מה שאתה צריך לדעת לפני צפייה חדשה “ריצה במבוך”

25 בינואר ברוסיה ישוחרר ב “לרוץ במבוך: תרופה ממוות”. זהו החלק השלישי של האנטי-אוטופיה הפנטסטית, המבוססת על רבי מכר בשם הסופר האמריקאי ג’יימס דשנר.

שני החלקים הראשונים היו מוצלחים מאוד. ההמשך הגיע למעריצים, הסרט היה נאמן למבקרים. ההצלחה של התמונה אושרה על ידי הקופה: עם תקציב כולל של 95 מיליון דולר, סרטים שנאספו בקופות ברחבי העולם יותר מ 660 מיליון דולר.

לפני הולך לקולנוע על “ריצה במבוך: תרופה למוות”, יש להסתכל על שני החלקים הקודמים. וזה 4 שעות של זמן פנוי. אבל אל תדאג! Lifehaker מדבר על כל מה שאתה צריך לדעת לפני צפייה בסרט חדש.

שימו לב בבקשה! בטקסט יש ספוילרים.

מי הוא מי?

גלידר. נער שנפל לידיו של הארגון פורוק. והפכה להיות רכושה. את כל gladers הם משולל זיכרון. הדבר היחיד שהם זוכרים הוא שמו. בני נוער עורכים ניסויים רפואיים.

ריצה במבוך: תווים

החיסון. נער שיש לו חסינות לנגיף שפגע באנושות.

וירוס “פלאש”. מחלה שהופכת אדם למעין זומבי. המחלה הפכה למגיפה ומאיימת על האנושות.

P.O.R.O.K. חברה המחפשת חיסון נגד וירוס “פלאש”. הארגון יוצר בדיקות לבני נוער ומזהה את המערכת החיסונית. מחקרים של רופאים הראו כי התרופה נגד הנגיף נכללת רק בדם של ילדים ומתבגרים. כדי ליצור חיסון, אתה צריך להקריב עשרות חייהם של אנשים חפים מפשע.

ריצה במבוך: תווים

“יד ימין”. ארגון תת קרקעי שנלחם עם הפורוק. חבריה רוצים לתפוס את המשאבים של החברה כדי לתמוך בחלק בריא של אוכלוסיית העולם – אלה שלא החזיקו את הנגיף.

מי טוב ומי רע. בהתבסס על תוצאות שני הסרטים, לא ברור מי הוא הנבל העיקרי: בכל מקום יש בגידה ושקרים. בחר gleyderov – יהיה בצד בהיר, לבחור POROK. – בחושך.

העלילה

קודם קצת סטייה. “ריצה במבוך” היא טרילוגיה על בני נוער המנסים לשרוד בעולם פוסט אפוקליפטי מלא בתוהו ובוהו ויצורים מוזרים, ובו בזמן להבין מה קורה להם בכלל. הם לא זוכרים כלום: איפה הבית שלהם, ההורים שלהם, מי הם.

חלק 1

הסיפור מתחיל בגלייד – שטח מרובע מוקף בקירות אבן ענקיים, שמאחוריהם מבוך. כאן מתגוררים גיבורי הסרט הראשון.

ריצה במבוך: החלק הראשון

במשך שלוש שנים, מתבגרים לא מצליחים למצוא מוצא: עיצוב המבוך משתנה כל הזמן, ובתוך נהרות חיים – יצורים ביומכניים אשר הורגים דאונים.

ב גלייד מקבל נער חדש – תומאס. הוא בחור תכליתי ומסוכן שיום ראשון רוצה להבין מה זה. לכן, הוא לוקח הכל בידיו ויוצא מהמבוך. איתו, בני נוער אחרים נשמרים. אבל במקום להיות גדולים, הם נופלים לידיו של פורוק.

חלק 2

P.O.R.O.K. יוצרת חיסון לישועה של האנושות, ולכן הם לא צריכים להקריב את חייהם עד כמה תריסר gladers למען מטרה גדולה. ללמוד על תוכניות החברה, תומאס וחבריו בורח מבסיס פורוק ומוצא את עצמו במדבר. החיים כאן הם כמו גיהנום: בכל מקום יש חורבות, חול ואנשים נגועים בנגיף.

ריצה במבוך: החלק השני

תקוות הגאולה היחידה היא ארגון המחתרת “יד ימין”. אנשיה מסתתרים בהרים ומתנגדים לפורוק.

הגיבורים מגיעים למחנה המורדים ומקווים שכעת זה בטוח. אבל הם טרדו על ידי תרזה – אחד של gladers. מחנה “יד ימין” נהרס, לוקח רבים של gladers, כולל Minho, חבר של תומאס, איתם הם מצאו יחד את הדרך של המבוך.

מה לעשות הלאה? שמור מאנשים נגועים בנגיף ולשרוד במדבר בין ההריסות? או עדיין נכנע לפורוק לטובת האנושות?

תומאס מחליט ללכת בדרך השלישית: לתת קרב ל POROK ולשמור חבר. אמנם זה לא ברור: פתאום זה עוד מבחן, מפתה בני נוער למלכודת.

מי צריך לדעת

תומאס

רץ במבוך: תומאס

גלידר. יש תכונות מנהיגות וסמכות בקרב בני גילם, לעתים קרובות לוקח סיכונים, קשורה לחבריו. בעבר, הוא עבד עבור POROC, אבל אז הוא נתן מידע סודי על הארגון כדי “יד ימין” והפך דאון.

תרזה

רץ במבוך:
שמאל – תרזה, מימין –

גלידר, האחרון נכנס למבוך. בעבר, היא עבדה עבור POROC, אבל הפך דאון. לאחר שעבר את המבוך, הנערה הוחזרה לזיכרון. בהתייחסה לסבל של אמה מווירוס קטלני, היא בגדה בחבריה למען יצירת חיסון וגאולה. שוב, היא לקחה את הצד של פורוק.

מותג

רץ במבוך: מותג
שמאל – תומאס, ימין – ברנדה

לא gleyer, עזר תומאס לברוח מ POROK. לילדה אין חסינות לנגיף.

אווה פייג ‘

עובד POROK.a, מחפש חיסון נגד הנגיף.

ג’נסון

ריצה במבוך: ג'נסון
משמאל – ג’נסון, מרכז – תרזה, מימין – אווה

עובד POROK, ציד עבור דאונים.

“לרוץ במבוך: תרופה ממוות”

החלק השלישי של ההמשך פופולרי יוצא ב -25 בינואר. הנה הקרוואן הרשמי:

החלק האחרון של “ראנר במבוך” היה אמור להשתחרר לפני שנה, אבל על הירי של הסרט התרחשה תאונה. השחקן שמנגן את הדמות הראשית (דילן אובראיין), נפצע, האיש אושפז. הנזק היה כה חמור (זעזוע מוח, שבר וקרעים), כי ההפקה של הסרט נדחתה ללא הגבלת זמן.

עם זאת, השחקן התאושש, הסרט נורה, האוהדים לשמוח ומחכים הבכורה. לך ולך. ההמשך הוא לעומת “סוטה” ו “רעב משחקים”. זהו סרט קל עם storyline מעניין הגבס טוב. החלקים הקודמים של הטרילוגיה נלכדו ונמשכו במתח, גם למרות יכולת החיזוי והדיאלוגים הפרימיטיביים.

המוזרות של הסרט היא כי לאחר שני חלקים הצופה אינו יודע מה קרה לבני נוער ואת העולם שבו הם חיים. ככל הנראה, את ההיסטוריה של יהיה בחלק השלישי, וזה מבטיח להיות מעניין.