עורך טקסט כתוב! עבור Windows: מינימליזם עם דגש על פריסת טקסט

בגיליון נייר ריק יש משהו מיוחד, סמלי. הוא מסתיר את הפוטנציאל, הוא נגיש, פשוט ומקובל. ולא משנה כמה מחשבים קשה מנסה להחליף אותנו עם נייר, זה עדיין נשאר הצורה המועדפת של תיקון מחשבות, אירועים וגורלות עבור רבים ומיליונים רבים של אנשים.

זה הסדין הלבן-שלג שמזכיר לי את הכתוב! הוא עורך טקסט מאוד מאוד יוצא דופן עבור Windows. למה יש לי אסוציאציות כאלה? קודם כל, בגלל המינימליזם החזותי קיצוני, שמאחוריו יש הפתעות שימושיות רבות. העורך הוא שונה לחלוטין מכל מה שראיתי אי פעם. ללא שם: אני בטוח שאתה גם לכתוב! תוכל להפתיע אותך.

היכרות ראשונה

למה לשנות את Word הרגיל או פנקס רשימות למשהו אחר? אתה לא מבין את התשובה עד הסוף, אם אתה לא מנסה לעבוד עם לכתוב! רק בהשוואה הוא נולד האמת.

בעורך אין שום דבר שמסיח את הדעת. למרות … משהו עדיין שם – זה עיצוב מסוגנן, חלקה, מתקדמים. בתחילה, הם מעריצים, משחקים ומתרגלים, שוכחים את המטרה העיקרית של התוכנית. אין ספק כי מעל לכתוב! הצוות עובד עם טעם טוב הבנה מעודנת של ממשק ידידותי למשתמש. למה זה עובד? העורך עדיין נמצא בבדיקות ביתא, והתחדשותו נמשכת.

עורך טקסט עבור Windows
תפריט אפשרות ובלוק ניווט כתוב! עבור Windows זה קל להסתיר, הופך את העורך כמעט לתוך פיסת נייר ריקה

לאחר קריאת כמה פסקאות קודמות, ייתכן שיהיה חשוד תחושה של המחבר האישי עניין של פופולריזציה של כתיבה! לזרוק מחשבות כאלה – כל הספד לכתוב לכתוב שלך! מגיע. ובגלל זה.

תכונות עיקריות

העבר על כתוב! ספג את כל הטוב ביותר בעולם הדפדפנים ועורכי טקסט סטנדרטיים: מעבר בין מסמכים מתבצע על ידי כרטיסיות, ואת התנועה בתוך הקובץ – באמצעות בלוק ניווט בצד.

העורך מציע למשתמשים לבנות מבנה היררכי קפדני של המסמך. כותרות של כמה רמות, כמו גם רשימות אוצר המילים מיוחד “מבטאים” נתמכים. המבנים המתקבלים הם מאוד קל לעיכול, הם נוח לנהל. לדוגמה, תוכל לכווץ באופן זמני בלוק כדי לפשט עוד יותר את סביבת העבודה. אבל הנקודה היא לא זה. אנשים מעולם ה- IT (ומשתמשים רגילים) מקבלים את ידיהם על שפת סימון Markdown קל. עם זאת, קל ליצור טקסט עם עיצוב מורכב ויזואלי חדה, אשר מאוחר יותר ניתן להמיר HTML מובנה.

  Избор на най-добрите бутони “Старт” за Windows 8

כתוב! עבור Windows
הקבצה של אלמנטים מבניים של הטקסט כתוב! עבור Windows

החיפוש המובנה לוקח בחשבון את המקרה של אותיות יכול להתפאר הבנה של ביטויים רגולריים.

התוכנית יש פונקציה קלט חזוי. ככל שאתה כותב יותר, מהר יותר תוכל מאוחר יותר להקליד טקסט על ידי בחירה חכמה של מילים.

למקום יש גם רשימה גדולה של מקשים חמים. לכן, כדי לעבוד עם לכתוב !, באופן עקרוני, ואינם דורשים נוכחות של עכבר.

מקשים חמים כתוב! עבור Windows
כתוב! עבור Windows תומך שפת סימון

שמירת היצירות שלך אינה דורשת לחיצה רציפה של שילוב Ctrl + S. העורך יעשה את העבודה הגסה עבורך באופן אוטומטי בהתאם למרווח שנקבע.

כל מילה מודגשת יכולה להיות מתורגמת ל- Google Translate, והמונח נלעג על ידי חומר הוויקי.

כתוב! עבור Windows
אוסף של אפשרויות כתוב! עבור Windows

לאיזון, ראוי להזכיר על חסרונות משמעותיים:

  • פשוט אין כלי להוספת טבלאות.
  • הפורמט המקורי של קובצי WTT שניתן לשמור אינו נפתח בעורכי טקסט של צד שלישי.
  • אין תמיכה מולטימדיה – אתה אפילו לא יכול להוסיף תמונות.

ניואנסים נשמע ברור לא טעם לאניני המילה. כן, כתוב! הוא פתרון נישה עבור מחברים אלה אשר פשוט לכתוב “מסרק” העבודות שלהם פגז מיוחד.

מסקנה

כתוב! זה לא נראה כמו המתחרים שלה Windows, זה הולך בדרך מיוחדת. מסיבה זו, יש צורך להתרגל אליו ולהתאים את עצמו, אשר יהיה להדוף חלק גדול של קהל המשרד מיושן מכובד מן העורך. אבל האמיצים יקבלו פרס – תחושות מיוחדות וניסיון בעורך טקסט נפלא.

בתוכנית אין גם רמז לגודש עם מרכיבי הממשק: מרחב העבודה אינו פוגע בכתיבת הטקסט, תוך מתן הזדמנות ליצור מסמכים עם פריסה מסובכת למדי. בנוסף לפשטנות מלאה, כתוב! מאופיינת לוגיקה עקבית, פונקציונליות מספקת, וכמובן, יופי. 30 MB של שטח דיסק קשיח דרישות נמוכות על משאבי המערכת עשויים לכתוב! שותפה טובה על מחשב חלש. לכל הפחות, כהקדמה, מומלץ לכולם.

  Sélection des meilleurs boutons “Démarrer” pour Windows 8

כתוב!

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top