריות מאקרו, התוכנית משתלבת בצורה חלקה עם iPhoto ו- iCloud. לעורך יש גם פונקציות מובנות לייצוא תמונות ל- Facebook ו- Flickr.

ב Pixelmator תוכלו למצוא כלים להתאמת הגוון, הרוויה, הצללים, האור והחדות. התוכנית מציעה 150 מסננים מובנים. ניתן לפתוח ולשמור תמונות בפורמטים פופולריים רבים, כולל PSD, TIFF, PDF ו- PNG.

בעת עבודה עם קבצי Photoshop, התוכנית מזהה את השכבות. זה מאפשר לך לשתף פעולה עם עמיתים המשתמשים במוצרי Adobe.

Pixelmator →

11. צילום שימושי

עורכי צילום הטוב ביותר: צילום נוח

 • פלטפורמות: iOS, Android.
 • עלות: 2.99 דולר.

המאפיין הראשי של תוכנית צילום Handy הוא ממשק עם תפריטים רדיאליים הממוקם בפינות. היא מעוצבת בצורה כזו לא כדי לכבוש את האזור המרכזי של המסך. ניהול ההשפעות הוא באמצעות שימוש svaypov.

Handy Photo הוא עורך תמונות רב עוצמה. הממשק שלה לא מתאים לכולם, אבל זה שווה את ההזדמנויות שאתה מקבל. לדוגמה, הכלי ‘העבר אותי’ מאפשר לך לחתוך אובייקטים, להזיז אותם, לשנות אותם או לסובב אותם.

תמונה נוחה