6 שימושי CCleaner תכונות שכולם צריכים לדעת

הסוד הפופולריות של CCleaner טמון שימוש חופשי וקל. כולם אוהבים את זה כדי למחוק את כל הקבצים הזמניים מיותרים אתה צריך לעשות רק כמה לחיצות עכבר.

עם זאת, הסרת אשפה אינה הפונקציה היחידה של תוכנית נפלאה זו. CCleaner יש יתרונות רבים אחרים, כי משתמשים רבים אפילו לא לנחש.

1. הסרת פריטים מההפעלה

Ccleaner 1

מספר גדול של תוכניות החל באופן אוטומטי הוא הגורם השכיח ביותר של פעולת המחשב איטי. השבת את כל מיותר להאיץ את טעינה ותפעול של מערכת ההפעלה של “כלים” → “הפעלה” → “Windows”.

.2 הגדר את תפריט ההקשר

Ccleaner 2

תוכניות רבות מאוד רואים את חובתם להציב פריטים משלהם בתפריט ההקשר של קבצים ותיקיות. כתוצאה מכך, זה הופך להיות מסורבל מדי ולא נוח. אתה יכול להביא אלמנטים אלה של Windows על המראה המקורי בכתובת “כלים” → “הפעלה” → “תפריט ההקשר”.

3. חפש קבצים כפולים

Ccleaner 3

בעת ההפעלה של מערכת ההפעלה ותוכניות מסוימות יכולים ליצור קבצים זהים לחלוטין, כי רק תופסים שטח בדיסק. משתמשים גם לעתים קרובות לשכפל את הקבצים והתיקיות שלהם. התוכנית CCleaner יעזור להתמודד עם בעיה זו על ידי השוואת כפילויות לא רק לפי שם, אלא לפי גודל, תאריך יצירה ואפילו תוכן. כדי להתחיל בחיפוש אחר כפילויות, עבור אל “כלים” → “חפש כפילויות”.

4. ניקוי שטח דיסק פנוי

קליינר 4

אני חושב שכולם יודעים כי קבצים שנמחקו הם פשוט מסומן ככזה, אבל למעשה הם נשארים על הדיסק. אם אתה רוצה להיפטר קבצים שנמחקו, אתה צריך לפנות שטח בדיסק. הכלי הנדרש הוא ב CCleaner בסעיף “כלים” → “מחיקת דיסק”.

5. ניתוח מלאות הדיסק

Ccleaner 6

שטח דיסק פנוי תמיד מסתיים באופן בלתי צפוי. לא ברור היכן הוא נעלם. כדי לפתוח את הצעיף של סודיות על פני תהליך זה טבעי יעזור כלי מיוחד ב CCleaner. הוא ממוקם בסעיף “כלים” → “ניתוח הדיסק”.

  כיצד לצפות. Torrent קבצים מ - rutracker.org ללא הורדה למחשב - -

6. נהל קובצי Cookie

במהלך גלישה באינטרנט, אתרים מאחסנים קובצי Cookie מיוחדים במחשבי המשתמשים. הם נחוצים לאימות אוטומטי אחר ולמטרות אחרות. עם זאת, מספר גדול מהם עם הזמן מתחיל להאט את הדפדפן, כך עוגיות מומלץ להרוס מעת לעת. במקרה זה, כדאי להשאיר את אלה מהם השייכים לאתרים המשמשים כל הזמן, כך שאתה לא להזין את הסיסמה בכל פעם שם. אתה יכול לעשות את זה בסעיף “הגדרות” → “עוגיות”.


ומה הם התכונות השימושיות ביותר של CCleaner אתה משתמש?