Spark for Mac – bezplatný e-mailový klient, který je hezky použitelný

Pokud již používáte aplikaci Spark v systému iOS, nastavení klientského počítače bude trvat několik sekund. Aplikace přijímá data z vaší Apple ID a vše, co musíte udělat, abyste mohli začít, je zadat heslo z jednoho z vašich e-mailových účtů. Poté Spark synchronizuje všechna nastavení a rozkládá poštu na regálech.

Spark pro Mac

Objednávka v příchozích je vedena inteligentním algoritmem, který je klíčovým prvkem programu Spark a umožňuje vám neztrácet čas na poštovních zásilkách a spamu. V inteligentní schránce jsou písmena seskupena do několika kategorií (osobní, distribuce, upozornění, sešívaná) a poslední tři zprávy se zobrazují v každé kategorii. Kvůli tomu není páska přeplněná a jen jeden pohled stačí k pochopení současného stavu věcí. Příznivci klasické složky Inboxu prostě potřebují přepnout na příslušnou sekci: tam jsou všechna písmena zobrazena podle data přijetí.

Spark for Mac: Inteligentní algoritmus

Existuje několik způsobů interakce se zprávami. Po prohlížení z Smart Inboxu se automaticky přečtou a přesunou do dolní části obrazovky, čímž se vytvoří prostor pro další zprávy. Známé gesta po přetáčení umožňují nakonfigurovat čtyři vybrané akce, zbytek obsahuje tlačítka na panelu a kontextové menu s pravým tlačítkem myši. K dispozici jsou všechny obvyklé funkce, včetně již téměř povinného “zpoždění”. Pro ni, mimochodem, existují flexibilní nastavení a upozornění.

Spark for Mac: rychlá odezva

Stejně jako v mobilní verzi, desktop Spark také může přepínat podpisy, posílat pozvánky na schůzky a reagovat na účastníky s rychlými odpověďmi, které jsou něco jako emoji. K dispozici jsou aliasy, složky a klávesové zkratky a najednou několik rozložení v závislosti na vašich návycích.

Z ostatních silných stránek aplikace si zaslouží zvláštní chválu rozsáhlý seznam služeb třetích stran integrovaných se systémem Spark, stejně jako velký počet nastavení, která vám umožní určit, jak a co bude zobrazeno a pracovat v rozhraní.

Spark for Mac: Nastavení

Mínusmi lze připsat pouze to, že chybí vlastní filtry. To je jediná věc, kterou mi aplikace opravdu chyběla za týden beta testování. Pokud máte mnoho účtů a různých odběrů, z nichž každá má nastavená samostatná pravidla, bude to trochu nepohodlné. Je to však pouze první verze. Tato funkce se s největší pravděpodobností objeví v budoucích aktualizacích.

  Homebrew: Wir bringen die gewünschte Software mit dem Befehl “Terminal” auf den Mac

Ať už to bylo cokoli, aplikace zanechává mimořádně pozitivní dojem, stejně jako všechny produkty Readdle. Vypadá to dobře, funguje dobře a dělá skvělý pár svého mobilního společníka.

Spark for Mac podporuje iCloud, Gmail, Outlook, Exchange, Yahoo a další e-mailové služby. Aplikace je zcela zdarma a je k dispozici pro MacOS 10.11 a novější.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

위로 스크롤