Muž shora: 19 nejlepších představuje pro sex

Misionářská pozice

Klasická volba je samozřejmě misionářská pozice. Je však možné diverzifikovat. Například, žena pro více akutní pocity může trochu viset z postele. Muž v tomto případě musí mít pevného partnera.

Člověk shora: Misionářská pozice
badgirlsbible.com

Také žena může změnit polohu nohou a tak regulovat hloubku proniknutí.

Rozdíl mezi těmito pózami a předcházejícími je ten, že člověk trochu stoupá a udržuje svou váhu na rukou. Větší počet bodů podpory pomáhá urychlit rytmus a to je zjevný plus.

Poloha nohou partnera je různorodá: může je zvednout a ohýbat v klíně, zabalit tělo kolem partnera nebo dokonce je hodit kolem krku.

Technika uspořádání koitů

Další variace na misijní držení, ale tentokrát posílit klitorální stimulaci. Partner se zvedne o něco výš, takže spodní část penisu je na hlavě klitorisu a pak začíná klouzavé pohyby nahoru a dolů. Úkolem partnera je přizpůsobit se rytmu a zvedání pánve.

Sex představuje člověka shora
badgirlsbible.com

Reverzní misionářská pozice

Tato postavení vypadá trochu divně, ale ve skutečnosti je to obyčejná misijní pozice, právě naopak. V takových a podobných pózách nespěchejte příliš rychle, jinak by láska mohla skončit traumatem.

Sex představuje člověka shora
badgirlsbible.com

Cowboy

A toto je mužská verze jezdce. Vzhledem k tomu, že nohy partnera jsou sníženy, se zvyšuje tření a stimulace. Je pravda, že hluboká penetrace bude zapomenuta.

Sex představuje člověka shora: kovboj
badgirlsbible.com

Za sebou

A-la pozice psího stylu obvykle neznamenají blízký kontakt. Mohou však být docela intimní, pokud jsou partneři lhaní nebo poloviční.

Další možnost – žena leží na její straně a člověk se do ní dostane zezadu.

Sex představuje člověka shora
badgirlsbible.com

Tato pozice je však blíž k tradičnímu kolennímu lokte, s tím rozdílem, že partner je v půlkruhu. Nemůžete tuto polohu nazvat pohodlně, ale proč se nepokoušet o změnu?

Sex představuje člověka shora
badgirlsbible.com

Nůžky

Význam těchto představ představuje změna polohy penisu během penetrace, která může přinést přinejmenším neobvyklé pocity. Partner může sedět na klíně nebo si lehnout.

Demoliční kladivo

A konečně, póza, která jistě způsobuje strach pro všechny chirurgy. Člověk v této pozici má více než dominantní roli. Přesto musí být opatrný, aby nepoškodil krk partnera.

Pohlaví představuje člověka z vrcholu: Demoliční kladivo
badgirlsbible.com

Varianta méně traumatické polohy pro ženu je naopak jackhammer. Partner, nicméně a tady je třeba zůstat pikantní: takové pózy mohou být nebezpečné pro muže.

Pohlaví představuje člověka shora: Demoliční kladivo naopak
badgirlsbible.com