11 programů pro MacOS, které by měly být pro každého

Zdarma Mac Software

1. Spark

Zdarma software pro Mac: Spark

Inteligentní e-mailový klient, který zpřístupní e-maily pohodlněji. S minimalistickým designem, pokročilým tříděním a výkonným vyhledáváním, které usnadňují práci. Navíc v aplikaci Spark existují rychlé odpovědi, zpoždění odesílání zpráv a mnoho nastavení.

2. IINA

Volný software pro Mac: IINA

Funkční přehrávač médií s otevřeným zdrojovým kódem, navržený tak, aby nahradil oblíbenou, ale již zastaralou VLC. IINA je vybavena moderním designem ve stylu Apple a podporuje všechny čipy MacOS, jako jsou gesta Force Touch a funkce Picture in Picture. Přehrávač může přehrávat všechny populární formáty multimediálních souborů místně a prostřednictvím streamu, rozumí rozložení kapitol a má mnoho užitečných nastavení.

Ke stažení IINA →

3. Unarchiver

Zdarma software pro Mac: The Unarchiver

Silný bezplatný archivátor s podporou všech možných archivních formátů, včetně nejvíce exotických.

Aplikace Unarchiver umožňuje rozbalit libovolný archiv rychle a bez jakýchkoliv problémů, rozumí a automaticky rozpozná všechny populární kódování a také ví, jak odstranit komprimované soubory po úspěšném extrahování.

4. Medvěd

Volný software pro Mac: Bear

Minimalistický textový editor Bear může být použit jak pro psaní textů, tak i pro vedení osobních nebo pracovních poznámek. Aplikace podporuje markdown Markdown, různé varianty seznamů a pohodlně implementuje formátování s možností exportu připravených dokumentů do formátu RTF, DOCX a dalších formátů. Chcete-li uspořádat záznamy, použije se systém tagů a všechny poznámky se automaticky synchronizují s mobilní verzí aplikace Bear.

5. Brýle

Zdarma Mac Software: Spectacle

Spectacle je užitečný pro ty, kteří často pracují současně s několika aplikacemi, a zvláště majitelé Mac s malou diagonální obrazovkou. Tento nástroj vám umožní rychle změnit velikost oken aplikací tím, že rozdělíte mezi nimi plochu obrazovky pomocí klávesových zkratek.

Stáhněte si Brýle →

6. Amfetamin

Zdarma Mac Software: Amfetamin

Funkční nástroj pro flexibilní konfiguraci přechodu režimu Mac do režimu spánku. Stačí nastavit čas nebo spustit, například spustit určitou aplikaci, a amfetamin nedovolí, aby počítač usnul. V nastaveních je k dispozici mnoho možností zobrazení a chování obslužného programu.

  Wie man Tintenfisch kocht, damit das Fleisch zart ist

Placené programy pro Mac

1. CleanMyMac 3

Placené programy pro Mac: CleanMyMac 3

Univerzální čistič pro digitální odpadky, který zaujímá cenné místo na disku a zpomaluje systém. S nástrojem CleanMyMac můžete svůj počítač vyčistit dvěma způsoby: z nepotřebných dočasných souborů, mezipaměti softwaru, nepoužívaných lokalizací aplikací a jiných systémových nevyžádaných pošty.

DownloadCleanMyMac 3 za 39,95 dolarů →

2. Pixelmator

Placené programy pro Mac: Pixelmator

Pokročilý grafický editor s vynikajícím designem, který není špatný funkcí Photoshopu. Rozlišuje se tím přátelštějším rozhraním, které vám umožňuje jednoduše dělat složité věci. Pixelmator se pyšní bohatou sadou retušovacích nástrojů, řadou efektů a pohodlně implementovaných ovládacích prvků.

3. Barman 3

Placené programy pro Mac: Barman 3

Užitečný nástroj pro uspořádání ikon v liště nabídek. S Bartenderem je snadné se zbavit chaosu a konglomerace ikon, když je příliš mnoho z nich. Aplikace vám umožní flexibilně konfigurovat zobrazení na různých událostech, zcela skrýt a sbalit do samostatné oblasti, která se zobrazí kliknutím.

Stáhnout pro 891 RUR →

4. Vložte 2

Placené programy pro Mac: Vložte

Jedná se o užitečnou aplikaci, která rozšiřuje špatné schopnosti standardní schránky macOS. Vložit se bez problémů integruje se systémem a umožňuje ukládat neomezenou historii kopírovaných položek. Klávesou můžete vyvolat rozbalovací nabídku a okamžitě vložit text, obrázek, soubor a další obsah, který byl dříve zkopírován.

5. Tuxera

Placené pro Mac: Tuxera

Nástroj, který ocení každý, kdo používá Windows spolu s macOS. Tuxera přidává k dispozici na Mac standardně podporou zápisu na kolečkách se systémem souborů NTFS používaného v systému Windows. Pomocí Tuxery můžete číst a zapisovat data a také kontrolovat disky a opravit nalezené chyby.

Stáhnout za 1 709 RUR →

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top