5 způsobů, jak přidat vyzvánění do iPhone

1. Jak stáhnout vyzvánění do iPhone pomocí mobilní verze iTunes

Oficiální a nejpohodlnější způsob přidání nového vyzvánění do iPhone je najít a zakoupit jej v rozsáhlém katalogu zvuku iTunes přímo v mobilním zařízení. Ale tato verze má své nevýhody: musíte platit a nemůžete upravovat dokončené vyzváněcí tóny, stejně jako přidat vlastní zvuky z jiných zdrojů.

Chcete-li si koupit vyzváněcí tón v aplikaci iTunes, klepněte na Nastavení → Zvuky → Tón vyzvánění → Zvuky. Vyberte melodie, které se vám líbí, a zaplaťte je.

Jak stáhnout vyzváněcí tón do vašeho iPhone pomocí mobilní verze iTunes Jak stáhnout vyzváněcí tón do vašeho iPhone pomocí mobilní verze iTunes

Mimochodem, pro navigaci v adresáři vyzvánění iTunes je výhodnější použít aplikaci třetí strany nazvanou Tuunes.

Po zakoupení zvuku se zobrazí v seznamu dostupných vyzváněcích tónů v nastavení zvuku v iPhone.

2. Jak přidat do telefonu iPhone vyzvánění pomocí desktopového klienta iTunes

Jak přidat do telefonu iPhone vyzvánění pomocí desktopového klienta iTunes

Klient iTunes pro Windows a MacOS umožňuje stahovat zvukové soubory do počítače z paměti počítače a konvertovat je do vyzváněcích tónů. Metoda není tak jednoduchá jako předchozí a vyžaduje počítač, ale zcela zdarma.

Chcete-li tuto možnost použít, musíte nejprve přidat do počítače verze iTunes potřebné zvuky a synchronizovat je s počítačem iPhone. Podrobné pokyny jsou k dispozici v dalších materiálech společnosti Lifehacker.

Pokud v tomto procesu potřebujete oříznout nebo převést zvukové soubory do formátu M4R, můžete tyto volné služby využít.

3. Jak přidat vyzvánění do iPhone pomocí aplikace GarageBand iOS

Jak přidat zvonění do iPhone pomocí aplikace GarageBand iOS

Standardní program GarageBand je jediný způsob, jak vytvořit zvuk na iPhone bez počítače a iTunes. Není to moc jednoduché, ale zdarma.

Pokud GarageBand není ve vašem zařízení, můžete si stáhnout program z App Store.

Umožní vám vypnout a nastavit jako volání téměř jakýkoli soubor z paměti iPhone, nikoliv chráněný proti kopírování. Tento pokyn vysvětluje postup v krocích.

Pokud v iPhone nejsou žádné vhodné hudební soubory, můžete je zdarma stáhnout různými způsoby.

4. Jak stáhnout vyzvánění do iPhone pomocí programů iOS pro vytváření vyzváněcích tónů a iTunes pro stolní klienty

V App Store jsou programy s volnými sbírkami zvuků vybraných speciálně pro roli vyzvánění. Instalací takové aplikace na iPhone můžete stáhnout ze svého adresáře potřebné zvuky a v případě potřeby je upravovat: například oříznout délku nebo přidat blednutí.

V důsledku omezení systému iOS tyto programy neumožňují nastavit zvukové soubory jako vyzváněcí tóny. Ale v každé z nich je jednoduchý ilustrovaný návod, který vám pomůže otočit vybraný zvuk na vyzvánění pomocí počítače a iTunes.

Můžete zkusit jeden z následujících programů. V cokoliv se téměř neliší, s výjimkou rozhraní a rozsahu zvuků.

Tyto aplikace mohou být obtěžující reklamou, ale jsou k dispozici zdarma.

5. Jak přidat do svého iPhone iPhone vyzvánění pomocí desktopového programu MobiMover

MobiMover pro Windows a MacOS je volná alternativa k iTunes. Umožňuje sdílet soubory mezi počítačem a iPhone. Přidání vyzváněcích tónů přes MobiMover je rychlejší a pohodlnější než použití služby iTunes.

Chcete-li vyzváněcí tón zvukového souboru, nejprve jej vyjmout a převést na M4R pomocí kterékoli z těchto služeb. Pak iPhone připojte k počítači, spusťte službu MobiMover a klikněte na tlačítko Vlastní.

Jak přidat do telefonu iPhone vyzvánění pomocí programu Desktop MobiMover

Na bočním panelu okna, které se otevře, zvolte Zvuk → Vyzvánění. Poté přidejte požadované zvukové soubory do seznamu vyzváněcích tónů pomocí tlačítka Přenos na toto zařízení a potvrďte akci.

Po dokončení synchronizace se v seznamu dostupných vyzváněcích tónů objeví zvuk na iPhone.

MobiMover →