כיצד להפעיל שרת אינטרנט מקומי עבור אתר ישירות ב- Windows ו- OS X

היום אנחנו מדברים על שרת אינטרנט מקומי, זמין עבור Windows, ועבור OS X. במקרה זה, התכונה המרכזית שלה – הנוכחות של ממשק פשוט ואינטואיטיבי. כדי להפעיל את השרת, אתה לא צריך להיות מנהל מזוקן. די לקרוא את ההוראות בקפידה, ואתה יכול להחיות את הגרסה המקומית בקלות של האתר.

אז, לפגוש MAMP ו MAMP PRO. הראשון הוא בחינם, אבל עם יכולות לחתוך למטה, אשר עדיין מספיק עבור רוב הצרכים שלך. השני – שילם, זה יעלה 4 000 רובל. אם לאחר הקריאה, מחליט להוריד MAMP או לקנות MAMP PRO, ברוכים הבאים לאתר של היזם.

ראשית, בואו לדבר על הגרסה החינמית של MAMP, כי זה הדרך הקלה ביותר להכיר את שרת האינטרנט המקומי. מיד לאחר ההתקנה, תקבל שרת אינטרנט עובד עם Apache, MySQL ו- PHP.

MAMP
mamp.info

לאחר הפעלת MAMP תראה תפריט פשוט של האפשרויות הפופולריות ביותר. באפשרותך להפעיל או לעצור את שרת האינטרנט, לעבור לדף הראשי של ממשק האינטרנט או לשנות הגדרות כלשהן. ניתן להגדיר את היציאות עבור Apache ו- MySQL, לבחור את הגירסה של PHP ולציין את תיקיית השורש של הפרוייקט. באופן כללי, גם עם הגדרות ברירת המחדל, אתה יכול להתחיל לעבוד.

mamp.info

האפשרויות להגדרת פרוטוקול MAMP הן לאין ערוך. יתר על כן, MAMP PRO הוא תוסף עבור MAMP חינם, אז זה יכול להיות מותקן בכל עת מבלי לפגוע בפרויקט הנוכחי שלך. אם אתה מרגיש כי הגרסה החינמית לא מאפשרת לך להסתובב, אז המהלך לא יגרום צרות.

עכשיו אנחנו הולכים במהירות לעבור את ההבדלים של MAMP PRO.

מפתחים מהמרים על אבטחה נוספת וממליצים להפעיל את שרת האינטרנט ב- MAMP PRO תחת הרשומה www / mysql. זה נכון במיוחד אם המחשב מחובר כל הזמן לאינטרנט. כמו כן, הגירסה המלאה מאפשרת לך להפעיל או להשבית מודולים Apache בודדים.

  מדריך מעשי באמצעות אוטומטור

MAMP PRO
mamp.info

אפשרויות נוספות של MySQL מכוונות גם לאבטחה. ניתן להגדיר או לשנות את סיסמת MySQL העיקרית, ולהגביל את הגישה למסד הנתונים שלך מבחוץ. גם עבור Apache, וכן עבור MySQL שגיאות יומני זמינים, אשר יכול להיות שימושי. ראוי לציין כי MAMP PRO מלא russified ממשק phpMyAdmin, אבל הגרסה החינמית לא יכול להתפאר של זה.

יש גרסה מלאה של שרת האינטרנט ותמיכה עבור DNS דינמי. ניתן למפות את שם האתר ואת כתובת ה- IP הנוכחית שלך. בנוסף, יש תמיכה dyndns.com ספקי ו easydns.com. זה מספיק כדי שיהיה לך חשבון עם אחד מהם כדי לנצל את תמיכת DNS דינמי.

MAMP PRO
mamp.info

MAMP PRO יאפשר לך להגדיר את שליחת ההודעות משרת האינטרנט המקומי שלך, במידת הצורך.

הגרסה בתשלום הוא הבחין גם על ידי היכולת ליצור מספר בלתי מוגבל של המארחים, עושה מינימום המאמצים. במילים אחרות, תוכל להפעיל אתרים מרובים בו-זמנית. חינם MAMP מוגבל רק אחד.

MAMP PRO
mamp.info

MAMP ו- MAMP PRO הם הפתרונות הידידותיים ביותר בתחום שרתי האינטרנט המקומיים. ממשק ברור ותיעוד מפורט יאפשר לך להבין במהירות את כל הדקויות. הצורך בגרסה בתשלום יקר יכול להתעורר אם העבודה שלך באתר או כמה משאבים הולך מעבר סקרנות פשוטה. זהו כלי רציני עבור מפתחי אינטרנט.

MAMP →

MAMP PRO →

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top