7 דרכים פשוטות לנקות את הבטן ללא דיאטה כושר

כדי לקבל בטן שטוחה אטרקטיבית, רבים גרים בחדר הכושר ואת קראנץ עם עלי כרוב, שתיית אותם עם פרוביוטיקה. אין שאלות: זוהי דרך בריאה ונכונה לשלמות גופנית.

אבל אם אין זמן לממש ולתקן תזונה, לא עצבים, ולא כוח, להשתמש אלה חיי האהבה היסודי. הם יסייעו להדק את הבטן למצב פחות או יותר הגון. נכון, אין צורך להסתמך על סילוקו הקרדינלי של עתודות שומן עודפות במקרה זה, כמובן.

1. יישור

ליישר את הכתפיים שלך לצייר את הבטן בכל עת, ברגע שאתה זוכר את זה. אתה לא יכול או לא רוצה לזכור – לקנות מתקן פציעה (נמכר כמעט בכל בית מרקחת) או גאדג ‘ט רפואי המתאים.

לעתים קרובות אנו להמעיט בהשפעה של יציבה נכונה, אם כי זה משמעותי מאוד. השדרה הישרה מסייעת להוסיף גובה, לתת את צורת החזה ולהפוך את הבטן חזותית יותר שטוח.

כיצד לנקות את הבטן ללא דיאטות וחדרי כושר: יישור

השרירים יש זיכרון, כולל יציבה. אז בשבועיים או שלושה הבטן תקבל את תכונות הכושר הרצוי. לפחות כשאתה מסתכל מהצד.

2. לשתות יותר מים

כן, גם אנחנו היינו עייפים מתזכורות אינסופיות של 8 כוסות ביום. עם זאת, עובדה היא עובדה: ברמז הראשון של מחסור במים, האורגניזם, שנלמד על ידי הניסיון המר של האבולוציה, מתחיל מיד לאחסןשימור מים (רפואה) מעניק לחות, כולל על הבטן. אם הנפיחות על הידיים והרגליים הנגרמות על ידי אותה סיבה מוכרת לרבים, אז אנחנו רק לעתים נדירות להבחין נפיחות באזור העיתונות. אבל לשווא. לעתים קרובות היא זו שאחראית על הבטן הבולטת.

3. בקביעות ללכת לשירותים

זוהי נקודה חשובה ביצירת בטן שטוחה. האורגניזם הוא דבר מאוד סבלני, ואם לימדת אותו להחזיק דחף להשתין, הוא יקרא אותך לשירותים רק במקרה הקיצוני ביותר. בשארית הזמן ירחבו קירות שלפוחית ​​השתן, האפקט החזותי שבדרך כלל הופך לבטן מעוגלת יתר על המידה.

ודא כי אתה מבקר את האסלה לפחות 5-7 פעמים ביום – זה מספר הרופאים מאמיניםכמה פעמים אתה צריך להשתין? רגיל.

4. בזהירות ללעוס מזון

את איכות יותר לך לטחון את השיניים עם ארוחת ערב או ארוחת ערב, פחות מקום זה יהיה לכבוש את הבטן. אז, בטן מלאה לא לגרום הבטן נפוח.

איך לנקות את הבטן ללא דיאטות וחדר כושר: לנגב את האוכל שלך ביסודיות

בנוסף, ככל שאתה ללעוס, אתה פחות לאכול לפני המוח אותות: “אני מלא”. זה לא יאפשר לך לקבל קלוריות נוספות, אשר, עליך להסכים, בעתיד משפיע גם על מצב הבטן.

5. לנשום את האף

במבט ראשון, העצה היא מוזרה, אבל יעיל. העובדה היא שכאשר אתם נושמים עם הפה אנו בולעים את האוויר, מה שהופך את הגורם לנפיחות. מאותן סיבות, זה לא מומלץ להישען על מסטיק. אם אתה רוצה לרענן את הנשימה לאחר הארוחה, עדיף להשתמש תרסיס או ממתק.

6. הורמונים שליטה

חריגה של ההורמון הנשי אסטרוגן מן הרגיל ברמה לעיתים קרובות מוביל את המראה של מה שמכונה שומן הקרבייםשומן בטן בנשים: לקיחת – ושמירה – את זה – רקמת השומן מופקדת בעיקר על הבטן. לכן, לא להיות עצלן ללכת לרופא, לקחת בדיקות לרמה של אסטרוגן, ואם יש צורך, להתאים אותו לערכים נורמליים.

7. שכב למטה

שכב על הגב, הניח את הרגליים על גובה כלשהו (כרית או כרית הספה), ומתחת למות, תחב מגבת התגלגל לתוך גליל. שימו לב לבטן: במצב זה זה יהיה מפוצץ, להיות חלול. 20 דקות של התעמלות עצלנית זו ליום – ובקרוב שרירי הבטן יתחילו להתרגל למצב זה (זכרו על זיכרון השרירים).

אגב, היפניםהנה השיטה היפנית המפורסמת לרדת במשקל ולשפר את היציבה שלך לשקול תרגיל כזה התחייבות של דמות רזה תנוחה יפה, שגם, אתה רואה, גם לא יהיה מיותר.

קרא גם

כיצד לנקות את הבטן שלך עם בגדים, דיאטה ופעילות גופנית →

5 דיאטות, האפקטיביות של אשר אושר על ידי מדענים →

כיצד לנקות את הצדדים עם בגדים, דיאטה, תרגיל ועטיפות →