ניצוץ עבור Mac – לקוח דוא”ל חינם, וזה נחמד לשימוש

אם אתה כבר משתמש ספארק ב- iOS, ולאחר מכן את ההגדרה של לקוח שולחן העבודה ייקח כמה שניות. היישום אוסף נתונים ממזהה Apple שלך, וכל שעליך לעשות כדי להתחיל הוא להזין סיסמה מאחד מחשבונות הדוא”ל שלך. לאחר מכן, ספארק מסנכרן את כל ההגדרות decomposes את הדואר על המדפים.

ניצוץ עבור Mac

להזמין את הנכנס מודרך על ידי אלגוריתם חכם, המהווה מאפיין מפתח של ספארק ומאפשר לך לא לבזבז זמן על דיוור וכל דואר זבל. בתיבת הדואר הנכנס החכם, האותיות מקובצות למספר קטגוריות (אישי, הפצה, הודעות, מהדק), ואת שלוש ההודעות האחרונות מוצגים בכל. בגלל זה, הקלטת לא עמוס רק מבט אחד מספיק כדי להבין את המצב הנוכחי. חסידי תיקיית Inbox הקלאסי פשוט צריך לעבור לסעיף המתאים: שם כל המכתבים מוצגים לפי תאריך הקבלה.

ניצוץ עבור Mac: אלגוריתם חכם

ישנן מספר דרכים ליצור אינטראקציה עם הודעות. לאחר צפייה מתוך תיבת הדואר הנכנס החכם, הם קוראים באופן אוטומטי והעבירו לתחתית המסך, כדי לפנות מקום להודעות אחרות. מחוות החלקה המוכרות מאפשרות לך להגדיר ארבע פעולות נבחרות, עבור כל השאר יש לחצנים בלוח ותפריט ההקשר באמצעות לחצן העכבר הימני. כל הפונקציות הרגילות זמינות, כולל כבר כמעט חובה “עיכוב”. עבורה, אגב, יש הגדרות גמישות והודעות.

ניצוץ עבור Mac: תגובה מהירה

כמו בגירסה הניידת, שולחן העבודה ספארק גם יכול להחליף חתימות, לשלוח הזמנות לפגישות ולהגיב לשותפים עם תשובות מהירות, שהן משהו כמו אמוג’י. יש כינויים, תיקיות hotkeys, ומיד כמה פריסות בהתאם הרגלי שלך.

בין עוצמות אחרות של יישום ראוי רשימה מקיפה שבחים מיוחדים של שירותי צד שלישי אשר משולבים עם ספארק, כמו גם מספר עצום של הגדרות המאפשרות לך לציין איך ומה יוצג בממשק ועבודה.

ניצוץ עבור Mac: הגדרות

לפי המינוסים ניתן לייחס למעט העובדה כי חוסר מסננים מותאמים אישית. זה הדבר היחיד שאני באמת החמיץ את הבקשה במשך שבוע של בדיקות בטא. אם יש לך הרבה חשבונות ומנויים שונים, כל אחד מהם יש כללים נפרדים מוגדרים, זה יהיה קצת לא נוח. עם זאת, זה רק את הגירסה הראשונה. סביר להניח שהפונקציה הזו תופיע בעדכונים עתידיים.

מה שזה לא יהיה, היישום משאיר רושם חיובי במיוחד, כמו כל מוצרי רידל. זה נראה טוב, עובד היטב ועושה זוג מצוין לוויה הנייד שלה.

ניצוץ עבור Mac תומך iCloud, Gmail, Outlook, Exchange, Yahoo ושירותים דוא”ל אחרים. היישום הוא לגמרי בחינם וזמין עבור MacOS 10.11 ואילך.