5 תכונות נסתרות של דפדפן Chrome עבור Android, שבו אנו ממליצים להשתמש

כדי להפעיל את התכונות הנסתרות של Chrome לנייד, יהיה עליך לפתוח את דף השירות של הדפדפן, שנמצא בכתובת chrome: // flags. אז אתה לא לבזבז זמן בחיפוש אחר ההגדרה הרצויה, עבור כל אפשרות אנו נותנים את הכתובת המדויקת שלה, אשר ניתן פשוט מועתקים מדף זה מודבק לתוך שורת הכתובת של הדפדפן שלך. כדי להפעיל את השינויים, אל תשכח להפעיל מחדש את Chrome.

מצב קריאה

chrome: // flags / # enable-reader-mode-toolbar-icon

 קריאה ב- Chrome של Androidמצב הקריאה של Android Chrome

אפשרות זו מוסיפה לחצן חדש לסרגל הכלים של הדפדפן, לחיצה על אשר מציג את הדף הפתוח בצורה קלה לקריאה. כלומר, יהיה רק ​​טקסט ואיורים, וכל רכיבי הפרסום והסיח הדעת ימחקו.

האצת גלישה

chrome: // flags / # disable-click-delay

ההגדרה הבאה יכולה להפוך את הדפדפן ליותר קשוב ולהאיץ את עבודתך. כברירת מחדל, התוכנית משהה 300 אלפיות השנייה לאחר לחיצה על כל קישור כדי לוודא שזה לא ברז כפול, שבו אתה מנסה לשנות את קנה המידה של התצוגה. אם תכבה את העיכוב, הקישורים ייפתחו באופן מיידי, אך יהיה עליך לבחור בקפידה את המיקום עבור טאפה כפולה.

תוצאות מיידיות בתיאורי כלים

chrome: // flags / # Answers-in-sugges

חיפוש Chrome של Androidטיפים לחיפוש ב- Android של Android עונים

זוהי תכונה נוחה מאוד המאפשר לך לקבל באופן מיידי תשובות רבות של שאלות שלך. לדוגמה, אם תזין את השאילתה “בירת ארגנטינה” בשדה החיפוש, תראה מיד את התשובה – בואנוס איירס.

האצת החיפוש

chrome: // flags / # enable-instant-search-click

פונקציה מוסתרת זו מאפשרת לך לפתוח במהירות את האתרים ש- Google נתנה לך בדף תוצאות החיפוש. זה מפעיל את ההורדה המקביל הראשוני של קישורים מדף זה, אשר יכול לחסוך לך מ 100 ל 150 ms. זה לא הרבה, אבל עם שימוש מתמיד ייתן כמות טובה בסך הכל!

  Viber – שיחות חינם לכל מכשיר

לשפר את הפעולה חלקה

chrome: // flags / # max-tiles-for-interest-area

Chrome ל- Android של Android Chrome אנדרואיד RAM 512

כברירת מחדל, Chrome מוגדר לצרוך זיכרון RAM מועט ככל האפשר. עם זאת, ניתן לשנות את כמות הזיכרון שהוקצה על ידי הדפדפן על ידי הגדרת ערך זה באופן ידני. אפשרות זו לא תשנה את מהירות ההורדה של אתרים, אך תוכל לשפר את החלקות של גלילה ומעבר בין כרטיסיות פתוחות. יש לציין כי המכשיר שלך חייב להיות מספיק RAM, אחרת אחרים יפורקו ברקע של התוכנית. הערך האופטימלי צריך להיות נבחר על ידי עצמך, לאחר שניסה כמה אפשרויות שונות.

ברצוננו להסב את תשומת לבך לעובדה שההגדרות הנ”ל עדיין ניסיוניות. משמעות הדבר היא כי במקרים מסוימים הם יכולים לגרום לטעויות בתוכנית או אפילו יש השפעה הפוכה. אך בכל מקרה, תוכל תמיד לחזור להגדרות ברירת המחדל באמצעות לחצן מיוחד בדף ההגדרות הניסיוניות.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top