כיצד להפוך את הטלפון החכם הישן לתוך מצלמת IP עבור מעקב וידאו

התוכניות המפורטות להלן יכולות לשדר את התמונה והצליל מהמצלמה של הטלפון החכם למכשיר נייד אחר או למחשב. הם גם יודעים כיצד לשמור וידאו בענן, כך שתוכל לבדוק אותו במידת הצורך. יתר על כן, תוכניות אלה יכולים ללכוד את התנועה ליד הטלפון החכם ולהזהיר את הבעלים על זה על ידי שליחת הודעות גאדג ‘טים אחרים.

הגדרת יישומים כאלה מסתכם בכמה שלבים פשוטים. תחילה תתקין אחד מהם בטלפון החכם ובהתקן שיקבל את אות הווידאו. לאחר מכן חבר את שני הגאדג’טים לחשבון הכללי והפעל את מצב הניטור בטלפון החכם. לאחר מכן, תוכל להתחבר למצלמה של הטלפון החכם בכל עת באמצעות ההתקן המחובר. ואת התפקיד של גאדג ‘טים היא קלה מאוד לשנות.

כמובן, בשיטה זו יש חולשות. הטלפון החכם יכול לתלות, ובכך לסיים את האות. גלאי התנועה לא תמיד פועלים כראוי, ואיכות האות תלויה מאוד בעומס העבודה של השרתים ושל הרשת האלחוטית. והחכם עצמו חייב להיות מחובר תמיד לסוללה או לשקע חיצוני. אבל אפילו אמצעי ביטחון כאלה לא יהיו מיותרים. בנוסף, אתה יכול לתת את המכשיר הישן לחיים השני.

5 יישומים שהופכים מצלמות IP עבור מעקב וידאו מטלפונים חכמים

תוכניות בקטגוריה זו עובדות באופן דומה. ההבדלים מצטמצמים למספר הפלטפורמות הנתמכות, התעריפים והפונקציות הנוספות. הבה נבחן פרטים אלה בפירוט רב יותר.

1. אלפרד

יישום זה הוא שובה לב עם ממשק לקוני. אין פקדים והגדרות מיותרים – הכל אינטואיטיבי ופשוט. בין שבבים נוספים שווה לציין את ההזדמנות לפתוח גישה מצלמת שלך עבור משתמשים אחרים. אלפרד אינו תומך הקלטת וידאו קבוע, אבל זה אוטומטית חוסך שברי קצר המכילים תנועה.

אם תרצה, תוכל להשבית את הפרסום באמצעות תשלום חד-פעמי. וכחלק ממנוי בתשלום, היישום פותח את איכות הווידאו המשופרת ומרחב נוסף בענן לאחסון רשומות.

  10 דרכים מגניב לבשל כנפי עוף בתנור ומחבת

גרסת אינטרנט של אלפרד →

2. TrackView (“ניטור ואבטחה”)

TrackView מודיע למשתמש לא רק על תנועות מול המצלמה, אלא גם על קולות חשודים. במקרים כאלה, ההקלטה מתחילה באופן אוטומטי, אך ניתן גם להפעיל אותה ידנית. היישום יכול לקבוע את המיקום של הטלפון החכם במקרה זה אבוד.

הסרטונים שנוצרו על ידי התוכנית מועתקים ל- “Google Drive”, כך שאינך צריך לשלם עבור האחסון שלהם למפתחי TrackView. אבל יש מובנה רכישות ביישום: אתה יכול לעשות מנוי פרימיום להשבית פרסום ולפתוח מצב פרטי. האחרון משבית את הגישה למצלמה של המכשיר הנוכחי שלך דרך הטלפון החכם שמאל בבית.

הורד TrackView עבור Windows או MacOS →

3. בבית

יישום זה מורכב משני חלקים. הראשון (AtHome Video Streamer) צריך להיות מותקן על הטלפון החכם כי ישדר את הווידאו. שנית (AtHome מצלמה) – על כל גאדג ‘ט אחר שיציג את השידור. כל שאר היישומים במאמר זה הם אוניברסליים ויכולים לבצע את שתי הפונקציות הללו.

תכונה נוספת של התוכנית: באמצעות מצלמה AtHome, אתה יכול לקבל אות ממספר מצלמות IP. כלומר, אתה יכול להתקין את Streamer וידאו Athome במשך כמה טלפונים חכמים ולצפות בהם עם וידאו המשודר על מסך אחד. אבל פונקציה זו זמינה רק למנויים, ואיתה את שטח הענן לאחסון רשומות.

הורד AtHome עבור Windows או MacOS →

4. WardenCam (“מצלמה ביתית אבטחה”)

איכות הווידאו כי WardenCam נותן את זה גבוה יותר מזה של תוכניות דומות רבות. אתה יכול להשתמש במצב HD בחינם, ואילו עבור המתחרים אפשרות זו זמינה בדרך כלל רק כחלק המנוי. אבל איכות הצליל כאן הוא לא הכי טוב.

התוכנית יכולה לאחסן ערכים על “כונן Google” ו Dropbox – תלוי איזה ענן להתחבר. ההקלטה מופעלת באופן אוטומטי בתגובה לתנועה, אך ניתן להפעיל אותה באופן ידני. מתזמן מיוחד מאפשר לך לבחור את הזמן שבו המשתמש בדרך כלל בבית, כך שבמהלך שעות אלה המצלמה אינה מגיבה לתנועות.

WardenCam מציג פולשני מסך מלא מודעות, אבל אתה יכול להיפטר מהם במשך כמה מאות רובלים.

גירסת אינטרנט של WardenCam →

5. Manything

Manything היא תוכנית אחרת המנטרת תנועות וצלילים. אתה יכול לתכנת את פעולתו בעזרת חיישנים החכם ואת שירות IFTTT. לדוגמה, באפשרותך להגדיר את היישום כך שיכלול באופן אוטומטי רשומה ברגע שתצא מהבית.

בגרסה החינמית של Manything, ניתן לחבר רק מצלמה אחת. בחירת תכנית תעריפים, תוכל להגדיל את המספר ולקבל את האפשרות להקליט וידאו עם אחסון קבצים קבע בענן עד 30 ימים.

במהלך הבדיקה, Manything עיכבה בהתמדה את השידור למשך מספר שניות. אבל עבור מעקב וידאו מאחורי הבית, פגם כזה לא סביר להיות קריטי.

גירסת אינטרנט של Manything →

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top