Jak stahovat fotografie z aplikace Instagram do libovolného zařízení

Jak stahovat fotky po jednom

Pro obrázky z Instagramu jsou obrázky webových stránek DownloadGram skvělé. Je zdarma, pracuje na libovolném zařízení a nevyžaduje instalaci žádných programů.

Chcete-li stáhnout snímek, zkopírujte do něj odkaz v aplikaci nebo webové verzi Instagramu a vložte jej do pole na webu DownloadGram. Pak klikněte na Stáhnout → Stáhnout obrázek. Poté služba automaticky stáhne obrázek nebo jej otevře na nové kartě, kde můžete fotografii uložit do kontextového menu, jako je obrázek na běžných stránkách.

Jak stahovat fotografii z aplikace Instagram pomocí aplikace DownloadGram

Otevřít program DownloadGram →

Stahujte všechny nebo vybrané fotografie najednou

Jak stáhnout fotografii z aplikace Instagram do počítače

Malý multiplatformní program 4K Stogram okamžitě stáhne všechny fotografie z účtů Instagram, které jsou k němu připojeny. Chcete-li bezplatnou verzi, můžete vázat více než dva vlastní profily nebo někoho jiného současně, pro toto nemusíte zadávat hesla. Nákup licence odstraní toto omezení a také vám umožňuje stahovat fotografie z příběhů.

Chcete-li stáhnout všechny snímky účtu, zkopírujte odkaz na něj a vložte jej do pole v hlavní nabídce 4K Stogramu. Poté stiskněte klávesu Enter a počkejte, než budou snímky staženy. Když se v programu zobrazují fotografie, mohou být v integrovaném prohlížeči 4K Stogram posouvány nebo otevřeny v cílové složce.

Jak stahovat fotografii z aplikace Instagram pomocí

Stažení 4K Stogram pro Windows, MacOS nebo Linux →

Jak stahovat fotografie z aplikace Instagram do zařízení Android

Ve službě Google Play existuje mnoho programů, které podporují stahování souborů skupin. Například rychlé ukládání.

Chcete-li tuto aplikaci používat, přihlaste se k ní pomocí účtu Instagram. Poté v okně Rychlé ukládání najděte profil, jehož obrázky se chystáte stáhnout. Otevřete tento profil, zvýrazněte dlouhým stiskem potřebných obrázků a klikněte na tlačítko pro stahování. Uložené soubory se objeví v galerii zařízení.

Jak stáhnout fotografii z aplikace Instagram s rychlou ukládáním Jak stáhnout fotografii z aplikace Instagram s rychlou ukládáním

To vše lze provést v bezplatné verzi programu. A pokud zaplatíte, získáte tlačítko pro automatické vybírání všech obrázků najednou a další bonusy, včetně nedostatku reklamy.

Jak stáhnout fotografii z aplikace Instagram do zařízení se systémem iOS

Naneštěstí, v ruském App Store jsem nenašel žádnou šaržovou fotku. Pokud máte zařízení se systémem iOS, je proto jednodušší stahovat obrázky z aplikace Instagram jeden po druhém nebo prostřednictvím počítače výše uvedeným způsobem.

Pokud však skutečně potřebujete program pro hromadné nahrávání obrázků do iPhonu nebo iPadu, můžete jej nainstalovat z USA App Store, protože jste předtím zaregistrovali US Apple ID.

Jedním z mála opravdu fungujících downloaderů v americkém App Store je InstaSaver, který mimochodem je také v ukrajinském obchodě. Můžete jej použít nebo hledat v katalogu alternativy.

Chcete-li stáhnout několik obrázků pomocí aplikace InstaSaver, nejprve k ní připojte účet Instagram. Poté najděte profil, jehož fotografie budete nahrát, pomocí interního vyhledávání programů. Jakmile jste na stránce profilu, klepněte na ikonu se šipkou v pravém horním rohu a v rozbalovací nabídce vyberte položku Batch Save. Po označení požadovaných snímků a použití tlačítka pro stahování.

Jak stahovat fotografie z aplikace Instagram pomocí aplikace InstaSaver Jak stahovat fotografie z aplikace Instagram pomocí aplikace InstaSaver

Program je k dispozici zdarma. Ale připojit se k němu více než jeden účet a odstranit reklamu, budete muset zaplatit.

Stáhněte si InstaSaver →