9 DIY – nápady na ekonomickou opravu

Opravy nikdy nekončí, ale z renovace interiéru se můžete bavit a dělat to se ziskem.

Obnovte dveře

Interiérové ​​dveře mohou zcela změnit interiér. Náklady, které mají nejrůznější, a často dveře “jíst” polovinu rozpočtu vynaložených na renovaci místnosti. Zvláště mnoho problémů s jejich instalací, protože to potřebujete buď přesně určit velikost a zapojit se do samostatné práce, nebo zavolat mistrů, jejichž práce je dražší než samotné dveře.

Výstup je fantastický a ručně vyrobený. Nekupujte dveře, zhotovte si nový ze starého.

Nejprve odstraňte starou barvu (pokud byly dveře namalovány). To se provádí pomocí kapalného skla, což je roztok křemičitanu sodného ve vodě. Pokud mastnou barvu namazí, po vysušení se roztok odtrhne. Můžete použít také foukací stroj nebo fén pro vytápění a čištění vrstvy barvy. Tyto metody vyžadují více času než práce bulharštiny a štětce, ale z nich méně prachu a trosky. Pokud jsou na dveřích zádové dlaždice a hranolky, pomůže vám základní dřevo.

Stejné metody pomohou aktualizovat staré dřevěné okenní rámy.

Hladký a čistý design lze přeměnit na dekorativní prvek: barvu, tapetu, omítku, mozaiku, šitou látkou. Vyberte si svůj vkus.

Vložte tapetu

Místnost nemusí mít tapetu stejné barvy a textury. Mohou být kombinovány, takže výsledkem bude skutečné rozhodnutí. Pokud chcete kombinovat zboží se zbytkem, pak úspory budou poměrně velké, zvláště pokud potřebujete vytvořit malou místnost.

Pokud nemáte čas a touhu se drobet se změnami v celé místnosti, znovu tapetovat tapetu pouze na jednu zeď. Rychlá a neobvyklá.

Provádění oprav v etapách můžete uložit. Velké stavební hypermarkety v létě a na podzim dělají velké slevy a mají speciální promo akce. Například v srpnu v OBI ušetříte až 40% při nákupu základních produktů pro opravy: laminát, dlaždice, elektrické nářadí, barvy, sanitární keramika. A při jednorázovém nákupu 10 000 rublů obdrží zákazník kartu OBI Club, která uděluje nárok na slevu 5% a na ziskovou individuální nabídku do konce roku.

Opravte starý nábytek

Starý šatník můžete změnit na několik dní. Můžete použít samolepicí fólii, ale stěží se můžete obrátit na bočnicí své babičky do pýchy interiéru. Ale pomocí malby, základního nátěru, laku, ubrousků a několika hodin volného času z dřevěné nebo překližkové truhly můžete udělat něco kouzelného.

 1. Nejprve odstraňte veškerý starý nátěr – lak nebo barvu – nejen zvenčí, ale také uvnitř nábytku. Proveďte všechny krabice. Bude to trvat déle, ale obnovení bude dokončeno. Pro odstranění nátěrových hmot a laků je lepší použít speciální roztoky a aplikovat je podle pokynů výrobce.
 2. Očištěný povrch ošetřete jemnozrnným brusným papírem. Poté je opatřen základním nátěrem (použijte houbu, abyste nasákli všechny póry).
 3. Pokud jsou nepravidelnosti a štěpky, zakryjte je na dřevě.
 4. Podkladový nátěr lze znovu ošetřit brusným papírem a malovat. Akrylové nátěrové hmoty jsou vhodné pro nábytek, jsou snadno aplikovatelné a rovnoměrně položeny. Pokud jste ještě neměli lak, použijte vhodnou stříkací nádobku.

  Jak opravit kabel iPhone

Kromě malby můžete použít obtisky a použít decoupage. Jak to funguje – učit se z videa.

Nejlepší je pracovat ve vzduchu, aby nedocházelo k ochraně před prachem a nečistotami místnosti a aby nedocházelo k vdechnutí prachu a malování v blízké místnosti.

Dávejte pozor na domácí textil

V ložnici se přemění jedna postel na postel. Dětský koberec. V obývacím pokoji lze celý interiér otočit pohovku a neobvyklé polštáře na něm. Chcete-li změnit čalounění nábytku, šijte krásné věci. V každé místnosti můžete tyto přízvuky “říkat” záclonami a závěsy mohou být nejen na oknech, ale také na stěnách a na dveřích. V důsledku toho bude pokoj vypadat po opravě, i když jste nedělali žádnou práci. Nejjednodušší je najít barvu, která vytvoří kontrast s celým designem místnosti a zvýrazní textil.

Vytvořte neobvyklý sex

S rukama na pár dní úplně překonat podlahu a položit parkety je neskutečný. Pro rychlou kosmetickou opravu DIY musíte odhadnout, kolik můžete utrácet. Není nutné kupovat všechny materiály najednou, můžete se připravit na výměnu podlahy, získání nástrojů a nástrojů v etapách. Tento přístup umožní přemýšlet nad konceptem návrhu a ušetřit nabídky.

Do konce října je akce akumulace v OBI: uskutečníte první nákup za 2 000 rublů a získejte 5% slevu na druhou. Při druhém a třetím nákupu pro stejné 2 000 rublů bude sleva růst a činí 7 a 10%. Kupující, kteří obdrželi kartu s maximální slevou 10%, ji mohou použít do konce října a poté si vymění za kartu s 5% slevou před koncem roku za jakékoliv nákupy.

Co můžete vynaložit na to, aby výsledek překročil očekávání?

Opravte podlahu, pomocí šablon nebo vzorkovaných vzorů. Tato možnost je ideální pro dřevěné podlahy a odvážné hosty. Hlavním pravidlem je použití několika barev.

Obnovit linoleum. Jedná se o cenově nejvýhodnější a jednodušší podlahovou krytinu. Koupit linoleum světlé barvy, na to i obvyklý nábytek vypadá zcela odlišně. A můžete využít zkušenosti umělce Heika Webera a malovat staré linoleum s obvyklými permanentními značkami.

  Jak spojit šňůrky tak, aby nebyly nikdy untied

Kombinujte povlaky. Není nutné měnit podlahu v celé místnosti, můžete ji vyměnit pouze v poškozených oblastech. Zvolte texturu a barvu, která budou kombinována se zbytkem podlahy a získáte neobvyklý interiér.

Vložte vinylovou dlažbu. Jedná se o další jednoduchý způsob, jak aktualizovat podlahy, což šetří čas. Dlaždice vyžadují přípravu plochého povrchu, ale pokud nepotřebujete vyrovnání, začnou se pokládat i začátečníci.

Přidat světlo

Někdy v místnosti je těžké jen kvůli špatnému osvětlení. Jak víte, světlo může být dvou typů: funkční a dekorativní. Je obtížnější vytvořit pokoj, aniž by bylo nutné znovu zapojit kabely, ale vodivé konstrukce to také umožňují: lampy namontované na nosném rámu mohou být otočeny jakýmkoli směrem a změněny osvětlení.

Ozdobné lampy a osvětlení LED mohou být použity s výkonem a hlavním. Původní lustry a podlahové lampy vypadají zvláště dobře v minimalistickém interiéru.

Nakreslete kresby na staré dlaždici

Chcete-li vyměnit dlaždice v kuchyni nebo koupelně za pár dní, musíte mít neuvěřitelné dovednosti, dovednosti a plnou sadu nástrojů a materiálů. Bylo by zvláštní, kdyby neexistoval způsob, jak aktualizovat zástěru v kuchyni nebo v koupelně jiným způsobem.

Nejjednodušší možností jsou samolepky. Kupte si vše, co se vám líbí, odmasťujte povrch dlaždice a aplikujte požadovaný vzor.

Časově náročnější a nejméně zajímavý proces je malba dlaždice. Ne každá barva odolává stálému kontaktu s vodou, takže nemusíte natírat stěny přímo nad koupelnou, ale kuchyňské a toaletní stěny jsou k dispozici.

Jak malovat dlaždice?

 1. Očistěte povrch dlaždic a švů proti nečistotě pracím prostředkem a tvrdým kartáčem. Otírejte textilií navlhčenou v octě.
 2. Povrch pískujte jemným brusným papírem tak, aby se barva lepila na povrch.
 3. Dlaždici zakryjte epoxidovým základním nátěrem. Nechte vyschnout až do následujícího dne.
 4. Vezměte epoxidovou barvu a vytvořte, jak to uznajíte za vhodné. Pokud se rozhodnete použít několik vrstev, nechte předchozí vrstvu vysušit po dobu nejméně 12 hodin.

Přidejte greeny

Pokud máte rád rostliny a vědí, jak se o ně starat, rozhodněte se o odvážném kroku a sesuňte byt. Moderní květinový interiér má málo společného s hrnci, uspořádanými všude tam, kde je to možné. Nejnovější návrhové tipy jsou zaměřeny na vertikální terénní úpravy – visící zahrady a zelené stěny. Musíte vyzdvihnout rostliny a půdu, shromáždit tělo, které bude umístěno do zeleně, naplníte ho půdou a vybavíte kapacími zavlažovacími systémy. Všichni dohromady vypadají draho a obtížně, ale s vlastními rukama dosáhnete vynikajícího výsledku pro skromné ​​peníze.

skillville.ru
skillville.ru

Jak vytvořit zelenou zeď?

 • Kontejnerová zeď. Nainstalujte několik horizontálních kontejnerů na svislý rám. Sestavte lezecké rostliny, které skryjí hrnce. Nejjednodušší možností je obvyklé zalévání.
 • Pocket wall. Namísto kontejnerů na svislém rámu se používají kapsy. V tomto případě jsou vhodné nejen šplhací rostliny. Čím více kapes a čím blíže jsou, tím je jednodušší pokrýt povrch zeleně.
 • Modulární stěna. Specializované organizace se zabývají takovými zdmi. Nejdražší metoda, protože vyžaduje nejen speciální rám pro upevnění rostlin, ale i podklad, který ji vyplní, což zajistí životně důležitou činnost rostlin bez spánku mimo rámec.

V jakémkoli systému musíte poskytnout místo pro shromažďování přebytečné vlhkosti. Návrháři doporučují používat nádoby s kameny, oblázky, pískem a mušlemi.

Vytvořte imitace krbu

Krb je umístěn v obývacím pokoji nebo ložnici, když chcete uspořádat nové nápady a velké opravy nejsou plánovány. Zadání krbu do interiéru pomocí obložení a dokončení je snadnější než světlo a účinek aktualizace je úžasný.

Můžete udělat imitace cihel, bloků a sádrokartonů. A můžete jít jednoduchým způsobem a vezměte si starou šatní skříň nebo komoda. Pokud odstraňujete barvu, písek a povrchy se základy a pak je položíte dekorativními kamennými dlaždicemi, dostanete připravenou krbovou vložku, pro kterou nepotřebujete sbírat krabici.

Layfak: Jako zadní stěnu můžete umístit zrcadlo. Pokud zapálíte svíčku v takovém krbu, efekt bude ohromující.

Podělte se o život zachraňující parfumerie!

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top