Coolory – nejjednodušší způsob výběru perfektní palety barev

Ať už děláte cokoliv – vytvořením rozvržení webové stránky, návrhu brožury, rozhraní aplikace nebo návrhu v Adobe Illustratoru – jedním z hlavních způsobů, jak přilákat pozornost publika, je vybrat správnou paletu barev. U mobilních zařízení a stolních systémů existuje mnoho aplikací, které vám umožňují experimentovat s barvami, ručně nastavovat HEX barevné kódy nebo zvolit ten správný v paletě RGB.

Coolors – aplikace Fabrizio Bianchi (Fabrizio Bianchi), který ví, jak to udělat rychleji a jednodušeji. Můžete procházet palety při hledání požadované barvy jednoduše stisknutím mezerníku, barvy, které máte rádi, mohou být zablokovány a dokonalý výsledek můžete dosáhnout jemným laděním jasu, sytosti a odstínu.

Po registraci účtu, můžete také uložit paleta připravená ve formátu PDF, PNG, SCSS, SVG nebo jen zkopírovat odkaz a sdílet výsledky s zákazníků, přáteli nebo kolegy. Každá barva je podepsána HEX-kódem, který lze použít v libovolném grafickém editoru. Paleta se skládá z pěti barev, které jsou standardem pro aplikace tohoto druhu. Zvyšte nebo snižte počet, který nemůžete.

Tato nedávno představená aplikace iOS plně odpovídá webové verzi. Je to stejně minimalistické, má podobnou funkcionalitu a je to stejně vhodné. Můžete si stáhnout Coolors zdarma z App Store.

 Chladničky  

  Meitu ist eine Anwendung, die Sie in einen Anime-Charakter verwandelt

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top