7 הכי טוב תוכנת מעקב וידאו

התוכניות הבאות דרושות בעיקר להפעלת מצלמות אינטרנט. העובדה היא כי מצלמות IP, ככלל, יש את התוכנה הדרושה בתצורה הבסיסית. עם זאת, חלק כלי עזר נחשב רב תכליתי יהיה להתמודד עם מגוון רחב של מקורות.

1. Atomome וידאו Streamer

פלטפורמות: Windows, MacOS, iOS, אנדרואיד.

תוכנות מעקב וידאו: וידאו

היתרון העיקרי של Athemome וידאו Streamer הוא מרובה. בנוסף יישומי מעקב ניידים, יש לו גירסאות באורך מלא עבור Windows ו- MacOS.

התוכנית יכולה להקליט על לוח הזמנים, לשמור וידאו שירותי ענן ולשלוח הודעות על הטלפון החכם כאשר ההצעה מזוהה. כמקור, תוכל להשתמש ב- USB, IP, Smart TV, iOS ו- Android.

הורד Atomome וידאו Streamer מהאתר הרשמי →

2. קו תחתית וידאו Surveillance

פלטפורמות: Windows.

תוכנית מעקב: קו תחתית וידאו

מעקב וידאו EyeLine יכול להשתמש עד 100 ערוצים בו זמנית. כמקורות, באפשרותך להשתמש הן במצלמות אינטרנט והן במצלמות IP.

התוכנית מצוידת בגלאי תנועה, מנהל רשומות ארכיון ויכולת להעלות סרטונים לשרת FTP. הודעות על אירועים ניתן לקבל באמצעות דואר אלקטרוני או SMS.

EyeLine וידאו Surveillance היא אפשרות מצוינת עבור אלה שצריכים מערכת מעקב וידאו פשוטה ויעילה. התוכנית כוללת תקופת ניסיון של שבועיים ומציעה מספר אפשרויות מנוי עם פונקציונליות משופרת.

הורד EyeLine וידאו Surveillance מן האתר הרשמי →

3. Netcam Studio

פלטפורמות: Windows, iOS, Android.

תוכנית למעקב וידאו: Netcam Studio

Netcam Studio נוצר על ידי המפתחים של תוכנית מעקב וידאו פופולרי WebcamXP. כלי רב תכליתי, כמו קודמו, עובד עם מספר גדול של מצלמות.

Netcam Studio יש תנועה צליל חיישן, הוא מסוגל לזהות את לוחיות הרישוי ולהעלות את ההקלטות המוקלטות לדיסק קשיח, FTP או ענן. גישה מרחוק למצלמות מתבצעת הן באמצעות הדפדפן והן באמצעות יישומים מיוחדים עבור iOS ו- Android.

  כל מה שאתה צריך לדעת על הגדרת דיסק קשיח חיצוני ב- OS X

הגרסה החינמית כוללת תכונות רבות, אבל רק שני מקורות ניתן לצפות. רכישת הרישיון תאפשר שימוש בתוכנה למטרות מסחריות, תגדיל את מספר המקורות הזמינים ותסיר את סימן המים מזרם הווידאו.

הורד Netcam Studio מתוך האתר הרשמי →

4. מצלמת אינטרנט צג

פלטפורמות: Windows.

תוכנית למעקב וידאו: מצלמת אינטרנט

תוכנית פשוטה ופונקציונלית למעקב וידאו. יש לו צליל ותנועה גלאי, הוא יכול לשלוח התראות בדואר וצליל אזעקה אם אובייקט לא מוכר מזין את שדה הראייה של המצלמה. הוא תומך בחיבור של ארבעה מקורות, הקלטה במרווחים קבועים מראש שידור וידאו.

הורד WebCam Monitor מתוך האתר הרשמי →

5. iSpy

פלטפורמות: Windows, iOS, Android.

תוכנית למעקב וידאו: iSpy

iSpy יש קוד פתוח, אשר מספק הזדמנויות רבות עבור המודרניזציה שלה עושה התאמה אישית מפורט מאוד נוח. אתה יכול להרחיב את הפונקציונליות עם תוספות כדי לזהות לוחות רכב רישיון, כיסוי טקסט, סריקה ברקוד.

ניתן לחבר מספר בלתי מוגבל של מקורות. יש חיישן תנועה, שידור רשת, הודעה. בנוסף, iSpy תומך בהעלאה ל- YouTube, Dropbox או שרת ה- FTP.

כמקור, אתה יכול להשתמש לא רק USB ו- IP מצלמות, אלא גם תמונת שולחן העבודה.

הורד iSpy מתוך האתר הרשמי →

6. וידאו Sighthound

פלטפורמות: Windows, MacOS, iOS, אנדרואיד.

תוכנה למעקב וידאו: Sighthound Video

זו תוכנית רב פלטפורמה מתגאה חיישן תנועה אינטליגנטי כי הוא מסוגל להבחין אדם ממכונית או חיית מחמד. יכול לעבוד עם IP ומצלמות אינטרנט, אבל בגרסה החינמית ניתן להזרים וידאו ממקור אחד בלבד.

וידאו Sighthound יכול לשמור וידאו שירותי ענן ויש לו תכונות שימושיות רבות עבור אלה אשר התרשמו על ידי הרעיון של הבית חכם.

באתר Sighthound אתה יכול לקנות קבוצה שתספק אבטחה, למשל, בית כפרי, ואת התוכנית עצמה יכולה לעבוד עם שירות האוטומציה IFTTT.

  Blynk: ניהול פשוט של פטל ו Arduino

הורד Sighthound וידאו מהאתר הרשמי →

7. פריסקופ פרו

פלטפורמות: MacOS.

תוכנה למעקב וידאו: Periscope Pro

התוכנית פועלת הן עם IP, ועם המצלמה המובנית של המחשב. יש פונקציה אוטומטית העלאת וידאו Dropbox, כמו גם מפעילה נפח מסוים או עוצמת תנועה בשדה המצלמה של תצוגה.

פריסקופ Pro יכול לצלם וידאו ברזולוציה של 1 600 × 1 200, זה עולה כמות קטנה של RAM קל להגדיר. זה לא נועד לגילוי של שודדים (אם כי זה יעשה גם את זה), אבל זה יעשה עבודה נהדרת עם תפקידו של קוף התינוק, לעזור לשמור על חיית המחמד או קרובי משפחה קשישים.

הורד פריסקופ Pro מתוך האתר הרשמי →

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top