25 zajímavých věcí z krabic

Kufr

kufr
Chcete-li tento miniaturní kufr v retro stylu, potřebujete hustý hnědý papír (dva odstíny), prázdnou schránku a legrační obrázky (budou to “odznaky”). Papíry vložíme papírem, vytvoříme pero, “pásky” a zdobíme retro “odznaky” – kufr je připraven.

Zdroj

Miniaturní fotoalbum

Miniaturní fotoalbum
Chcete překvapit a potěšit své blízké? Pak je z nich udělej dar, je to takový miniaturní fotoalbum. Chcete-li to budete potřebovat: krabičky od sirek, lepidla, barvy, karty nebo zápisníku papír, nůžky, kartáče, a samozřejmě, drobných fotografií. Oddělte krabice a vložte do nich miniaturní obrazovku. Takové album může být vždy noseno v srdci – v náprsní kapse.

Zdroj

Obrazovka knihy

cloak-book
Stejným principem můžete udělat malou knihu. Vytiskněte povídky, přicházejte s ilustracemi, vytvořte obrazovku a vložte ji do krabic. Možná taková neobvyklá forma probudí dítě v zájmu čtení.

Zdroj

Žirafa

Žirafa
Ze 7 prázdných boxů můžete tuto roztomilou žirafu udělat. Potřebujete vytvořit rámeček, vložit ho papírem a zdobit. To je skvělý nápad pro sdílení tvořivosti s dětmi.

Zdroj

Mini-Zoo

Zoo
Ze schránek můžete udělat nejen žirafu, ale celou zoo. Vezměte čtyři krabice, namalujte je šedou (hroší), oranžovou (lev), lehkou a tmavě hnědou (medvěd a osel). Horní lepené vhodné plochy. Získáte jasný a originální dárek pro dítě.

Zdroj

Valentýna

Valentýna
Chcete-li přiznat, že můžete milovat, můžete (a potřebujete!) Nejen na 14 únoru, ale po celý rok. Navíc je to tak jednoduché: vezměte zápalku, přilepte ji krásným papírem, připojte pár srdíček – a je připraven. Uvnitř toho můžete (a potřebujete!) Dejte něco chutného – bude to velmi sladké přiznání.

Zdroj

Garland-překvapení

Garland překvapení
Na Silvestra, stejně jako na jakémkoli jiném svátku, můžete udělat tak jasný věnec s překvapením. Vystřihněte starku z lesklého papíru a přilepte je do boxů se sladkostmi, ořechy a jinými dobrotami.

Zdroj

Vánoční kalendář

Vánoční kalendář
V Americe a Evropě, v předvečer novoročních svátků, je obvyklé provádět tzv. Vánoční kalendáře (Adventní kalendář). Jedná se o druh pohlednice, skládající se z 24 “kapes” (počet dnů před Vánoci). Uvnitř těchto případů jsou sladkosti, drobné dary, poznámky s biblickými citacemi nebo jen laskavá slova. Každý den se otevírá jedno překvapení, čímž se znovu dobývá nálada před dovolenou. Můžete také vytvořit takový kalendář. Jednoduchý, ale velmi krásný způsob – mozaika zápasových boxů.

  Jak opravit kabel iPhone

Zdroje: 1, 2

Vánoční stromky

Vánoční strom hračka
Hračky vánočního stromu v podobě vánočního jelenu a Santa Claus jsou krabice s krabičkami nalepenými papírem, s tvářemi z plsti. Pokud ukážete svou fantazii, můžete mít na svém stromu také Snow Maiden, sněhuláka a další znaky nového roku.

Zdroj

Dárkové balení

Balení pro dárek
V takové originální krabičce můžete dát prsten, náušnice nebo jiné “malé věci”. A přesto není známo, že bude cennější, – krabice nebo její obsah. Koneckonců, jak je známo, nejlepší dárek je vyroben vlastními rukama. Chcete-li přepnout krabici do původního balíčku, potřebujete šrotový papír a další dekorativní prvky stejně jako svou představivost.

Zdroj

Letadla

Letadla
Chlapci, jistě, jako myšlenka vyrábět letadlo s vlastními rukama. To bude vyžadovat krabici zápalek a barevnou lepenku. Z lepenky musíte řezat obrobek: dva široké pásy, jeden dlouhší a dva úzké. A pak, jak se říká, věc technologie.

Zdroj

Robot

Roboty
Další “mužská” hračka – roboty z boxů. V tomto případě se používají krabice jako detaily konstruktéra. Chcete-li získat skutečného Železa, hlavně je správně lepidlo a malování.

Zdroj

Loutkový nábytek

Loutkový nábytek
Pro dívky si můžete udělat šikovný panenkový nábytek. Trochu fantazie a šedé krabice se změní na nádherné noční stolky a psací stoly. Podrobnou master třídu najdete kliknutím na odkaz níže.

Zdroj

Počítačový stůl pro panenky

Počítačový stůl pro panenky
Žádná moderní dáma to nemůže udělat bez počítače, takže v domě panenky vaší dcery stačí počítačový stůl. Zápasové schránky opět přijdou na záchranu. Přilepte je tak, abyste získali stůl se zásuvkami a zadekorirujte je podle vašich představ. “Počítač”, mimochodem, může být také vyroben z krabice.

Zdroj

Panenky

Panenky
Ze schránek můžete udělat nejen panenky, ale i panenky. Chcete-li to udělat, na štítku, musíte nakreslit nebo vytvořit malou dívku v scrapbooking techniku, zatímco zápasy vystupující z otevřené krabice bude hrát roli její nohy.

  30 kreativních nápadů pro remakování starých džínových oděvů

Zdroje: 1, 2, 3

Krabice pro konfety

Krabice na sladkosti
Pořádání dovolené je snadné. Jedním z receptů na skvělou párty jsou matchboxes + confetti. Zadekoriruyte boxy jsou jasnější a naplní je konfety – bude to pohodlné ukládat a používat.

Zdroj

Panel

Panel
Pokud se lepí krabičky na zápalky (nebo spíše jejich „klouzání“ část) dohromady, aby se buňky různých velikostí, barva je nebo dělat decoupage, vložit do obrazů, zdobí květinami a jiné dekorativní prvky, dostanete velmi originální a krásné nástěnné malby. Zde naleznete podrobnou třídu mistrů. Ale nezapomeňte: význam každého výuky není opakovat, ale inspirovat svou vlastní kreativitu.

Zdroj

Puzzle

Puzzle
Vytiskněte krásný obrázek, přilepte ho na “plátno” krabic a potom jemně protáhněte obrysy každé krabičky, abyste získali podrobnosti o puzzle. Tímto způsobem můžete také vytvořit fotopatku – vynikající dárek pro své blízké.

Zdroj

Kostky

Kostky
Matchboxes mohou sloužit nejen zábavným, ale i vzdělávacím účelům. Takže pokud vložíte obrázky různých zvířat se jmény namísto štítků, získáte původní “kostky”. Samozřejmě mohou být předměty – ovoce, barva, profese atd.

Zdroj

Dětská vzdělávací hra

Dětská vzdělávací hra
Další hra užitečná pro vývoj dítěte se nazývá “Kdo žije kde?”. A to může být také doma pomocí boxů. Chcete-li to provést, musíte na etiketě vložit obrázek s biotopem zvířete (například akvárium) a uvnitř krabice – se samotným zvířetem (ryby). Díky tomu dítě rychle a snadno zapamatuje, kdo bydlí.

Zdroj

Skóre a abeceda

Skóre a abeceda
Aby se dítě rychle naučilo čísla a abecedu, pokuste se mu nabídnout takové “skóre” a “abecedu”. Na zápachových polích napište 1, 2, 3, 4 atd. A uvnitř zadejte tolik zápasů, kolik je napsáno na poli; nebo psát písmena, a dovnitř, vložte obrázky se slovy začínajícími těmito písmeny.

Zdroj

Inspirační krabice

Inspirační krabice
Holandský ilustrátor Kim Velling (Kim Velling) si je jistý, že jen proto, aby zapálil člověka, jen jedno slovo nebo úsměv. Ale co když nikdo není kolem? Vytvořte “krabici inspirace” – říká Kim. Jedná se o obvyklý zápasový box, uvnitř kterého je povzbudivá nebo napomínaná poznámka a pěkný obrázek. Můžete je nosit s sebou a kdykoliv, vyjet z kapsy, zlepšit náladu.

  Jak spojit šňůrky tak, aby nebyly nikdy untied

Zdroj

Sedící karty

Sedící karty
S pomocí boxů a krásného papíru můžete pro svatby vytvořit originální sedací karty pro hosty. Vše, co je pro to zapotřebí, je vytisknout jména hostů a kolem krabic. Hosté budou moci s nimi vyzvednout zápasy, takový upomínkový předmět jim už dlouho připomene vaši oslavu.

Zdroj

Bonbonniere

Bonbonniere
Bonbonniere je tak nádherná krabice, ve které jsou pro hosty na svatbách, výročích, narozeninových oslavách nebo jiných oslavách dováženy suvenýry a malé překvapení. Zpočátku, jako náplň těchto krabic používaly bonbóny (dokonce i slovo “bonbonniere” pochází z francouzštiny “bonbon” – “cukroví”). Ale teď je vše vnořeno: od kouzla po aromatické oleje. Chcete-li vyrobit bonbonniere, jak vidíte, prostě můžete jednoduše zdobit obyčejný zápas.

Zdroj

Skříň na ukládání malých věcí

Skříňky zásuvek
Okamžitě a neříkejte, že tyto elegantní krabice ve formě zásuvkové skříňky jsou vyrobeny z banálních schránek. Nicméně je tomu tak. Technologie jejich tvorby je na jedné straně jednoduchá a na druhé straně bude vyžadovat spoustu imaginace a vytrvalosti. Ale vidíte, výsledek stojí za to – je to krásné a funkční. V takových krabicích můžete uložit šperky, klipy a další drobné předměty.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top