10 תמונות היישומים הטובים ביותר של השנה עבור iPhone

2013 מגיע לסיומו, אחרי 52 שבועות, שעבורו הצלחנו לספר לכם הרבה על שמועות, חדשות, התקנים ויישומים מעולם אפל. יישומים – זה אולי מה שאני הכי אוהב. וכך, היום אני רוצה להכיר לך עם מבחר של יישומים היישומים הטובים ביותר של השנה היוצאת בגירסה של idownloadblog.com.

Mextures

יישומים עם מסננים רבים, אבל אנחנו בוחרים Mextures. ניסוי עם כמות מדהימה של מרקמים, gradients ואפקטים לעשות iFoto שלך מדהים. 

פליפגרם

הצגת שקופיות של תמונות מהחגים להפסיק להיות משעמם עם יישום זה. בחר מספר תמונות מהספרייה שלך (או צלם ישירות באפליקציה) והוסף את המוסיקה המועדפת עליך – סרטונים מוכנים יכולים להישלח בקלות אל Instagram או Facebook. 

Facetune

אף אחד לא מושלם, בעיני אחרים אנחנו תמיד רוצים להיראות טוב יותר ממה שאנחנו באמת. Facetune יעזור לנו כאן – כאן אתה יכול למחוק את כתמי העור, להלבין שיניים, קמטים חלקים, לשנות את צבע העיניים או השיער או אפילו את צורת הפנים … במילה אחת, להפוך את התמונה שלך “כמו מן העטיפה של המגזין.”

PicPlayPost

יישום זה מאפשר להוסיף תמונות מרובות, אנימציות GIF ואפילו קטעי וידאו לתוך קולאז ‘אחד. לאחר מכן, אתה יכול להשלים את זה פסיפס של זיכרונות עם המוסיקה המתאימה. וכל זה עם 36 מסגרות, 72 מרקמים רקע, 8 מסננים עבור תמונות 7 עבור וידאו!

מעל

לפעמים אני רוצה להוסיף כמה מילים לתמונה, אבל זה יכול להיות מסובך יותר ממה שזה נראה במבט ראשון. אם אתה לא רוצה את התמונה שלך כדי להיראות כמו Internet meme בגלל הגופנים סטנדרטיים, הגדר מעל. כאן תוכלו למצוא כתובות ייחודיות, גופנים, לוגו, סמלים ופרטים אחרים, כי ייתכן שיהיה עליך לעשות את התמונה שלך לא כמו אחרים.

ProCamera 7

העדכון האחרון של אחד היישומים המפורסמים ביותר צילום App Store יכול בצדק להיחשב יישום חדש לחלוטין. עיצוב ProCamera כבר מחדש לחלוטין בהתאם iOS 7. היישום כולל 76 מסננים ואפקטים, גם אתה יכול להציג את התמונות שלך ברזולוציה מלאה כדי להעריך את התוצאה לפני ההורדה למחשב. התאם את מהירות הצמצם כדי לקבל תמונות ברורות יותר בלילה, ואת מצב אש מהירה מאפשר לך לקחת עד 10 יריות לשנייה, אז אתה לא לפספס את הירייה הטובה ביותר בעת הירי.

לוריסטריפס

אופנה לשנות פרצופים לפנים של נמרים וחתלתים מאחור, מגמה חדשה – לכפות על דמויות גיאומטריות ופסים. עם LoryStripes, אתה יכול להוסיף פסים לכל נקודה כמעט של התמונה שלך, לתת להם כל עיקול, צבע, שקיפות, וכו ‘ אתה יכול לבחור בין 40 רצועות שונות, 120 סגנונות מראש 62 פתרונות צבע.

ניצוץ מצלמה

באמצעות ניצוץ מצלמה אתה יכול לערוך כמה קטעי וידאו בבת אחת. קח כמה שניות היום ותוסיף אותם עם עוד מגרש אחד מחר, נע בקלות בין פרויקטים. קטעי וידאו מוכנים ניתן לפרסם ישירות ברשתות חברתיות.

משיק

אם אתה רוצה לשלב את gradients ו textures של Mextures עם החדרת תווים שונים כמו ב- Over – זה מה שאתה צריך. מבחר עצום של צורות, דפוסים, צבעים, הדרגתיים וכלים אחרים בעיצוב עם הזדמנויות רבות לעריכה – כאן כולם ימצאו משהו שהוא אוהב.

Tadaa SLR

לפעמים, פרט קטן אחד יכול לשנות באופן דרמטי את התוצאה הסופית. יישום זה יש רק פונקציה אחת, אבל כל כך שימושי, כי אנו ממליצים על זה לכולם. צלם תמונה, טען אותה ב- Tadaa, בחר את האובייקט בחזית ולחץ על המיקוד. ללא שם: Ta-daa! האובייקט שבחרת נמצא בפוקוס והרקע מטושטש. ללא שם: זהו מה שהחמצת, נכון?

***

כולנו אוהבים לצלם על iPhone. מה הכי אהבתם מהאוסף? אולי אתה יודע כמה יישומים נוספים שפורסמו השנה, אשר עשוי להיות שימושי לנו ולקוראים שלנו. ספר לנו עליהם בהערות.

(דרך)

  כיצד להפעיל שרת אינטרנט מקומי עבור אתר ישירות ב- Windows ו- OS X

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

위로 스크롤