Jak zvětšit člena

Všechny magické drogy, které zobrazují reklamy, vám v nejlepším případě udělají chudobnější, v nejhorším případě – poškozují vaše zdraví. Jediný jistý způsob, jak zvýšit penis, je provést operaci, ale je nepravděpodobné, že stojí za oběť.

Jaká velikost je normální

Velikost normálního členu ve vzpřímené poloze je 10-18 cm, taková většina. Průměrná délkaVelikost penisu – 13,12 cm. Šířka je velká a to ani z pohledu tloušťky a tvaru. Patologicky malé orgány (méně než 7,5 cm s erekcí) jsou extrémně vzácné. Takže s největší pravděpodobností člověk, který sní o přidání centimetrů, se marně obává.

Ze 92 lidí, kteří si stěžovali na malého člena a žádali na Káhirskou univerzitu, vlastník velmi krátkého těla nebyl jedenLéčení mužů, kteří si stěžují na krátký penis . To znamená, že 92 dokonale normálních kluků rozhodlo, že mají malé pohlavní orgány, když tomu tak nebylo. Muži s opravdu malými penisy existují, ale jejich počet není tak velký, jak se zdá, že samotní muži.

Jak zvýšit člen pomocí operací

Jak zvýšit člen pomocí operací
newnownext.com

Velikost penisu neovlivňuje močení a erekci. Proto se obvykle provádí jakákoli operace pro zvýšení penisu – je to pouze kosmetika a nikde jinde se nedoporučuje, s výjimkou klinik z plastické chirurgie. Zpočátku byly takové zásahy vyvinuty u mužů, kteří měli potíže s močením v důsledku traumatu nebo vrozených vad.

Chirurgie má vážné komplikaceRozšíření penisu: funguje to? :

 1. Infekce.
 2. Formování jizev.
 3. Impotence.
 4. Ztráta citlivosti.

Proto je nutné se k nim ucházet jako na poslední možnost: ne když budete chtít víc, ale pokud budou existovat zdravotní problémy. Existuje několik technik, které mění velikost penisu.

Ligamentotomie

Jedná se o zákrok, ve kterém je odříznut vazení mezi penisem a kostí. Pohlavní orgán, který není přitahován kostí, se v pozdějším stavu zdá delší, protože není vázán vazem.

Při příležitosti provozu není nutné podávat iluze. Člen nebude více než dvakrát, ne jeden a půl. Žádný chirurg, pokud je svědomitý, neřekne přesně, kolik penis se zvýší. Vše závisí na anatomických rysech každého pacienta, ale růst o více než 3 cm je štěstí nebo mýtus. Proto je s touto intervencí spokojeno pouze 35% pacientůPenis-prodlužující se chirurgie dotazováno .

I při úspěšné operaci se mohou objevit nežádoucí nežádoucí účinky. Vzhledem k tomu, ze zářezu vazu změnit úhel stoupání penisu při erekci, a část stydké kůže – spolu s vlasy – kůže otočí do základního členu. Lepší si představit, jak to vypadá.

Operace ke zhuštění prvku

Aby penis byl silnější, použijte různé implantáty ze silikonu nebo z vlastních tkání pacienta. Jedná se o kontroverzní postupyRozšíření penisu: funguje to? , kteří mají také mnoho kontraindikací.

S pomocí injekcí je penis také silnější. Od pacienta se odebere tukové tkáně a vstříkne do penisu. Výsledkem je, že tělo nabobtná a stane se širší. Ale na krátkou dobu: metoda má mnoho nepříjemných důsledkůRozšíření penisu . Nejběžnější – tukové tkáně se začínají pohybovat nerovnoměrně pod kůží. Výsledkem je, že na některých místech se vytvářejí hrudky a v jiných – klesá. Oprava formy a vzhledu je možná pouze pomocí chirurgických zákroků.

Jak zvětšit penis bez operace

Jak zvětšit penis bez operace
pinterest.com

Neexistují žádné “domácí” metody, které by pomohly zvětšit a zesílit pohlavní orgán. Cokoli, co slibuje nekonečný růst, jsou marketingové triky nebo přímý podvodProdukty pro zvětšení penisu: Pracují? . Zde přesně nefunguje:

 1. Tablety. Pilulky na zvětšení penisu jsou potravinářské přídatné látky ze směsi vitamínů, bylin, výtažků vzácných složek a hormonů. Žádný takový prostředek nezmění velikost penisu. Kromě toho nejsou registrovány jako léčiva, což znamená, že jejich produkce nikdo neovládá. Proto není známo, co je vlastně v tabletu (dobře, pokud nic).
 2. Krémy, krémy. Jejich složení je stejné jako složení přísad, pouze forma podání je odlišná. Kvůli místnímu podráždění nebo otoku se může objevit dočasný účinek nárůstu, ale je to nepříjemné a nebezpečné: takové kosmetiky také nejsou kontrolovány.
 3. Smíšené směsi. Reklamy lákají k pochybným místům a nabízejí něco složeného z balzámu “Star” a sódy z pečení nebo z jiných ne méně zvláštních ingrediencí. V jakýchkoli poměrech se navrhuje, aby se jednotlivé složky rozmíchaly, nedoporučujeme, aby se výsledek použil na penis, jakkoli a kdekoli jinde.
 4. Čerpadla. Mechanický účinek na penis způsobuje spáleninu krve a malý otok, takže na chvíli se zdá, že penis je větší. Ale to rychle prochází, a pokud používáte čerpadla často, můžete poškodit tkáně penisu, takže se deformuje nebo problémy s erekcí začít.
 5. Cvičení. Technika “Jelking” je masáž ze základny penisu do hlavy se zpožděním ejakulace. Stejně jako u jiných metod DIY, cvičení nemají žádný důkaz práce a jsou zde komplikace: bolesti a deformity.

Existuje také ne-chirurgická metoda použití prodlužovače, jehož mírná účinnost byla potvrzena malou studiíRozšíření penisu . Pár měsíců používání prodlužovače může penis zvýšit o 1-3 cm, ale tyto studie jsou příliš malé a nejsou 100% potvrzení účinnosti této techniky. Kromě toho se nedoporučuje samo-zvětšení: může to vést k poškození krevních cév, zúžení močové trubice, priapismusImport upozornění 78-01 .

Co když penis vypadá malý

Co když penis vypadá malý
wikimapia.org

Kolik opakují, že velikost není hlavní věc, lidé se stále obávají.

Nejzajímavější je, že podle výsledků rozhovorů se ženy v 85% případů, jako je velikost partnera. Muži, nicméně délka a obvod jejich penisu je uspokojivý pouze v 55% případůVelikost penisu .

Když to nevyjde, nemyslete na rozměry, snažte se udělat alespoň to, co je ve vaší moci.

Skutečnou příležitostí pro zvětšení penisu je snížit to, co je kolem něj. Je pravda, že se to týká pouze mužů s nadměrnou tělesnou hmotností. Někdy stačí zhubnout, takže okolní tkáně přestanou skrývat pohlavní orgány. Pevný tisk nad středním členem vypadá lépe než břicho nad velkým.

Snadnějším způsobem je vyčistit vegetaci, pokud je příliš nepřátelská. Například s trimerem.

A nezapomeňte: co je zobrazeno v pornu – výsledek castingu a rysů natáčení. Než trpět kvůli často imaginárnímu problému, věnujte pozornost fyzickému zdraví, síle a technice pohlaví:

 • Jak zvýšit testosteron →
 • Jak udělat dokonalé lízání →
 • Jak se stát dobrým milencem →
 • 14 pohlaví představuje pro muže, kteří mají rád dominují →
Loading...