9 bezplatných nástrojů pro návrh rozhraní

1. Pixate

1-Dk7owAlIbAMHQMJHf98-lw

Pixetová platforma pro prototypové aplikace, která má velkou sadu funkcí. Můžete vytvářet vrstvy, přidávat interaktivitu a animace a co je nejdůležitější, uvidíte, jak váš design bude vypadat v životě. Pomocí nástroje Pixate můžete procházet hotový prototyp a kliknout na něj na svém smartphonu (podporují se platformy Android a iOS). Dalším plusem programu – naučit se pracovat v něm je docela jednoduché. Nakonec můžete vytvořit návrh aplikace bez psaní jediného řádku kódu.

Pixet →

2. Marvel

hranice

Můžete vytvořit návrh aplikace přímo v aplikaci Marvel nebo exportovat rozvržení z aplikace Photoshop nebo Sketch. S dokončeným návrhem můžete vytvořit prototyp (přidejte animace a přechody), abyste zjistili, jak aplikace nebo webová stránka vypadá na uživatele. Je zde možnost sdílet projekty a obdržet zpětnou vazbu v reálném čase.

Marvel →

3. iPhone Mockup

1-GXevZ_dfAr2udjZnha0l4w

To pomůže rychle a jednoduše vytvořit ilustrace nebo nákres iPhone mocap. Jediné, co musíte udělat, je přetáhnout a přetáhnout potřebné prvky rozhraní. Služba není vhodná pro seriózní vývoj, ale pokud chcete rychle opravit svůj nápad nebo sdílet s někým náčrty, iPhone Mockup pro to je docela vhodné.

iPhone Mockup →

4. Projekt tužky

Vlastnosti stránky

Pencil Project – bezplatný nástroj pro prototypování s otevřeným zdrojem. Umožňuje vytvářet makety webových stránek a mobilních aplikací. K dispozici jsou vestavěné kolekce s populárními formami, blokovými diagramy a prvky rozhraní.

Projekt tužky →

5. Formulář

imageview

Aplikace pro vytváření prototypů a jejich prohlížení na iPhone nebo iPad přes Wi-Fi nebo USB.

Formulář →

6. Použijte své rozhraní

2016-05-24_17-32-43

Obrovská sbírka animovaných rozhraní. Jdeme, jsme inspirováni zajímavými řešeními a uplatňujeme myšlenky v praxi.

Použijte své rozhraní →

7. UX mýty

2016-05-24_17-37-26

Jak vyplývá z názvu, tato stránka obsahuje nejoblíbenější mylné pojmy v oblasti navrhování uživatelských rozhraní – s podrobnými vysvětleními, odkazy na výzkum a užitečné materiály.

UX mýty →

8. Mobilní vzory

2016-05-24_17-40-42

Výběr návrhových řešení pro mobilní rozhraní. Pomůže se vypořádat s kreativní krizí. Velký plus – vše je rozděleno do kategorií: kalendáře, seznamy, mapy, nastavení a podobně.

Mobilní vzory →

9. Dobré uživatelské rozhraní

2016-05-24_17-42-07

Další užitečný zdroj s teorií návrhu rozhraní (jeden “ale” – všechny materiály v angličtině). Zde jsou shromážděny 75 nápadů na návrh webových stránek. Všechna doporučení jsou ověřována testováním A / B.

Dobré uživatelské rozhraní →