5 nejlepších aplikací pro iOS pro vytváření fotografických koláží

Fotografické koláže jsou skvělý způsob, jak ukázat spoustu fotografií pořízených během odpočinku v krátkém čase. V takovém případě nepotřebujete zařízení naplňovat miliony obrázků a vynaložit na ně další volné místo. App Store má nyní mnoho aplikací tohoto druhu, ať zjistíme, které z nich jsou nejlepší.

iPhoto

Aplikace iPhoto nejen organizuje a upravuje vaše fotografie, aplikace také umožňuje zobrazovat obrázky různými způsoby. Můžete vytvořit prezentaci na iPhone nebo iPadu a spustit ji kdykoli vhodnou pro vás nebo sdílet s jiným odkazem z iCloud. Abyste získali fotografickou koláž, musíte nejprve označit potřebné fotografie vlajkou a přesunout je do složky “Označené”. Vyberte všechny obrázky a klikněte na tlačítko “Exportovat” v pravém dolním rohu obrazovky. V rozevírací nabídce je třeba vybrat možnost Pošta a před vámi se objeví několik šablon koláže. Můžete vyměnit fotografie, zvýšit nebo snížit jejich velikost, přidat název nebo vysvětlující text. Pro nové iPhone a iPad je aplikace dostupná zdarma v App Store.

Moldiv (recenze)

Moldiv je jedním z nejvíce jedinečných a zajímavých aplikací, protože má obrovský počet různých možností. Můžete například změnit obrys a velikost obrázku, vzdálenost mezi fotografiemi, přidat pozadí, samolepky a text, aplikovat různé písma a textury. A i kdyby vám předložené verze volné verze nestačily, můžete si koupit další rozložení koláží ve speciálním obchodě. Když je jedno z vašich mistrovských děl dokončeno, můžete je odeslat do jedné ze sociálních sítí nebo uložit do svého zařízení ve vysokém rozlišení.

Pic Stitch

Jistě jste viděli, jakmile jste na Facebooku dobře uspořádali koláže. Věř mi, většina z nich je vyrobena v Pic Stitch. Aplikace je velmi jednoduchá a přímá, s potřebnými nástroji pro editaci. Jen pár kliknutí získáte skvělou práci, kterou můžete sdílet se svými přáteli. Pic Stitch má asi 200 rozložení koláže, takže pokud chcete, můžete vytvořit velkou fotografii, která pak vytiskne a visí v obývacím pokoji.

Flipagram

Flipagram vám pomůže vyprávět příběh a přeměnit vaše fotografie na video. Můžete snadno importovat obrázky z Facebook, Instagram nebo z vaší knihovny. Stačí si vybrat správné obrázky, oříznout nebo duplikovat některé fotky, přidat jim text a hudbu. Poté se stačí těšit na hotový produkt, který můžete sdílet se svými přáteli. Flipagram posílá video, včetně Instagramu, tak, aby upevněné klipy byly vždy správné.

Fuzel

Fuzel vytváří krásné koláže za pár vteřin a dnes je to nejpohodlnější a nejrychlejší aplikace, která se nachází v App Store. Stačí si vybrat fotky, které se vám líbí, a Fuzel je automaticky uspořádá v pořadí. V případě potřeby můžete přidat některé fotografické efekty a sdílet hotovou koláž se svými přáteli. Aplikace má mnoho nástrojů pro zpracování, takže vaše koláž vždy vypadá jedinečná a jedinečná.

přes iMore

  6 beste kulinarische Apps für iPad

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top