10 skvělých spořičů obrazovky pro Mac

1. Anténa

spořič obrazovky pro Mac: anténa

Ohromující scenérie, převzaté z výšky ptačího letu, které jsou součástí sady spořičů obrazovky Apple TV 4. Díky tomuto spořiče obrazovky si je můžete vychutnat na Macu. Existuje však i verze systému Windows.

Ke stažení →

2. Hodiny Fliqlo

spořič obrazovky pro mac: hodiny

A tento spořič obrazovky je určen pro ty, kteří raději vidí čas namísto krajin. Velmi realistické retro-hodiny jsou vhodné pro tento účel, jak je to možné. K dispozici je volba formátu času a nastavení velikosti hodin.

Ke stažení →

3. Cadbury Clock

spořič obrazovky pro mac: hodiny

Více minimalistická verze jednoduchých hodin. V nastaveních je několik možností, stejně jako noční téma návrhu, které lze zapnout automaticky.

Ke stažení →

4. Sledujte OS X

spořič obrazovky pro mac: watch

Spořič obrazovky, v nejmenších detailech kopírování čísel Apple Watch. Souprava obsahuje obrovské množství variací a barev, které jsou všechny s maximální přesností.

Ke stažení →

5. Obrazovka zámku iOS

spořič obrazovky pro Mac: zamknout obrazovku

A tento spořič obrazovky napodobuje obrazovku uzamčení iOS. Ve výchozím nastavení se používají tapety z iOS 8, které však mohou být nahrazeny jinými. Tvůrci spořiče obrazovky zkopírovali nejen vzhled uzamčení obrazovky iPhone, ale i jeho chování – Mac lze odemknout pohybem podél trackpadu.

Ke stažení →

6. Helios

spořič obrazovky pro mac helios

Krásný spořič obrazovky s třpytivými a měnícími se tvarovými bublinami, které pronikají pohyblivými částicemi. Každá z těchto aspektů je zvlášť upravena a zcela mění chování čísel.

Ke stažení →

7. Soundstream

spořič obrazovky pro zvukový proud Mac

Tento spořič obrazovky lze obdivovat nekonečně – pohyb částic na obrazovce je prostě fascinující. Na rozdíl od předchozího, zde jsou vzory vytvořeny na základě standardního algoritmu, ale v závislosti na okolních zvucích a jejich objemu. Zvláště cool vypadá jako hudba.

Ke stažení →

8. Hvězdná noc

spořiče obrazovky pro Mac: hvězdná noc

Remake legendárního spořič obrazovky z původního počítače Macintosh. Dokonce i teď to vypadá docela zajímavě, vzhledem k jeho jednoduchosti. Před vašimi očima je krajina nočního města s hvězdnou oblohou, která je neustále v pohybu, překreslena per pixelly.

  NetSpot: как да разберете слабите точки на вашата Wi-Fi мрежа и да я оптимизирате

Ke stažení →

9. Flux

spořič obrazovky pro Mac tok

Další spořič obrazovky s pohyblivými částicemi. Je charakterizován velkou dynamikou a kyselými barvami, vytváří obraz, ve kterém můžete dlouho uvíznout. Mnoho nastavení, včetně rychlosti, počtu částic a mnohem více.

Ke stažení →

10. RedPill

spořič obrazovky pro mac redpill

Samotný vstup do Matrixu. Podrobně rozvedená a spousta nastavení. Říkají, že pokud se dlouhou dobu díváte na pádu symbolů, mezi nimi může letět žena v červené barvě.

Ke stažení →

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top