Jak přenést nainstalovaný program z jednoho počítače do jiného

Už jsme již mnohokrát napsali o tom, jak ukládat a obnovovat uživatelská data. Ztráta fotografického archivu, hudební sbírky nebo důležitý text po celá léta může být skutečnou katastrofou. Nicméně velmi málo lidí ví, jak ušetřit své pohodlné pracovní prostředí, a to software nainstalovaný v počítači. Program PickMeApp nabízí nám možnost archivovat programy nainstalované v počítači a pak je obnovit přesně ve stejné podobě, to znamená se všemi nastaveními na jiném systému.

Podle vývojářů programu se jejich potomci mohou vypořádat s 98% softwaru, od jednoduchých nástrojů po složité softwarové balíčky. Popis programu uvádí schopnost přenášet programy nejen mezi stejnými systémy, ale mezi různými verzemi Windows.

2011-02-09 14h48_09

Princip činnosti PickMeApp velmi jednoduché. Po spuštění programu se zobrazí okno s dvojitým rozhraním. Na pravé straně je seznam programů nainstalovaných ve vašem systému. Označte požadovanou položku zaškrtnutím a klikněte na tlačítko uprostřed Zachycení označené aplikace. Po krátkém nebo dlouhém čase, v závislosti na velikosti vybrané aplikace, se ratolení disku, vybraný software zobrazí v pravém seznamu. V důsledku tohoto procesu bude program zabalen do jednoho souboru ve formátu TAP, který je uložen ve složce, kde jste nainstalovali PickMeApp.

2011-02-09 15h53_43

Po zaplnění všech potřebných programů můžete složku převzít a přenést do jiného systému. Stačí, když spustíte program a v pravém panelu zaznamenáte ty programy, které je třeba obnovit. Po kliknutí na tlačítko Instalovat vedle vybrané položky bude nezbytný software nainstalován v novém systému v přesně stejném tvaru, jaký vypadal dříve.

Program PickMeApp Může být pro vás užitečné, pokud potřebujete převést software při přeinstalaci systému nebo po zakoupení nového počítače. Tento nástroj a systémoví administrátoři, kteří mají nainstalovat stejný software na mnoha počítačích, mohou mít zájem o tento nástroj a potom provést stejné nastavení. A je prostě nenahraditelný tento nástroj bude pro ty lidi, kteří používají nějaký exkluzivní nebo vzácný software, kterému nelze nalézt instalační techniku.

  VSCOcam. Der vollständigste Überblick über eine der besten mobilen Anwendungen der letzten Jahre

Stáhnout PickMeApp

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top