10 Apps שכל נגן גיטרה צריך

אני לא מפסיק לשמוח איך סמארטפונים עוזרים לנו בחיי היומיום. הם יכולים לא רק לעבוד עם דואר וללכת לצפצף. במאמר זה, אני אראה לך איך הטלפון החכם יכול לעזור נגן גיטרה. אנו נסתכל על 10 אפליקציות עבור iOS ו- Android, אשר כל גיטריסט שמכבד את עצמו חייב להיות.

ראשית, יש צורך לקבוע איזה סוג של עזרה הטלפון החכם יכול לתת מוסיקאי, בפרט, נגן גיטרה. ראשית, את המקלט. יש לי טיונר רגיל לגיטרה, ואני חייב לומר כי יישומים באיכות גבוהה אינם נחותים לשום דבר.

שנית, המטרונום. אם אתה מחשיב את עצמך מוזיקאי מגניב שאינו זקוק מטרונום, אז יש לי חדשות רעות בשבילך. כדי להיות מעורב עם מטרונום זה אפשרי וזה הכרחי במשך זמן רב לפיתוח תחושה של קצב. שוב, אתה יכול לקנות מטרונום אמיתי, אבל למה אתה צריך את זה אם יש לך טלפון חכם?

ולבסוף, מגוון רחב של יישומי מוסיקה, כגון Garage Band ו Ultimate Guitar. הם קשה לייחס לקטגוריה אחת, אבל הם בהחלט בהחלט שווה את תשומת הלב שלך ואת הכסף שהוצא עליהם. אגב, רבים מהם חופשיים.

המכשיר העיקרי שלי הוא ה- iPhone. למרות העובדה כי האחרונה טלפונים חכמים על אנדרואיד כבר תפסו ואף עלה על iPhone במונחים של פונקציונליות, בתחום המוסיקה, ה- iPhone הוא עדיין מספר אחד. ועם זה אתה לא יכול להתווכח. לכן, האיכות של יישומים מוסיקה רבים עבור iPhone הוא הרבה יותר גבוה מאשר עבור אנדרואיד. אבל אנחנו לא מתחילים את המלחמה ב- iOS לעומת אנדרואיד ולקבל את העסק!

מקלט

טיונר גיטרה

מקלט נהדר, אשר מתמודד עם עבודתה בחמישה פלוס. ניסיתי הרבה מקלטי מ App Store, וזה נראה לי מדויק ביותר, מהיר ונוח לשימוש.

  6 שימושים של OTG USB עם מכשירי אנדרואיד

טיונר –

מקלט נהדר עבור אנדרואיד. ראוי לומר כי אין טעם לתאר יישומים כאלה במשך זמן רב. מן המקלט רק דבר אחד נדרש – כוונון מדויק ומהיר של הגיטרה. ו gStrings הוא טוב בזה. בונוס נחמד הוא היכולת להתאים את הרגישות של המיקרופון. מאוד שימושי בקשר עם מגוון עצום של טלפונים על אנדרואיד ומיקרופונים שונים.

HTT-6

היישום הכי מגניב של חברת הרמן הידועה בעולם המוסיקה. הייחודיות של מקלט זה היא כי ניתן להתאים 6 מחרוזות בו זמנית. שמנו את הטלפון ליד הגיטרה, אנחנו מנגנים שישה מיתרים בבת אחת, ו Hardwire מראה את המבנה של כל המיתרים בו זמנית. נוח מאוד, והכי חשוב – זה באמת עובד! יש גרסה עבור iOS ו- Android.

מטרונומים

מטרונום

בחירה מצוינת עבור בעלי iPhone. עיצוב מינימליסטי, התאמה מדויקת של קצב, קצב ודינמיקה, כמו גם בחירה של צלילים. החיסרון היחיד הוא כי מטרונום כבה כאשר המסך נעול. משחק בעת שעמד באוזניות, אני רוצה לשים את הטלפון החכם בכיס. עם מטרונום זה לא יעבוד.

מטרונום נייד

למרות המגוון של מטרונומים מ- Google Play, את המראה של כל אחד מהם הוא פשוט נורא. נייד מטרונום מוקצה לפחות בעובדה בממשק הנורא שלה לא לרמות את הקצב, ואינו סובל את בעיית rassinhrona קול ואורות מהבהבים.

אחר

ערכת גיטרה +

בסיס אקורד ענק, אשר יספק אפילו את jazzman התובעניים ביותר. בנוסף, יש מצב אימון: היישום נותן רשימה של אקורדים כי צריך להיות שיחק מהזיכרון. תרגיל נוח לשנן אקורדים.

GChord

יישום טוב ל- Android עם פונקציונליות דומה. מכיל מסד נתונים גדול של אקורדים ו progressions אקורד.

תוף פעימות

תוף פעימות הוא תחליף נהדר עבור המתופף שלך. מכיל הרבה תופים של סגנונות שונים. בסך הכל תוף ביטס מציעה כ 100 חלקים תוף שונים. אפליקציית Android נמכרת כעת בהנחה.

ללקק את היום

ללקק את היום הוא אוסף של הדרכות וידאו ללמד לנגן בגיטרה בסגנונות שונים. בלוז, רוק, ג’אז, ארץ, RnB ואחרים. מספר אוספים זמינים בחינם, והשאר יצטרך לרכוש ב 2.99 $ כל אחד. רק עבור iOS.

גיטרה

סיים את היישום העליון שלנו, אשר כל גיטריסט שמע. Ultimate Guitar הוא האתר ואת היישום עבור iOS ו- Android, אשר מכיל את מסד הנתונים הגדול ביותר של אקורדים ו כרטיסיות עבור גיטרה. 400,000 שירים שונים. תחשוב על המספר הזה. אם אתה מלמד 5 שירים כל יום, אז כדי ללמוד הכל, תצטרך 200 שנה.

זה מסכם את הסקירה שלנו. אני בטוח שלא הזכרתי הרבה יישומים מגניבים. אתה יכול להוסיף לרשימה – לשתף את ההערות!

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top