10 תבניות Excel שיהיו שימושיות בחיי היומיום

זה משמח כי Microsoft Corporation עושה כמיטב יכולתה כדי לספק לנו גישה חופשית לחלוטין למוצרי המשרד שלה עבור התקנים ניידים. לכן, אתה יכול בקלות להשתמש ערכת כלים חזקה של Excel על iPhone גבוה, iPad אנדרואיד גאדג ‘טים עם אלכסונית גדולה.

אל תשכח כי התבניות המוצעות ניתן לשנות כדי לענות על המשאלות שלך, כמו גם מודפס, אם המסך אתה מעדיף נייר. אבל לפני לקיחת תיקונים, לקרוא על טריקים אפקטיביים, סודות טעויות נפוצות ב- Excel. עם מטען כזה של ידע, אתה לא מפחד מפלצת אדיר זה!

1. רשימת המשימות

אפילו הראש המבריק עם מוח צלול וזיכרון מוצק ייכשל יום אחד, ואתה תשכח משהו. ובכן, אם זה קונה מזון דגים, מברך חמות עם יום האם או השקיית סגול שלך חצי סגול. הם דוחפים, צובטים וקורקים, ומצפונך יישאר נקי. אבל פתאום אתה לא משלם עבור יסודות – האינטרנט? אתה תתבייש להסתכל על עצמך במראה. ובאותו יום מחורבן אתה תישבר ותבטיח להכין רשימות של תיקים. בינתיים, אתה תהיה מנוגע בחירה בין מתכננים אלקטרוניים, לנסות להתחיל עם רשימה פשוטה של ​​משימות.

הקצאת משימות, סדר עדיפויות, קביעת מועדים, בחירת האדם האחראי, מעקב אחר התקדמות והערות הערות מבלי לעזוב את Excel. התבנית כבר נקבעה למיון מהיר לפי תאריך, חשיבות, סטטוס ופרמטרים אחרים.

2. תקציב נסיעות

תיאורטית, אפילו הנסיעה הכי לא מציאותית (ולכן מלא) יכול לעשות בלי השקעות פיננסיות מהצד שלך. כדי לעשות זאת, יש צורך לגייס את התמיכה על קהל אירוח באזור, כדי למצוא מקומות בחינם לבקר ולעבוד קצת על מזון ועל מיטה מקום. הצלחות כאלה מלווים רק על ידי נוסעים שרופים עם כמות נאותה של מזל. למרות משהו להסתיר, אפילו הם צריכים לחפש כמה מטבעות להתקשר כדי לדווח לאמי על הבריאות שלהם. לפיכך, כל תנועה מעבר לגבולות מקום המגורים מלווה בתכנון מקדים ובהערכות. וכדי שלא תצטרך לגנוב גליונות נייר ולסובב בלי סוף את המספרים, אנו מציעים שתפנה למחשבון הנסיעות לקבלת עזרה.

כיצד לחשב הוצאות נסיעה ב - Excel

בנוסף לחישוב עצמו, התבנית יכולה להציג את העלויות הצפויות בצורת תרשים עוגה. ההתפלגות של denezhek לקטגוריות באחוזים יהיה להבהיר איזה פריט הוצאה הוא רעב ביותר.

3. רשימת מלאי

מה מאחד את האש, המבול, גניבת ובואו של קרובי משפחה להישאר “במשך שבוע”? נכון, את ההסתברות הגבוהה של אובדן שלמות של הנכס שלך.

זה טבע כל כך אנושי שהקרפדה חונקת לא על עצם אובדן גרבי הסבתא, אלא מפני שאינך זוכרת כלל את כל החפצים המצטברים שלך. עם תרחיש כזה שלילי, תוכל להינצל על ידי מלאי של כלי בית. ובנוסף לכך, לא יהיה צורך לצלם את האחוזות שלך עם כל התוכן.

השארת בדיחות, אתה יכול לייעץ את התבנית לאותם אנשים לשכור דיור. לוקח אורחים במשך תקופה ארוכה של התיישבות, לא לשכוח להכיר להם את החתימה עם מעשה המלאי. הוא יעשה לך שירות טוב בעת פינוי הדיירים.

4. רשימת אנשי הקשר

לא משנה כמה קשה ההתקדמות הטכנית היא, הוא לא יכול להביס את “דינוזאורים” שאינם רוצים לדעת על קיומו של כלים נוחים לארגון אנשי הקשר שלך. יומנים, מחברות ופשוט נייר הם כולם. בדרך כלל במקרים כאלה נאמר כי הקבר הגיבן יתקן (שלום, אשתו!). אבל בואי לא נשליך את הידיים ונמצא אפשרות פשרה – מחברת.

גיליון אלקטרוני של היכרויות שלך טוב לפחות שתי סיבות: זה קל לשתף פשוט למיין על ידי Excel. לכן, אין זה מיותר לקבל את אפשרות הגיבוי שלו גם עבור אלה אשר בוטחים לחלוטין באנשי הקשר של Google.

5. תרשים Gantt

מסורת רוסית טובה להכות ידיים, ללכת מראש, להירגע ולעשות עבודה בלילה לפני יום הדיווח היא טכניקה עסקית מסוכנת למדי המשפיע באופן משמעותי על איכות. רק תכנון, פיצול משימות לשלבים והקפדה על לוח הזמנים יכול להציל את המוניטין שלך.

תרשים Gantt הוא סוג פופולרי של תרשים בר (היסטוגרמה), אשר משמש כדי להמחיש את התוכנית, לוח זמנים עבודה לפרויקט.

כמובן, את הכוח של Excel מאפשר לך ליצור דיאגרמות אלה מאוד. התחביב שלהם הוא נראות ונגישות.

תבנית Excel לתרשים Gantt

וגם אם אין לך עסק משלך, לנסות לתכנן תיקונים בדירה, הכנה להרשמה או מרתון באמצעות טכניקה Gantt. אתה תעריך את כוחו של המכשיר.

6. עץ משפחה

הכתר של חגיגת החתונה – קרב אגרופים – ילך לפי התסריט הנכון רק אם אתה מחלק בבירור את הצדדים היריבים לתוך “שלך” ו “זרים”. וכדי למנוע ממך להבין את המצב יכול לא רק אלכוהול, אלא גם את הבורות בנאלי של קרובי משפחה.

כמובן, הסיבה ליצירת עץ המשפחה היא לא הכי טוב, יש סיבה הרבה יותר תקף. אם התבנית נראית בלתי מובנת לך, עבור אל גיליון לדוגמה, המציג את עץ המשפחה קנדי.

7. לוח משמרות

“כישלונות בזיכרון” מלווה את האנושות מאז חלוקת התפקידים. המחלה אופיינית במיוחד לילדים. זה malyavki לעתים קרובות יותר מאשר האמהות שלהם ואבות לשכוח לשטוף כלים, להסיר צעצועים להוציא את הזבל. המחלה מטופלת ללא שימוש בתרופות: מספיק כדי להדפיס לוח זמנים שבועי ולכתוב תחתיה את העונשים כביכול.

הזן את שמות הבית בתאים תבנית, הפצת העבודה בימים של שבוע לפני ואחרי הצהריים. ואל תשכחו לתלות את ההדפס על המקום הפופולרי ביותר בדירה – מקרר. עכשיו אף אחד לא יתייחס לשכחה שלהם.

8. יומן תחזוקה

פעם, לאחר שנים של הפעלה של המכונית, אתה עשוי לקבל את הרושם כי אין אף מקום יליד שמאל במכונית. בנוסף לשוער, כמובן – הוא קדוש ובלתי ניתן לביטול. האם זה באמת כך? התשובה ניתן לקבל רק אם, בעת רכישת מכונית, אתה מקבל את ההרגל של כל הקלטה של ​​תחזוקה שלה במגזין מיוחד. בנוסף, התבנית מספקת הזדמנות לחשב את הסכום הכולל שהושקע על תיקון הרכב.

9. יומן קילומטראז ‘

נולד אילון מסק במרחבים של המרחב הסובייטי, היינו כבר רכב איתך על electromachines עם עלות נמוכה של נסיעות. אם כי אני מרמה, זה לא יקרה. אילון היה מוחץ את מצחו על קיר הביורוקרטיה ונרדם זה מכבר.

לכן, הבעלים של מכוניות באופן הישן לגלול סביב לעיניים של דולר זורם על דמויות מהבהב של תחנת הדלק. אבל טבעו של אדם נוטה לשכוח במהירות את כל הדברים הרעים, להגן עליך מחשיבה על סבון וחבל. כמובן, אני מגזים, אבל למה לא לגלות כמה כסף אתה מבלה על תדלוק מתמיד? וזה קל לעשות את זה בעזרת יומן קילומטראז ‘.

כיצד לחשב את צריכת הדלק לקילומטר ב- Excel

שים את הטופס מדדי קריאה, מספר ליטר מואר ואת העלות שלהם, ואתה מעריך את העלות של קילומטר אחד של ריצה. פונקציונליות דומה מיושמת ביישומים ניידים, לדוגמה, יומן רכב עבור אנדרואיד.

10. היומן

רק חברי החברה שחיים על פי העיקרון “שתו בבוקר – היום הוא בחינם”, רשימת המקרים מסתיימת עם פתיחת החנות הסמוכה. כל השאר צריך להפוך לפעמים לא יותר גרוע סנאי בתוך ההגה, בעקשנות שמירה בתוך מסגרת זמן מוגבלת. וכדי לא לשכוח מהומה שלך רשימת התוכניות שלך, אנשים מעדיפים לתקן את זה ביומנים. התבנית המוצעת היא טובה כי זה מאפשר לך לשבור את כל שעות העבודה לתוך 15 קטעים.