10 פודקאסטים חינוכיים וקוגניטיביים ברוסית

1. היסטוריה של התרבות

מנוי: iTunes, RSS.

Podcast של משאבים חינוכיים “Arzamas”. לעיתונות הם משמעויות על נושאים הומניטריים שונים מן הדת של רומא העתיקה לריקודים מודרניים. חומרים מוכנים על ידי מדענים מוזמנים ועורכי הפרויקט.

2. תורת בירד הגדולה

מנוי: iTunes, RSS.

תורת בירד הגדולה או “תורת בירד הגדולה” היא פודקאסט מדע פופולרי על חלל, פיזיקה וטכנולוגיות גבוהות. המארח, יחד עם האורחים המוזמנים, לדון ולהציג בפני המאזינים מורכבים אבל נושאים מרתקים.

3. תחביב שיחות

מנוי: iTunes, RSS.

מחברי זה פודקאסט רגשית להעלות מגוון רחב של נושאים כדי למקסם את האופקים שלך. אבל רוב הפרקים מוקדשים לשאלות של היסטוריה ותרבות עממית. חובבי הבדיה, שולחן העבודה ומשחקי תפקידים חייבים להקשיב.

4. זה ייעשה!

מנוי: iTunes, RSS.

אודיו על הפרודוקטיביות ואת סודות ההצלחה. פרקים באים במתכונת של ראיונות עם יזמים, מנהלים ואנשי מקצוע אחרים מענפים שונים.

5. Newochem

מנוי: iTunes, RSS.

Podcast של פרויקט האינטרנט של אותו שם, אשר חברי לבחור את המאמרים הטובים ביותר של פרסומים זרים ולתרגם אותם רוסית. גרסאות אודיו של טקסטים אלה אתה יכול לשמוע בפודקאסט “Newooch”. בין הנושאים המופיעים בנושאים – החברה, המדע, הטכנולוגיה והתרבות.

6. Brendyutina

מנוי: iTunes, RSS.

מנהיגים של המופע הזה לספר לקהל את ההיסטוריה של המותגים. מהם ניתן לשמוע כיצד חברות ידועות החלו את דרכם, מה הם השיגו ועל מה השינויים בחברה זה הוביל.

מקרה מקרה

מנוי: iTunes, RSS.

התוכנית “המקרה של המקרה” כוללת נושאים חשובים מבחינה חברתית הקשורים לאירועי העולם האחרונים. עבור המאזינים, עורכי האתרים “פוסט מדע” ו “מדוזה” לדבר. “מי צריך להאמין בסיפורים על אלימות?”, “מה הם ההורים?”, “למה אין לנו את הזכות לפרטיות?” – שאלות שהועלו על ידי המציג.

8. מדע עירום

מנוי: iTunes, RSS.

Podcast של הפרסום הפופולרי מדע פופולרי. כל נושא הוא תקציר אודיו קצר עם החדשות העיקריות מעולם המדע והטכנולוגיה בשבוע האחרון. אינפורמטיבי וללא מים.

9. ביטול של קרוא וכתוב

מנוי: iTunes, RSS.

המופע של הרדיו “Mayak”, שמנהיגה – דוקטור לפילולוגיה – בוחן את הניואנסים של השפה הרוסית ותרבות הדיבור. לפעמים – על הדוגמה של יצירות קלאסיות או עכשוויות.

10. Podcast Lifehacker

מנוי: iTunes, RSS.

אל תשכח להירשם לפודקאסט שלנו על פרודוקטיביות, חינוך, אורח חיים בריא ונושאים מסורתיים אחרים עבור Lifhhaker.