8 מילונים הטובים ביותר ומתרגמים עבור אנדרואיד ו- iOS

1. “Google Translator”

גוגל היא אחת המובילות בעולם בתחום עיבוד השפה הטבעית. המתרגם שלה תומך ב -103 שפות – שיא ​​מוחלט בתוכניות דומות. ברוב השפות, היישום פועל ללא חיבור לאינטרנט. בנוסף, הוא משולב באופן מושלם עם אנדרואיד: הודות יישומון מיוחד, אתה יכול לתרגם במהירות מילים שנבחרו ברוב היישומים האחרים מבלי לעזוב אותם.

התוכנית מתרגמת לא רק את הטקסט המודפס בו, אלא גם מצולמת או מצוירת על כתובות המסך. יתר על כן, אתה יכול פשוט להכתיב מספר משפטים ליישום – הוא מזהה את המילים ומתרגם אותם.

לנוחיותך, Google Translator מציג את ההיסטוריה של תרגומים מהעבר. כל אחד מהם ניתן לשמור ברשימה מיוחדת כדי לא להפסיד.

2. “Microsoft Translator”

מיקרוסופט הצטיינה בתחום התרגום למכונות, ולכן התוכנית שלה היא אחת המתקדמות ביותר בשוק. היישום מבצע תרגום דו-כיווני בלמעלה מ -60 שפות. עם הפופולרי ביותר מהם אתה יכול לעבוד במצב לא מקוון.

שבב יישום – מובנית צ ‘אט עם תרגום מיידי של עותקים משוכפלים עבור כל משתתף. ניתן להתכתב עם חברים ממדינות שונות, והתוכנית תדאג שכל בני שיחו יראו את תוכן השיחה בשפה הנבחרת שלהם.

“Microsoft Translator” מזהה דיבור ודיבור בדיבור. אתה יכול להציג את ההיסטוריה של התרגומים הישנים ולשמור על כל אחד מהם בסעיף מיוחד של התוכנית.

3. iTranslate

מתרגם iTranslate משתמש בטכנולוגיות דיבור של גוגל, אפל ומיקרוסופט. התוכנית יש מצב נוח של תרגום של שיחות בעל פה טבלה של הצמידה של פעלים באנגלית. הגרסה עבור iOS נראה מעניין יותר: בו תוכלו למצוא את המקלדת iTranslate לתרגום מהיר ביישומים אחרים ואת יישומון לתרגום נוח של הטקסט מתוך הלוח.

היישום תומך ב 90 שפות, אבל במצב לא מקוון אתה יכול רק לתרגם משפות אחרות לאנגלית ולהיפך. לשירותך היא ההיסטוריה של התרגומים ואת היכולת לשמור על כל אחד מהם.

יישומון ומקלדת עבור iOS, כמו גם תרגום לא מקוון והכרה קולית זמינים רק לאחר רישום מנוי בתשלום. בתוך שבעה ימים ניתן לבדוק את הפונקציות הללו בחינם.

4. ABBYY Lingvo

יישום זה של החברה הרוסית ידוע ABBYY הוא פגז אוניברסלי עבור מילונים שונים. אתה יכול להוריד ללא תשלום 11 מילונים מקוונים לא מקוון, כולל אנגלית רוסית רוסית רוסית. מאות אחרות – נושאיות, הסבריות ואחרות לשפות שונות – זמינות ביישום כרכישות מובנות. המילונים נערכים על ידי מו”לים מוסמכים בעולם.

התוכנית יכולה לזהות את הכתובות על התמונות, ו- iOS-version מאפשר לך ללמוד את המילים שנבחרו בעזרת כרטיסים מיוחדים. מילון ערכים ביישום נכתבים עם היפרטקסט: לחיצה על כל מילה, תוכלו לפתוח מאמר נוסף המוקדש לו.

5. Lingvo Live

גרסה חלופית של התוכנית הקודמת. ב Lingvo Live אתה יכול לקבל עזרה ממשתמשים אחרים מובנית השאלה ואת התשובה קלטת. בנוסף, היישום מעניק גישה מלאה ל 140 מילונים לא מקוונים עבור 15 שפות וקבוצות של כרטיסי מילון כחלק ממנוי בתשלום. גם תרגום וגם מילונים חד-לשוניים זמינים. אתה יכול ליצור כרטיסים משלך ולהשתמש מילונים מקוונים בסיסיים בחינם.

6.רש

הרדיו הוא מילון אנגלי פשוט ובו זמנית מתרגם קונטקסטואלי. התוכנית מתמודדת בצורה מושלמת עם משפטים קצרים. היא מפרשת לא כל מילה בנפרד, אלא את הביטוי כולו כמכלול, ומשמרת את משמעותו. לצורך זה, היישום משתמש בתרגומים מוכנים שנעשו לא על ידי מכונות, אלא על ידי אנשים חיים.

הרדיו סורק מסמכים רשמיים, כתוביות של סרטים וטקסטים רב לשוניים אחרים שפורסמו באינטרנט. ברגע שהמערכת מוצאת בהם את הביטוי שהזנת, הוא מציג מיד את התרגום שלו מגירסת שפה אחרת של אותו טקסט. התוכנית מציגה אפשרויות תרגום שונות ממספר מקורות עם הקשר.

היישום תומך 12 שפות. ללא חיבור לאינטרנט, המתרגם עובד במצב פשוט, מראה תרגומים של רק את הביטויים הפופולריים ביותר.

על ידי תשלום עבור מנוי, תהיה לך גישה ההיסטוריה של העברות, יראו יותר אפשרויות לתרגום כל מילה או ביטוי, וגם להסיר את הפרסום.

7. Multitran

מילון תרגום מקוון, אשר משלים על ידי קהילת משתמשים. היישום עבור iOS תומך בשמונה שפות, הגרסה ל- Android – 17, כולל רוסית, אנגלית, ספרדית וגרמנית. התכונה העיקרית של “Multitran” היא כי מסד הנתונים במילון מכיל מספר עצום של מילים מן נישות מדעיים, טכניים אחרים.

האפליקציה מציגה מודעות. על ידי רכישת גרסה בתשלום, תוכל להיפטר מודעות, ואם יש לך iOS, אז גם לפתוח את ההיסטוריה של תרגומים, סימניות ודוגמאות של שימוש במילים.

8. Merriam-Webster מילון

היישום של מילון אנגלי ידוע. מחזיק מאות אלפי מאמרים עם פרשנויות, מילים נרדפות, אנטונימים, דוגמאות לשימוש, ביטויים קשורים ומידע אחר על מילים. אתה יכול לעבור במהירות בין מילון ומצבים אוצר מילים. בחלק הראשון, התוכנית מציגה דוגמאות מקסימליות של שימוש ופרשנות. ובמצב אוצר מילים תוכלו לראות יותר אנטונימים, מילים נרדפות ומילים קשורות.

כל המידע זמין במצב לא מקוון. בנוסף, התוכנית יש הרבה בדיקות ומשחקים כדי לבדוק את אוצר המילים.

על רקע המתחרים Merriam-Webster מילון בולט עבור ממשק אופנתי וידידותי למשתמש. בנוסף, הבקשה אינה מטילה רכש מובנה ואינה מטילה הגבלות. הגרסה המלאה של המילון זמין ללא תשלום עם פרסום, ואת עלות מנוי עבור ניתוק שלה הוא רק 130 רובל בשנה. בנוסף, המודעות אינן מוצגות ללא חיבור לאינטרנט.


אולי המילון או המתרגם האהובים עליכם אינם ברשימה שלנו. ספר לנו על זה הערות.

קרא גם:

  • כיצד להגדיר תרגום אוטומטי בדפדפנים ניידים
  • 4 הרחבות Chrome שתרגמו מיידית את הטקסט שנבחר
  • איך ללמוד שפה זרה בשמחה: 8 טיפים של מורים ומתרגמים