Shatush, balayazh, nahé, hlasité: vše, co potřebujete vědět o módní barvě

Klasika žánru: ombre, shatush, balajazh a další

Pusť do světa zbarvení, pojďme začít se základy, které byly populární po nejméně několik let.

Ombre

Módní barva: Ombre
pinterest.com / Sarah Jessica Parker / thehairstyler.com

Název této techniky barvení je francouzské kořeny, které se vrací ke slovu “stín”. Toto je tradičně nazýváno vytvořením plynulého gradientu (postupného) přechodu z tmavých kořenů na lehčí špičky. “Zakořeněné kořeny” – to je o tom, ombre, v jeho nejvíce rozpočtové výkonnosti.

Předpokládá se, že jedním z prvních celebrit zpopularizovat tuto techniku ​​stala hvězdou „Sex and the City“ Sarah Jessica Parker blýskl „regrown kořeny“ (samozřejmě, malované v módním salonu) v roce 2010.

Ale poměrně rychle ombre překonala fázi přirozenosti a získala barevné variace, když konce vlasů už nejsou zesvětlené a někdy jsou namalovány v poměrně jasných barvách. Mimochodem, zajímavá možnost pro statečné.

Ano, pokud máte v kadeřnici možnost nabízet gradient nebo zhoršování, víte: je to stejný ombre, jen pod jiným jménem.

Sombre

Módní barva: Sombre
pinterest.com

Sombra bude dosaženo, pokud tradiční ombre poskytne předponu c- – měkký, měkký. Přechod barev zde je co nejvíce změkčen, téměř nepozorovatelný. Nejčastěji se pískot provádí následovně: ponechte většinu vlasů nedotčené, jen lehce, doslova na 0,5-1 t, zvýrazněte jednotlivé, spíše široké prameny. V důsledku toho vzniká efekt lehce vypáleného slunce, zcela přirozeného vlasu.

Balaj

Módní malba: Balaj
pinterest.com

Jedna z nejšetrnějších barevných technik. Balayage je ve skutečnosti meliorace tenkých zámků vlasů, nikoliv po celé délce, a pouze špičky – maximálně ⅔ z celkové délky.

Bronzování

Módní obraz: bronzování
Gisele Bundchenová / Penelope Cruzová / Jennifer Aniston

Chcete-li pochopit, jak vypadá tato technika barvení, pamatujte si, že Jennifer Anistonová – hollywoodská hvězda má po mnoho let bronz, téměř bez odstranění.

Brond – stejné melirovanie (vyjasnění čistých tenkých pramenů vlasů), ale ne v jednom lehkém tónu, ale v jiném, aby vytvořil efekt přirozené hry světla. Existuje přísné omezení: jasné barvy nejsou povoleny, pouze blond a hnědé tóny jsou přijatelné. Vlastní název techniky – bronz – je směs anglických slov blond a hnědá.

Chatou

Módní barva: Shatush
pinterest.com

Další variace odlehčovacích jednotlivých pramenů v jednom nebo více odstínech, ale s klíčem nuance: přechod barev se vyskytuje horizontálně. Tradiční pro ombre nebo bronzovou situaci, když je část vlasů osvětlená pouze na špičkách a některé lehčí prameny mohou začít téměř od kořenů, je zde nepřípustné. Přechod barev v tomto případě byl, i když poněkud rozostřený, ale stále zcela odlišný horizontální hranice.

  Jak nahrávat telefonní rozhovor na iPhone a smartphone s Androidem

Co je nového: nahé, hlasité, okázalé a jiné

Stará dobrá je dobrá, ale vždycky chci něco nového. Zde jsou některé další techniky, které se v poslední době dostaly do světa barvení, doslova před rokem nebo dvěma lety.

Grombre

Módní barva: Grombra
fashionte.com, hairstyle.guru

Stylisté chtějí vytvářet nové pojmy kombinací starých jmen a to je stejný případ: slovo “hlasité” pochází ze spojení šedé a ombrové. Pravděpodobně jste už uhádli: je to stále stejný ombre, ale s důrazem na šedý – popel, ocel, šedé vlasy. Ideální pro ty, kteří našli své první šedé vlasy a nyní se rozhodli “krásně starnout”, ale mezi velmi mladými dívkami je toto provokativní barvení také populární.

Nyud

Módní barva: Nude
pinterest.com / Jessica Alba / pinterest.com

Nyud – to je, když jsou vlasy, zdravé, krásné, dobře upravené, ale nezdá se, že jsou. Nepřitahují pozornost k sobě, což umožňuje soustředit se na druhou: pohled, průhlednou kůži, jiné vlastnosti obrazu. Barvení se provádí co nejpřirozeněji, výhradně v omezených, neutrálních, přirozených tónech, které klesají do barvy, očí a barvy kůže.

Flamboyantní

Módní barva: okouzlující
pinterest.com

Další ovoce kadeřnického incestu pochází ze symbiózy slov “balayage”, “ombre” a adjektiva okázalých (chytlavých). Creator flamboyazha italský stylista Angelo Workshop (Angelo Seminara) říká, že tento mix-techniky se snažili vytvořit co barevné, duhové, živé barvy vlasů. Kolik to udělal, soudit za sebe.

Strobing

Módní barvení vlasů: Strobing
pinterest.com

Tato technika zahrnuje malování takovým způsobem, že působí odraz světla na vlasy. Strobing je spíše komplikovaný při provádění: pro zvýraznění pramenů neexistuje jediný algoritmus, master si vybírá tóny a postavení sám sebe, zaměřuje se na vlastnosti vlasů, barvu pleti a další faktory.

Sukulentní

Módní barvení vlasů: Sukulentní
pinterest.com

Mimořádná a v mnoha ohledech bezohledná možnost barvení vlasů. Jméno pochází z latinského slova „šťavnaté“ a kombinace barev, ve kterém maloval vlasy, které jsou určeny na sebe upozornili o povaze: zelené trávy, rozkvetlé louky, tajemné, zarostlé s různými zelených jezer.

  5 nejlepších služeb a programů pro vytváření prezentací

Tento typ skvrn je vybrán převážně dívkami tvůrčích profesí. V kanceláři se sukulentní, samozřejmě, nelíbí. Ačkoli …

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

위로 스크롤