האם אתה עדיין משתמש ב- PowerPoint? Prezi ממהר לך!

יצירת מצגות היא אחת המשימות הנפוצות ביותר בפני מספר עצום של הקוראים שלנו. הכלי הפופולרי ביותר ורב עוצמה עבור זה תמיד נחשב PowerPoint. עם זאת, הזמנים משתנים והיום יש לה מספר רב של מתחרים חזקים שאינם בשום אופן נחותים, ובמובנים מסוימים עשויים לחרוג מהמוצר של מיקרוסופט. אחד כזה מבטיח פרויקטים הוא שירות מקוון Prezi.

פריזי האם שירות ענן משמש ליצירת מצגות אינטראקטיביות. קודם כל אתה צריך ללכת http://prezi.com כדי להתגבר על תהליך רישום פשוט. אתה יכול לעשות את זה עם כתובת הדוא”ל שלך או באמצעות אישורים שלך ברשת החברתית פייסבוק.

פריזי

התכונה העיקרית של שירות זה ואת ההבדל העיקרי מ- PowerPoint הוא כי כאן אתה לא עובד עם שקופיות הפרט, אבל עם כל אזור העבודה, שבו אתה יכול למקם את כל האלמנטים הרצויים. זה יכול להיות כותרות, בלוקים טקסט, מדבקות, צורות גיאומטריות, תמונות וכן הלאה. יש לך את היכולת לנווט בחופשיות סביב סביבת העבודה ולשנות את קנה המידה שלה. על-ידי הרכבת האלמנטים הדרושים לך בתכנון מסוים, באפשרותך לבחור אזור זה במסגרת נפרדת ולקבוע את האפשרויות ואת רצף המעבר לשקופיות אחרות.

בשל אופיו המקוון, Prezi יש גם כמה הבדלים איך לשמור על עבודה סיים. לכן, לא ניתן לשמור מצגת רק עבור הדגמה לא מקוונת, אלא גם לפרסם אותה בקלות באינטרנט או לשתף אותה ברשתות חברתיות. אבל ברשימה זו של הבדלים מ- PowerPoint לא נגמר שם. מצאנו עבורך טבלת השוואה קטנה, שממנה תלמד על היתרונות והחסרונות של שני הכלים הללו ליצירת מצגות.

PowerPoint-vs-Prezi

כפי שאתה יכול לראות, כל השירותים יש נקודות החוזק שלה ואת החולשות והכל תלוי במשימה הספציפית כי הוא פונה אליך כרגע. אם אתה צריך לעשות מצגת בהיר, יוצא דופן, אשר מיועד בעיקר לקהל האינטרנט, אז בהחלט שווה לנסות Prezi. עם זאת, אם אתה רגיל ואת יכולים להשתמש ב- PowerPoint טוב, אתה גם צריך להבטיח תאימות של פורמטים, ולאחר מכן הבחירה היא עבור המוצר של מיקרוסופט.

  विंडोज के साथ बूट करने योग्य यूएसबी स्टिक बनाने के 3 तरीके

פריזי

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top