7 יישומים שימושיים עבור משתמשי Instagram

Instagram הפך לרשת חברתית פופולרית רק כמה שנים, ואפילו אנשים רחוקים סמארטפונים ותמונות יודעים על זה. עבור רבים, שיתוף רגעים של החיים שלך עם Instagram הפך משהו מובן מאליו. וגם אם אתה לא שייך למספר שלהם, אז עדיין לא לא, כן, ולהעלות קצת תמונה. במיוחד עבור משתמשי Instagram, עשינו מבחר של 7 יישומים שיהיו שימושיים בעבודה עם הרשת החברתית הזו.

1. Huntgram (ביקורת)

Huntgram נכלל בבחירת הטוב ביותר, על פי המוצר האנט, שירותים עבור Instagram. שירות זה מציע לך את הפרופילים והתמונות הטובים ביותר ב- Instagram, שנבחרו בקפידה על ידי אוצרים. ב Huntgram אתה יכול לחפש תמונות וצלמים לפי הארץ, ז ‘אנרים hashtags. היישום מספק בחירה: להציג זרם רציף של תמונות בקטגוריה שנבחרה או פרופילים של הצלמים הטובים ביותר.

2. פריסה (סקירה)

ב App Store יש הרבה יישומים ליצירת קולאז’ים צילום, אבל אין שום סיבה להזניח את יישום פריסה מן היוצרים של Instagram. זה מאוד פשוט וקל לשימוש, ואת המובנה תכונות מספיק עבור הרוב המכריע של המשתמשים.

3. Hyperlapse (סקירת)

יישום נוסף מן היוצרים של Instagram. זה מאפשר לך ליצור זמן יפה קליפים מיד להוריד אותם לשירות. בתוכנית, ניתן להתאים את כמות ההאצה, ואת האלגוריתמים המובנים מעט “לייצב” את הווידאו, מה שהופך אותו חלקה יותר.

4. InstaSize

כולנו יודעים כי ב Instagram אתה יכול להעלות תמונות של רק בצורת ריבוע. Instasize מאפשר לך לעקוף את ההגבלה. עם זאת, אתה יכול למקם גם תמונות לאורך ולרוחב – התוכנית יהיה פשוט להתאים את התמונה בפורמט מרובע יהיה להלבין את אזורים פנויים.

5. חזור על Instagram

כאשר Instagram הופיע לראשונה, רבים כינו אותו “טוויטר לתמונות”. אבל למרות זאת, גם לאחר שנים רבות לאחר ההשקה, היזמים לא להוסיף את ההזדמנות “repost” תמונות של משתמשים אחרים בדף שלהם. בעיה זו נפתרת על ידי יישום Instarepost.

6. InstaSave

ברירת מחדל נוספת כברירת מחדל ב- Instagram היא לשמור את התמונות המועדפות עליך בספריה. חיסרון זה מאפשר לך לפצות על כלי פשוט Instasave – פשוט להעתיק את הקישור לתמונה האהובה עליך, והיישום מוריד אותו למכשיר שלך.

7. TagsDock (סקירה)

אם אתה רוצה להיות פופולרי ב Instagram, אז אתה לא יכול לעשות בלי שימוש פעיל של hashtags. רבים מעוקבים שלך יהיה מוטרד, אבל האפקט לא ייקח הרבה זמן: אנשים יתחילו למצוא את התמונות שלך באופן פעיל לשמור אותם. יש בעיה אחת: הזנה ידנית של hashtags בכל פעם היא לא נוחה. זה נקבע על ידי TagsDock – מקלדת עם קלט אוטומטי של hashtags.


אנו מקווים כי הבחירה הזו תעזור לך לתקשר עם Instagram בפשטות ובנוחות. נשמח אם בתגובות שתשתף את היישומים שבהם אתה משתמש בעבודה עם הרשת החברתית הפופולרית ביותר עבור ויזואלים – בהחלט ייתכן שנרשם עוד כמה אוספים, וההמלצות שלך יעזרו מאוד.