Jak tetování změní osobu

Nyní se tetování již nepovažují za podzemní trend a tetování lze vidět u osoby jakéhokoli věku, pohlaví, profese a světového názoru. Tetování zdobí, zdůrazňuje charakter člověka, jeho přesvědčení a náklonnost. Ale je to opravdu všechno, co tetování může udělat, protože tato kresba zůstává s člověkem navždy? V tomto příspěvku se budu snažit zjistit, zda tetování může změnit lidi, ovlivnit jejich charakter a změnit životy.

Nemůžete jít s dívkou s prázdnými rukama, a tak zaujmout oběma rukama tatuáky.

Tetování je obtížné, abychom jmenovali jen dekorace, a ne každý může rozhodnout o tom, protože v mé hlavě se vždy rýsuje jednu větu :. „To je život“ A není to udusila, a podle mého názoru zbytečná hádka, „jak budete vypadat, když jste babička?“, A že toto číslo bude s vámi po celý život, budete vidět každý den, nakonec, když začíná být vnímána jako nedílná součást vámi, jako krtci nebo modrýma očima (zelená, hnědá, existuje).

Takže než se dostanete tetování, musíte vážně přemýšlet o tom, co se na kůži objeví a jak to ovlivní váš život. Nemluvím o mystických případech, ale o úplném vědeckém vysvětlení – o psychologických faktorech a vlivu na podvědomí člověka. Ale pojďme si promluvit o všechno v pořádku.

Výběr mouky nebo jak se rozhodneme

Který vzor zvolíte, když se rozhodnete udělat tetování? Nejjednodušší odpověď: Samozřejmě ta, která se jí líbí. Existuje názor, že člověk má rád ostatní v tom, co má sám. Každý se velmi miluje (navzdory komplexům méněcennosti a imaginární nedokonalosti), a proto jejich vlastnosti, které vidí v někom jiném, ho přitahují.

To znamená, že zvolené tetování je odrazem vaší postavy, těch kvalit, které si ceníte v sobě, nebo těch, které byste chtěli vidět. Je to jako malý odraz od vás, symbolické vyjádření vaší podstaty. Zde je několik recenzí k tomuto tématu od umělce tetování a lidí, kteří se sami tetování.

Existují dva hlavní názory, ať tetování ovlivňuje osobu, nebo si člověk vybírá určité tetování kvůli některým osobním vlastnostem, které ovlivňují kresbu a velikost. Pokud se podíváte z tohoto pohledu, lidé s určitými vlastnostmi dělají sami sebe nebo jiné tetování. Věřím, že musíte zvážit nejen to, jak tetování ovlivňuje osobu, ale také proč se původně stal takovým obrazem.

Jsem toho názoru, že člověk se vydává tetování jako odraz jeho osobnosti a osobnosti. A to je často posíleno zkušenostmi. Dokonce i v nějakém populárním nápisu je smysl, ale ne to, co je tam psáno, ale proč se člověk udělal takovým tetováním. Někdy, při pohledu na tetování, můžete určit, co je jejich nosič. Alexander Sinitsyn, mistr tetování, Novosibirsk

Myslím, že nemůžeme dělat nic, co by nám nebylo zvláštní, do jisté míry předurčené. To je takový fatalismus. Tetování, ano, ozdoba, to je, ale jako nějaká dekorace je zde ztělesnění. Galea Aponeurotica

Je těžké odpovědět obecně, protože mám jen dvě malé tetování. V textovém tetování samozřejmě existuje pivot, který je vázán na určitý okamžik života. Myslím si, že krátké věty na těle – nebo připomínku na sebe, že nechcete zapomenout (v introverti), nebo příslib ostatní (extroverts). Anastasia Goloborodko

Na druhou stranu, jak někteří známých spisovatelů a filozofů, jako je Hermann Hesse a Erich Fromm, muž původně uzavřena, jakmile budou všechny vlastnosti osoby a všechny znaky, a kdykoli to umí zobrazit.

Pokud děláte sami sebe tetování, vyjadřující některé vlastnosti osobnosti, zdůrazníte je a, aby na ně byl kladen důraz, jako by říkal jen takový charakter, což snižuje příležitost ukázat další. Koneckonců, to, co si myslíme o sobě, je to, čím jsme.

Trochu o podvědomí

Kromě zdůraznění jistých vlastností člověka je tetování tím, čím pozorujete každý den. Jakékoli obrazy, které spadají do oblasti vaší pozornosti (nebo dokonce nejsou označené ve vědomí), se usadí v podvědomí a odtud ovlivňují behaviorální reakce.

Představte si, že na kůži se pomalu objeví obraz, obdařený zvláštním významem, který se objeví s bolestivými pocity, které trvají několik dní. Je pravděpodobné, že předtím, než si uděláte tetování, jste již dlouhou dobu považovali tuto kresbu a přemýšleli, zda se má dělat a kde.

To samo o sobě stačí k tomu, aby opustil vážný otisk obrazu a co s ním souvisí v podvědomí. A pokud se domníváte, že po tom všem budete i nadále vidět tetování každý den, a to i bez toho, abyste se na něj zaměřili … dobře, rozumíte.

BBC má skvělý film o vlivu podvědomí na náš život (BBC.) Horizon: Mohu ovládat podvědomí?). Ukazuje, jak málo jsme skutečně kontrolovali a kolik informací zůstává mimo naši pozornost, ale přesto se tyto informace používají a ovlivňují nás.

Snad otázka víry

Když mluvíme o vlivu na psychiku, samozřejmě nelze vyloučit faktor víry. Pokud si myslíte, že tetování změní něco ve vašem životě, s největší pravděpodobností se to stane. Je běžné, aby člověk věřil v mystické síly, které mohou pomoci, chránit a dokonce radikálně změnit život.

Možná, že existují lidé, kteří se domnívají, že v případě, že tetování, něco ve svém životě něco hodně změní k lepšímu, ale takových lidí Mojo práce, potřebujeme rituální, svíčky, lebky a všechny prostředky na šamana s tamburína tetování oni dělali. Osobně se mi zdá, že je to všechno psychosomatické, bude to fungovat, pokud tomu silně věříte. Slyšel jsem, že v Thajsku je něco podobného buddhistickým mnichům uvedeno do provozu. Roman Lemech, umělec tetování z salónu Black Bird, Moskva

V Thajsku existuje taková tradice. V březnu je klášter Bang Phra hostitelem festivalu magických tetování, posvátných kreseb, které mohou získat pouze muži. Thajci věří, že tetování Sak Yanta s modlitbou a požehnáním poskytují ochranu před všemi neštěstím.

10134190256_00a2c5d3d5_b

Pravděpodobně jim pomůže, pokud věří.

Velmi dobře chápeme, že tetování člověka nezmění, ale pouze sám. A přesvědčení, že tetování v tom pomůže, jako určitý amulet nebo talisman, jen pomáhá. Jak si vzpomínáte, ve slavném filmu Ryazanov „Pozor na auto“ byla věta, že všichni lidé věří: někteří se domnívají, že existuje Bůh, někdo jiný – to není. Tak tady. Andrew Lord, tetování, umělecká dílna UFO, Petrohrad

Takže pokud věříte v mystické síly, tetování je vynikající volbou. Na rozdíl od talismanu to neztratíte, ale pokud vám něco pomůže, proč ne?

Několik tipů

V souvislosti se všemi výše uvedenými skutečnostmi bych chtěl dát několik tipů o tetování:

1. Podíváme, kdo jsme

Když jste si vybrali vzorek, který by se měl objevit na kůži, zvažte to podrobněji: všechny detaily, které jsou na kresbě, zvláště pokud je to komplexní a obecný pocit z ní. Vzhledem k tomu, že jste si ji vybrali, odráží některé rysy vaší postavy, osobnostní charakteristiky. Myslíš, chceš, aby tyto znakové rysy zůstaly u tebe po celý život? A přesto: samotný proces může být fascinující, protože je to jakási “forma vaší přírody”.

2. Je lepší mít jména

Každý člověk prochází svým životem a je téměř nemožné ho sdílet s někým. Lidé se často rozdělují a láska je nahrazena lhostejností nebo nenávistí. Tetování s názvem ex loved (oh), samozřejmě, může být zaznamenán s novými, ale i když fotky mohou způsobit spoustu negativních emocí, co můžeme říct o postava na kůži. A to nechtělo jednat, protože britský Torz Reynolds vyřezal kus kůže se jménem bývalého přítele, je asi lepší vybrat něco jiného.

 

3. Pozorně se symboly

Pokud nejste logické neproniknutelné nihilistický rozum, který je tak nepřijímá mystiku, že ona se bála ho utíkat, lepší být opatrný používat starobylé symboly bohů a duchů, která v té době (nebo ještě) neopouštějí věřící.

Měl jsem nějaký mystický příběh. Jeden známý se rozhodl udělat tetování japonské vody. Je to takový škodlivý duch, který láká lidi do jezera a udusí je tam. Ráno dne, kdy jsem musel udělat tetování, měl mořské akvárium o objemu tisíce litrů. Obecně se rozhodl, že toto tetování neučiní. Roman Lemech, umělec tetování z salónu Black Bird, Moskva

4. Pozitivní

Pravděpodobně velmi málo lidí bude souhlasit, že udělá tetování, které na počátku symbolizuje něco negativního, ale také jsou takové. Jak víte, hněv a strach vedou k temné straně moci a nepřetržitá připomínka negativu je nepravděpodobné, že by vás byla šťastná, i když to vypadá, že bude megakruto.

 A co si myslíte o tetování? Jsou schopni změnit člověka a určitě ho ovlivnit?