עבודה במשרד אורח חיים בריא: 10 רעיונות מעניינים

האם תהית אי פעם כמה בריא החיים בעבודה שלך במשרד? בדרך כלל אנו זוכרים זאת רק כאשר הגוף מתחיל להיכשל ואנו מבינים כי לא ניתן יהיה להתמודד עם הבעיות שעלו ללא עזרתו של הרופא. ובהינתן הקצב המודרני של החיים במשרדים ובתרבות המשרד עם עוגיות חינם ונהרות קפה, בעיות להתעורר לעתים קרובות יותר. ישנם שני סוגים של עובדי המשרד: אלה שעובדים מהבוקר עד הלילה כמעט ללא ימי חופשה, ואלה שאינם עמוסים במיוחד בעבודה, אך נאלצים לשבת במשרדים וממשיכים לשרוף קלוריות חינם.

כתוצאה מכך, בעיות בריאותיות נובעות לכל, רק סיבות שונות. עובדת חולה אינה עובדת פרודוקטיבית. לכן, משרד בריא הוא המפתח לחברה מוצלחת ואת התמיכה של הכפופים במצב תפקודית נורמלי צריך להיות אחד העדיפויות העיקריות של ניהול.

וכמה משרדים לעשות את זה די טוב! לקחים מן הבריאות במשרד מן הצוות.


© תמונה

סביבה בריאה

זה די קשה לבנות שטח בריא סביב עצמך כאשר אתה חולק שטח משרדים קטן עם עובדים אחרים או לעבוד openoffice ענק. אבל אם אתה בונה את החברה שלך והחלטת לעבור למשרד חדש, יש כל סיכוי לעשות את זה נכון!

1. צמחים חיים. צמחים בסירים לא רק לקשט את שטח המשרדים, אשר גם משחק תפקיד חשוב, אלא גם כדי להיפטר מתח. אז גן קיץ קטן בפינה נפרדת זה לא רעיון כל כך רע.

הניואנס היחיד – לבחור צמחים שקל לטפל בהם. ולפני רכישת צמחים פורחים, ודא כי העובדים שלך לא סובלים מאלרגיות אבקה.

2. תאורה טבעית. תאורה טבעית היא אחד המפתחות לעבודה פרודוקטיבית ולבריאות של אנשים. תאורה טבעית מפחיתה את לחץ העין, תורמת לייצור ויטמין D ומסייעת לעבוד הגוף שלנו על פי המקצב הביולוגי הטבעי.

אז תנסה להרים משרד עם חלונות גדולים, שם הרבה אור חודר. אם זה לא אפשרי, סיעור מוחות פגישות ופגישות ברחוב. מרפסת גדולה תהיה מקום אידיאלי לאירועים כאלה.

  איך לשתות משקאות חזקים

3. שולחנות עבודה. אנחנו כבר זמזום לך עם כל האוזניים על שולחנות עבודה המאפשרים לך לעבוד בעמידה. ישיבה על המחשב ללא ספק אינה מוסיפה בריאות. במקום זאת, זה מוסיף בעיות עם הגב, הצוואר, הידיים, בתוספת כאבי ראש ובעיות ראייה (צגים הם נושא נפרד).

שינוי המיקום ליד השולחן ואת האפשרות של מתיחות מעט מוסיף אנרגיה ומקטין בעיות בריאותיות. לכן, אם יש לך הזדמנות לרכוש שולחנות, שנאים וכיסאות טובים, לא לקמץ על זה! יתר על כן, פתרונות עם שולחנות הם כמובן זול יותר מאשר לפתור בעיות בריאותיות עבור העובדים שלך.

תמיכה צוותית

“צליל בריא בגוף בריא!”

רוח צוות בריא הוא המפתח להצלחה של החברה שלך!

4. שימושי “חטיפים במשרד”. במקום עוגיות סטנדרטיות ממתקים, המטבח שלך צריך מנות עם פירות וירקות. ופירות יבשים, אגוזים ותה ירוק הופכים אותם לחברה מצוינת. יוגורטים ומוצרי חלב אחרים מוזמנים גם הם.

כל המוצרים האלה טובים לטעם, יהיה בהחלט לעזור לשמור על רמה גבוהה של פרודוקטיביות באותו זמן ישמור על מערכת העיכול במצב תקין.

5. מדוד. מה שאנחנו עושים, אנחנו צריכים לדעת את המדד. שמירה על אורח חיים בריא לא צריכה להיות כלל דרקוני. לפעמים עובדים יכולים להירגע, לשתות קפה עם מתוק או צנצנת בירה אחרי יום עמוס.

חדר נפרד עם ספה נוחה מוזמן גם כן);

6. מנוחה אחר הצהריים. בואו נחזור לספה הנוחה שלנו – מקום מצוין למנוחת אחר הצהריים. מחקרים רבים הראו כי לאחר ארוחת הצהריים אנשים מנוחה הם פרודוקטיביים יותר. בדרך כלל בשלב זה קצב העבודה הולך על מיתון והעובדים פשוטו כמשמעו לישון ליד שולחנות עבודה. והאשמה שלהם היא לא שם, אחרי הכל, אחרי ארוחת ערב טעימה וטובה הגוף שלנו עדיין צריך את הכוח ואת הזמן לעכל את זה. אז המשאבים העיקריים הם מיהרו לעזור למערכת העיכול שלנו.

  מה לעשות ממלון: 10 רעיונות טעימים להפליא

אני בשום אופן לא נסערת לסייסטה של ​​חמש שעות – שעה אחת תספיק למנוחה ולחידוש כוחות. וזה, אגב, הוכח על ידי מחקרים רבים.

7. הפסקות תכופות. הפסקות קטנות במשך 5-10 דקות כדי לקום מהמחשב ולנוח את העיניים, ובמקביל למתוח את הגוף מוכתם – היא עוד דרך טובה לשמור על בריאות המשרד. הפעם מאפשר למוח שלנו לעבור מן המשימות הנוכחיות להירגע.

לא לחינם בבית הספר ובאוניברסיטאות יש הפסקות בין השיעורים. אולי, אחד העובדים שלך יהיה לבוא עם רעיון מבריק לפתרון בעיה נוספת במהלך ביקור של חמש דקות מגרש הכדורסל!

8. להקצות מקום חניה לאופניים. אם אפילו כמה עובדים שלך כמו לרכוב על אופניים, זה יהיה נהדר למצוא מקום לאחסן אותם. אולי הדוגמה שלהם תהיה מדבקת בעתיד הקרוב לא תצטרך חניה למכוניות.

9. לעודד ספורט. אם יש לך מקום והזדמנות, לארגן לפחות כמה פעמים בשבוע שיעורים קבוצתיים בספורט שונים. זה יכול להיות כדורגל, כדורסל או יוגה. מתאים לכל מה שהעובדים שלך אוהבים. יתר על כן, אם אחד מהם הוא באמת נלהב עוסקת בספורט מסוים במשך זמן רב, הוא עצמו יכול להתמודד די עם תפקידו של מדריך.

10. בעלי חיים במשרד. חיות משרד – זה מטריד, אבל מאוד מגניב! כלבים וחתולים עוזרים להקל על הלחץ ולהקל על המתח. אם אין לך הזדמנות לקבל חיית מחמד במשרד כללי, אתה יכול להפריש יום אחד בשבוע (למשל, יום שישי) ולאפשר לעובדים להביא את חיות המחמד שלהם. הדבר היחיד שאתה יכול להסכים על ההזמנה, אחרת המשרד שלך יהפוך לגן החיות ????

למרבה הצער, אני לא יודע איך זה מציאותי ליצור תנאים כאלה בחברות המקומי. אבל יש לי כמה דוגמאות שמאפשרות לי לקוות לטוב.

  מתכונים: 4 חסינות חיזוק ריבות עם זנגביל, אשר ניתן להכין בבית

אחת החברות הגדולות אוקראינית משלם עבור עובדיהם וחברי המשפחה שלהם כרטיסים העונה למועדון ספורט. ביוזמה אחת נוספת כתב עובד פתק עם המילים “מקום לפירות וירקות” והכניס אותו לאחת המנות, שבהן היו עוגיות המשרד. למחרת הופיעו תפוחים ובננות.

וגם דוגמה מן הקרוב בחו”ל – באחד החזקות התקשורת הפולנית הגדולה ביום שישי – יום של חיות מחמד.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top