16 שירותי חינם ויישומים עבור פרילנסר למתחילים

אם אתה רק מתחיל את העסק הקטן שלך בתור פרילנסר, אז הרגע החשוב ביותר עבורך הוא התקציב.

באינטרנט יש הרבה שירותים חינם ויישומים שיעזרו לך להעביר את העסק מ מבוי סתום לעבוד עם המוח.

מגוון שלם של שירותים נועד לפשט כל היבט של הפעילות המקצועית שלך: מ אוטומציה של ניהול המשימות וניטור של כספים לתקשורת עם לקוחות וקידום השירותים שלהם.

מאמר זה מכיל את היישומים השימושיים, חשובים וחופשיים ושירותים, כי פרילנסר מתחילים (ולא ממש) יהיה צורך.

תשלום עבור שירותים וחשבוניות

כדי לקבל תשלום עבור השירותים שלהם, אתה צריך לשלם. כדי הצעת החוק, אתה צריך להשקיע זמן לכתוב מה שעות הוצאו על מה וכמה כסף אתה צריך לשלם על זה. רצוי כי חשבונות כאלה הם אינפורמטיבי ושקוף ככל האפשר. אתה לא רוצה את הלקוח יש שאלות או שיער עומד על קצה כאשר הוא רואה מה וכמה הוא צריך לשלם.

כדי להפוך ולפשט את תהליך החיוב, שירותים רבים הומצאו, אשר רובם לפשט באופן משמעותי את החיים, אך דורשים זריקות פיננסיים. ומאחר שאתה פרילנסר מתחיל אשר צריך להתחיל עם משהו עם תקציב מינימלי, אנו ממליצים על שני שירותים ללא תשלום.

1. Waveapps

פרילנסר מתחיל:
Waveapps

יישום נוח שעוזר לך ליצור ולשלוח חשבונות הידור מקצועי לתוך כמה קליקים. מאפשר לך לעקוב אחר הסטטוס של החשבונות שלך ושל הכסף הנכנס, כדי שתוכל לדעת מתי מועד התשלום הבא. עקבות לא רק את הרווח שלך, אלא גם הוצאות בצורה של דוחות גרפיים נוח.

2. חשבונית Zoho

2010 חשבונית זוהו
חשבונית Zoho

Zoho ביססה את עצמה כגורם הראשי בשוק הפרודוקטיביות עם מגוון עצום של כלים לניהול קשרי לקוחות, ניהול פרויקטים ושיתוף פעולה. Zoho חשבונית משתלב בקלות עם מוצרים אחרים Zoho, אבל גם עובד כמו מוצר עצמאי. יש תוכנית חופשית עבור משתמש אחד, שאין לו יותר מחמישה לקוחות. אידיאלי עבור פרילנסר מתחיל, שעדיין לא זכה בסיס לקוחות גדול.

ניהול זמן, משימות ופרוייקטים

אם יש לך לקוחות רבים, אז מספר הפרויקטים יגדל. אחד יהיה לך קשה לנהל איתם. באינטרנט, יש הרבה כלים שימושיים המסייעים לנהל מספר עצום של פרויקטים ומשימות. אבל אתה עדיין פרילנסר מתחיל ולא יכול להרשות לעצמו פתרונות יקרים.

3. TMetric

מתחיל
TMetric

פשוט זמן שירות מעקב עם ממשק ידידותי. TMetric נועד להפוך את ניהול משימות הלקוחות שלך ופרויקטים נוח. למרות העובדה כי השירות הוא די פשוט, אתה יכול לנהל את המשימות ואת הפרויקטים, ליצור לקוחות ולהקצות אותם לפרויקט, להגדיר תקציבים לפרויקט, לקבל דוחות מפורטים על משך הזמן, כמו גם על הרוויח כסף כי אלה או פרויקטים אחרים. בנוסף, השירות משתלב עם מערכות ניהול פרויקטים פופולריים (RedMine, Jira, Asana, Trello).

4. פרידקמפ

פרילנסר
פרידקאמפ

כפי שאתה יכול לנחש, שירות זה נוצר כחלופה גרסה חופשית של Basecamp מפלצתי. Freedcamp מאפשר לך ליצור מספר אינסופי של פרויקטים, להוסיף מועדים קיצוניים ביניים בעת ביצוע משימות, ליצור תבניות הפרויקט להזמין לקוחות. שורת המשימות מאפשרת לך לקבל תמונה כללית של כל הפרויקטים או כדי להגדיר הודעות דוא”ל אשר יודיע לך כאשר המשימה הבאה הבאה מסתיימת.

5. אסאנה

אסיה אסלאם
אסאנה

פתרון מתקדם יותר מאשר Freedcamp. במקביל לגמרי בחינם עבור צוותים של עד 15 אנשים. למתחילים פרילנסרים, שירות זה יהיה מתנה משמים. הגרסה החינמית תספק לך את כל הפונקציונליות. מיד לאחר ההרשמה, אתה יכול לנהל את כל הפרויקטים שלך אינטראקציה עם לקוחות באמצעות ממשק שירות ידידותי.

אחסון נתונים

פרילנסרים מובנית ניידות. הם יכולים לעבוד לא רק מהמחשב הביתי או המחשב הנייד. לכן, חשוב לדעת על השירותים המאפשרים לך לאחסן נתונים בענן שלך.

6. Dropbox

פרילנסר
Dropbox

Dropbox הוא השירות הטוב ביותר לאחסון והעברת מסמכים. זה מאפשר לך לאחסן על שני ג ‘יגה בייט של קבצים בענן בחינם. אבל אתה יכול לקבל עוד 16 ג ‘יגה בייט של שטח פנוי אם אתה מזמין את החברים שלך להירשם לשירות. Dropbox מספק סנכרון של כל המכשירים שלך, המאפשר לך לגשת לקבצים משני המחשב הנייד שלך ואת הטלפון החכם. אתה לא צריך לשלוח את עצמך דואר אלקטרוני עם קבצים יותר.

7. Evernote

אוורנוטה פרילנסר מתחיל
אוורנוטה

פלטפורמה גמישה שתאפשר לך לעשות את זה פשוט ופונקציונלי כמו שאתה רוצה. Evernote הוא השירות הנוח ביותר כשזה מגיע לשנן את כל זה חשוב, אשר יכול להיות שימושי עבורך בעתיד. השאירו שאריות על שולחן העבודה או יישומים ניידים, להפנות את ההודעות שלך או להשתמש מיוחד קליפר האינטרנט שעוזר לך לשמור דפי אינטרנט, צילומי מסך וכל דבר אחר, כי אתה מוצא חשוב בעת גלישה באינטרנט.

עריכת מסמכים ותמונות

אם אתה טירון copywriter או מעצב אינטרנט, אז זה מאוד חשוב לך יש כלי נגיש לעריכת טקסט או תמונות.

8. OpenOffice

פרילנסר מתחיל -
OpenOffice

התיאור של כלי זה יכול להיות מאוכלס בארבע מילים – אנלוגי חינם של Microsoft Office. וזה נכון, כיוון שיוצרים נדיבים לא טרחו במיוחד עם הייחודיות של התכונות הפונקציונליות והתכונות הייחודיות של צאצאיהם. הם לקחו את הפונקציות הבסיסיות של Microsoft Office ועטפו אותם בעטיפה חופשית.

9. Google Docs

פרילנסר מתחיל -
Google Docs

גוגל יש גם גרסה משלו של כלים למשרד בחינם. מבחינת הפונקציונליות, לא תמצא פריצות דרך או חידושים, מכיוון ש- Google Docs שונה מאותו Office אופיס רק בכך שהראשון נמצא בענן. זה מושלם עבור אנשים שאוהבים את הרבגוניות ואת הנגישות של שירותי ענן. Google Docs יהיה שימושי מאוד אם תעבוד בצוות קטן המופרד על ידי מרחקים עצומים, שכן מספר אנשים יכולים לערוך בו-זמנית את אותם מסמכים, ללא קשר למיקומם.

10. Photoshop Express

פרילנסר
Photoshop Express

סביר להניח, לא כל פרילנסרים יש גישה מקצועית כלי עיבוד גרפיקה, אשר יש הרבה פלוסים, אבל יש מינוס אחד – את המחיר. כל עורכי גרפי רציני עלות הרבה כסף. עובדה זו הופכת קטלנית עבור מעצב אינטרנט טירון. אבל Adobe, אשר מפורסם תקן עורכי גרפי שלה, החליט לשחרר גרסה חופשית וקלה של עורך Photoshop. Photoshop Express יש רק פונקציונליות בסיסית ולא סביר לאפשר לך ליצור יצירות מופת, אבל עבור פרויקטים גרפיים פשוטים כלי זה הוא אמיתי למצוא.

CRM

מצאת לעצמך לקוח, ועוד אחד ועוד אחד. אז יש לך בסיס הגון של לקוחות שאיתם אתה מתקשר בו זמנית. כדי להיות מודעים תמיד באיזה שלב של תקשורת עצרת ומה רגעים פוטנציאליים ניתן לנהל משא ומתן עם לקוחות בעבר, אתה צריך להיות כלי מיוחד בשם CRM.

11. תובנה

מתחיל פרילנסר
תובנה

רוב CRMs הן מגושם או יקר מדי לשימוש אישי. שירות חסר תובנה אלה חסרונות. ראשית, הוא מאוד גמיש ומשתלב עם כלים אחרים, כגון Evernote ו- Google. שנית, אם יש לך גרסה חופשית, אתה יכול לקבל יותר מ 2,500 אנשי קשר. זה יהיה מספיק בשבילך במשך זמן רב.

12. CapsuleCRM

למתחילים פרילנסר CapsuleCRM
CapsuleCRM

Capsule הוא CRM נחמד מאוד המספק סקירה מלאה של כל אנשי הקשר שלך. זה גם מאפשר לך לבנות ביעילות את התהליך של תקשורת עם לקוחות על ידי יצירת משימות, הודעות ודוחות. מערכת נוחה מספיק המאפשרת לך להתאים את העבודה של כל עסק. מספק תוכנית חינם עבור 250 אנשי קשר.

13. פס

מתחיל
פס

כלי שימושי מאוד אם אתה לא יכול לעשות בלי Gmail. הפסק בנוי ישירות לחשבון Gmail שלך, כך שתוכל לעקוב אחר ההתכתבות שלך עם לקוחות רבים מבלי לעבור לפלטפורמות. כרגע, לגמרי בחינם לשימוש אישי השירות.

קידום העסק שלך ברשתות חברתיות

מחפש לקוחות ועבודה על התמונה שלך הוא גם די יקר. לכן, חשוב מאוד להשתמש ברשתות חברתיות לא רק למען הבידור, אלא גם להכריז על עצמך כמקצוען, שבלעדיו לא ינהל פרויקט.

14. Hootsuite

מתחיל - -
Hootsuite

Hootsuite הוא לוח ענק שאוסף נתוני הפעילות בכל הרשתות החברתיות שלך. תכנן את המיקום של רשומות חשובות, בצע מגמות ונושאים עכשוויים בממשק ידידותי למשתמש. סמן לקוחות פוטנציאליים והתחל לתקשר איתם. הגרסה החינמית תאפשר לך לחבר חמישה חשבונות רשת חברתית.

15. מאגר

צלם מתחיל
מאגר

שירות זה יכול להיקרא גרסה קלה של Hootsuite. על פי פונקציונלי, זה קצת דומה האחרונה וגם יש מתזמן עבור רשומות autorecording. Buffer משתלב לתוך הדפדפן שלך המון הודעות יחד עם תוכן פופולרי ממגוון של רשתות חברתיות. בעזרת שירות זה, אתה יכול לבחור כל מה שנמצא עכשיו במגמה, להכין את הערכים שלך עבור נושאים פופולריים ולתכנן את המיקום שלהם. אפשרות חופשית מאפשרת לך לחבר אחד הפרופילים שלך לכל רשת חברתית.

16. Wish

מתחיל פרילנסר
Wish

זוהי פלטפורמה חזקה המאפשרת לך לעקוב אחר הפעילות שלך בטוויטר באמצעות מספר חשבונות. זה גם מאפשר לראות את tweets של כל האנשים שאתה קורא בצורה של רשימות נוח, ערכי מסנן, תוכנית פרסום הודעות לפקח על הפופולריות של כל הפרופילים שלך. לא כל כך מזמן טוויטר קנה Tweetdeck, ועכשיו אתה יכול להשתמש בו ככלי אנליטי רב עוצמה בחינם.