Aplikace Google Desktop – Widgety pro Windows, které zatím používám

Chci sdílet pohodlný program, který mi ušetří mnoho kliknutí každý den po dobu delší než 3 roky. Toto je aplikace Google Desktop s widgety Gmail a Dokumenty Google. Nyní téměř všechny širokoúhlé monitory a některé nemají, takže “obět” prostoru na obrazovce je odůvodněno funkčností.

Stáhnout aplikaci Google Desktop pomocí archivu widgetů. Rozbalte archiv, nainstalujte a spusťte program. V nastaveních najdete: “postranní panel” a “vždy nad ostatními okny”. Instalujte widgety spuštěním příslušných souborů s příponou gg – zobrazí se v postranním panelu.

Zde jsou některé moje Widgety:

image02

1. Gmail widget. Je plně funkční, všechny základní funkce poštovního klienta jsou vždy v dohledu a ve vzdálenosti jednoho kliknutí – můžete: odpovědět, hledat, psát nová písmena, prohlížet korespondenci, prohlížet všechny složky. Když se v Gmailu objeví nová zpráva, automaticky se objeví v widgetu. To je velmi výhodné a snižuje mnoho kliknutí při práci v Gmailu – existence Google Desktop v počítači je oprávněná pouze tímto widgetem.

Dokonce jsem přesměroval svou firemní poštu do Gmailu. Použijete-li aplikaci Outlook pouze, písmena se často nepoznávají. Vždy je nutné, aby byla spuštěna a je nutné ji otevřít pokaždé, když si přečtete dopis.

Od ledna 2014 tento gadget přestal fungovat. Pokud někdo najde způsob, jak dělat to, co by získal, napište do komentářů.

2. Widget Google Calendar. Jedním kliknutím můžete vytvořit události: “Vytvořit novou událost” a napsat například “Večeře s Michailem zítra v 11:00”. Widget rozpozná čas a slovo “zítra” a správně přidá událost do kalendáře Google. Kliknete-li na “Zobrazit kalendář”, otevře se v liště. Tento kalendář je přirozeně synchronizován se zařízeními Android.

3. Widget Dokumentů Google. Můžete otevřít vyhledávání, stáhnout a vytvořit dokumenty. Poslední funkce potlačila pracovní kapacitu, ale je snadné ji opravit.

Uvedli jsme rozšíření pro Firefox – Redirector a vytvořili ve svém nastavení pravidlo:
Příklad URL: https://docs.google.com/MiscCommands?command=newdoc
Zahrnout vzor: https://docs.google.com/MiscCommands?command=newdoc
Přesměrovat na: https://docs.google.com/document/create
Typ vzoru: zástupný znak

  6 tapaa tehdä kuvakaappaus Windows 10: ssä

4. Widget hledání umožňuje vyhledávat všude a s velkým počtem možností.

image00

5. Ostatní widgety: hodiny, směnné kurzy, zprávy, RSS-widgety, kalkulačka, počasí, obrázky, systémové monitory, správce souborů. Přidala jsem je do archivu – najednou někdo přijde vhod. Před uzavřením bylo pro panely vyvinuto velké množství různých Widgetů (i když většina zbytečných), ale všichni zmizeli také do zapomnění a dokonce je najít problém.

Ze všeho potřebuji Weather Widget, ale to přestalo fungovat – pokud někdo obnoví jeho výkon nebo najde náhradu, budu vděčný. Pokud v programu Poznámkový blok otevřete soubor Widget, můžete tento kód upravit – je to méně jednoduché.

Program Google Desktop ztratil podporu a stal se dostupný ke stažení 14. září 2011. Podpora a vývoj widgetů pro Windows 7 byl také minimalizován, ale nikdy nebyl skutečně použitelný widget. A teď se zdá, že na Big Computers neexistují podobné programy – ačkoli, jak ukázalo systém Android, jsou gadgety-widgety výhodné.

Pokud znáte více podobných programů, napište do komentářů.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top